BUSINESS PARTNERS GROUP vs KAUNO TILTAI (64:70)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė „Kauno tiltai“

2008 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 19:28 val., peržiūros: 4130

Šiandien Santaros gimnazijos sporto salėje vyko „Įmonių lygos“ rungtynės tarp „Business partners group“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „Kauno tiltų“ komandų. Visas rungtynes taškas į tašką vyko nuožmi kova ir tik rungtynių gale sėkmingiau sužaidę „Kauno tiltai“ išsivežė pergalę rezultatu 64-70.

Pirmą kėlinį sėkingiau pradėjo aikštelės šeimininkai ir po kelių minučių jie jau pirmavo 11-4, tačiau po sėkmingų L. Stanislovaičio ir P. Malinausko atakų skirtumas ištirpo ir pirmasis kėlinys baigėsi tik nežymia šeimininkų komandos persvara 22-19.

Antame kėlinyje iniciatyvą perėmė „Kauno tiltai“ įsiveržę į priekį 24-27. Tačiau tai truko neilgai ir bendro sėkmingo komandinio žaidimo dėka „Business partners group“ vėl įsiveržė į priekį ir laimėjo kėlinį 39-30.

Po ilgosios pertraukos „Kauno tiltai“ tarsi atsigavo ir po truputi pasivijo savo varžovus. Kėlinys baigėsi lygiu rezultatu 50-50, tad viskas sprendėsi paskutiniame rungtynių ketvirtyje.

Paskutiniame kėlinyje abi komandos žaidė tolygiai ir kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus 59-59. Nuo tada net kelis kartus keitėsi pirmaujanti komanda ir tik paskutinę minutę aikštelės svečiai įgyjo nedidelį, bet labai svarbų tryjų taškų pranašumą. „Business partners group“ šį varžovų pranašumą dar galėjo ir panaikinti, tačiau jų mestas tritaškis metimas skriejo pro šalį, tada priešininkus tako bauduoti, o šie išnaudoję šią galimybę susikrovė ir šešių taškų persvara. Rungtynės taip ir baigėsi šešių taškų sunkiai išvargta „Kauno tiltų“ pergale.

Nugalėtojų komandos žaidėjas M.Mažeika po rungtynių komandos žaidimą komentavo, kaip labai gerą: puikią rungtynių pabaigą ir labai gerą žaidimą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių. Jis gyrė šios dienos priešininkus, kurie labai atkakliai kovojo, tačiau jiems nepasisekė.

"Projektų gama GTV - Mobiringas" nusileido "Kauno tiltams" (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Kauno Energetikos remontas & Lytagra“ nusileido „Kauno tiltam“ (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)Puikiai sužaidę trečiąjį kėlinį "Kauno tiltai" iškovojo pergalę (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Kauno Tiltai“ atroje rungtynių pusėje nukovė „Estart club“ (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 00:06 val.)Tik antroje varžybų pusėje "Business Partners Group" palaužė savo varžovus (2009 sausio 10 d., šeštadienis, 21:12 val.)Puikiai sužaistas antrasis kėlinys, leido "Kauno Tiltams" iškovoti dar vieną pergalę (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 23:05 val.)Antroje rungtynių dalyje "Kauno tiltai" palaužė "AKS Angaro prekybą & Nekturtą" (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 21:14 val.)Graži "Kauno Tiltai" ekipos pergalė (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 00:05 val.)"Kauno energetikos remontas - Lytagra" nugalėjo "Kauno tiltus" (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 21:23 val.)"AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" nusileido "Kauno Tiltams" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:42 val.)