Elmova vs Baubilas & Verslo pasaulis (58:103)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 19 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Baubilas & Verslo pasaulis“ nepaliko vilčių „Elmova“ ekipai

2015 spalio 19 d., Pirmadienis, 21:45 val., peržiūros: 1305

Spalio 19 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elmova“ ekipa priemė priešininkų „Baubilo & Verslo pasaulio“ komandą. Rungtynės baigėsi rezultatu 58:103 „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipos pergale.

Jau pirmajame ketvirtyje pradėjo ryškėti svečių „Baubilo & Verslo pasaulio“ komandos persvara. Rungtynių pradžioje 4:3 pirmavo aikštelės šeimininkai, tačiau tai buvo vienintelis kartas šiose rungtynėse, kai „Elmova“ buvo priekyje. Vėliau svečiai tik didino įgytą persvarą. Pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 19:25.

Antrasis kėlinukas prasidėjo taikliais „Elmova“komandos metimais, ko pasekoje, skirtumas ištirpo iki minimumo, tada svečiai šovė į priekį,laimėdami atkarpą 2:19 ir nuo tada, rungtynių nugalėtojas jau tapo aiškus. Ilgoji pertrauka ir rezultatas 32:53.

Trečiajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė, „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipa tik didino rungtynių skirtumą naudodamasi netaikliais šeimininkų komandos metimais irrengdamai greitas atakas. Poreijų kėlinukų rezultatas jau siekė 28 taškus (49:77).

Ketvirtasis kėlinukas virto tikra tragedija šeimininkų ekipai – komandos žaidėjai pradėjo dar labiau skubėti, pasipylė klaidos, o tuo netruko pasinaudoti svečiai – jie rengė vieną greitą ataką po kitos ir po taiklaus K. Jankaičio tritaškio metimo peržengė šimto taškų ribą. Rungtynės baigėsi įtikinama „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandos pergale rezultatu 58:103.

Elmova: Skirmantas Staniulis – 20 tšk., Audrius Vaivada – 17 tšk., Vytautas Giedraitis – 9 tšk.

Baubilas & Verslo pasaulis: Deividas Urbonas – 21 tšk., Donatas Pocevičius – 19 tšk., Martynas Laukaitis – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Klaidas Jankaitis – 16 tšk. (5 perimt. kam.), Ramūnas Švagždys – 13 tšk., Robertas Talevičius – 11 tšk. (9 rezult. perd.)

Po rungtynių nugalėtojų žaidžiantysis treneris R.Kabašinskas džiaugėsi lengva pergale ir kalbėjo „iš tikrųjų nuo pat rungtynių pradžios matėsi, kad mes galbūt daugiau patirties turime, vistiek, jų kolektyvas susirinkęs savo malonumui pasižaisti, o mes taip pat žaidėme savo malonumui ir apžaidėme“.

„Baubilas & Verslo pasaulis“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Legamą“ (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:46 val.)Kelis kartus paspartinęs žingsnį „Baubilas & Verslo Pasaulis“ patiesė ant mečių „Coca Cola“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Baubilo & Verslo Pasaulio“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU ‒ Statybų Viziją“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)„Baubilas & Verslo centras“ po įtemptos kovos palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:04 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Vilmista“ ekipą ir ketvirtfinalio serijoje įsiveržė į priekį (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:26 val.)„Vilmista“ įveikė „Baubilo & Verslo pasaulio“ penketuką ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)Ryterna sumindė Baubilas & Verslo pasaulis (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 23:42 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ lengva ranka nuskynė bronzą (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 18:26 val.)