KAUNO TILTAI vs AKS ANGARO PREKYBA & NEKTURTAS (71:54)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 02 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

Antroje rungtynių dalyje "Kauno tiltai" palaužė "AKS Angaro prekybą & Nekturtą"

2009 kovo 02 d., Pirmadienis, 21:14 val., peržiūros: 3554

Jachtklubo sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos F pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Kauno tiltų" (šeimininkai) ir "AKS Angaro prekybos & Nekturto" (svečiai) komandos. II-o turo 1-me rate šeimininkai gana įtikinamu skirtumu (89:71) įveikė varžovus, tad šiandien buvo sunku tikėtis atkaklios kovos, tuo labiau, kad svečiai į rungtynes rinkosi labai sunkiai. Visgi "AKS Angaro prekybos & Nekturto" krepšininkai du kėlinius išlaikė intrigą aikštelėje, bet antroje varžybų dalyje jiems pritrūko jėgų ir tikslumo, tuo tarpu "Kauno tiltai" artėjant rungtynėms į pabaigą vis lengviau pelnydavo taškus ir iškovojo pergalę rezultatu 71:54 (14:15; 12:13; 18:8; 27:18).

Pirmąjį kamuolį atkovojo ir pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė "Kauno tiltų" komanda, tačiau "AKS Angaro prekyba & Nekturtas" greitai rezultatą išlygino (2:2). Vėliau žaidimas išsilygino, komandos žaidė gana ramiai, tad rezultatas didėjo labai lėtai. Visgi ketvirčio viduryje svečiai įgijo šiokį tokį pranašumą (11:8), tačiau šeimininkai iki ketvirčio pabaigos atsilikimą sumažino iki minimumo (14:15).

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, t.y. komandos ir toliau žaidė pozicinį žaidimą, tad atakos trukdavo ilgai, o rezultatas ir toliau didėjo "vėžlio žingsniu". Visgi antroje ketvirčio pusėje komandos surengė tritaškių šou, kuriame geriau sekėsi "AKS Angaro prekybos & Nekturto" komandai – jie pataikė tris tolimus metimus, tuo tarpu "Kauno tiltai" tik du. Šis tritaškių "lietus" svečiams leido laimėti ketvirtį rezultatu 13:12, o prieš didžiąją pertrauką jie įgijo 2-ų taškų pranašumą (28:26).

Trečiojo kėlinio pradžioje "Kauno tiltai" pelnė 5-is taškus be atsako ir išsiveržė į priekį (31:28). Nors vėliau žaidimas išsilygino, tačiau ketvirčio pabaigoje vėl sėkmingiau rungtyniavo šeimininkų krepšininkai, kurie prieš paskutinį kėlinį įgijo 8-ių taškų pranašumą (44:36).

Ketvirtojo ketvirčio pirmoje pusėje laikėsi panašus skirtumas, nors rezultatyvumas ženkliai padidėjo tiek vienos komandos žaidime, tiek kitos. Visgi kiekvieną "AKS Angaro prekybos & Nekturto" komandos sėkmingą bandymą sumažinti skirtumą "Kauno tiltai" "užgesindavo" taikliomis atakomis, o artėjant kėliniui prie pabaigos šeimininkų spurtas 11:0 galutinai nulėmė rungtynių baigtį (68:51). Po paskutinio teisėjų švilpuko pergalę gana solidžiu skirtumu (71:54) šventė "Kauno tiltų" ekipa.

Nugalėtojus į pergalę vedė P.Malinauskas (22 taškai, 13 atk. kam.), M.Mažeika (18 taškų) ir L.Stanislovaitis (13 taškų, 11 atk. kam.).

"AKS Angaro prekybos & Nekturto" komandoje pastebimiausi buvo Ž.Navickas (14 taškų, 13 atk. kam.) ir G.Keršis (11 taškų).

Pakalbintas "Kauno tiltų" kapitonas M.Mažeika sakė, kad žaidėjai į varžybas susirinko po sunkios darbo dienos, tad pirmoje rungtynių pusėje buvo sunku, tačiau antroje dalyje komanda "įsivažiavo" ir įrodė savo pranašumą.

Itin sunki "AKS Angaro prekybos & Nekturto" pergalė (2008 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:45 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo "AKS Angaro Prekybos & Nekturto" krepšininkai (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 21:31 val.)"Kauno tiltai" tik po sunkios kovos palaužė "Jmi & Florvita" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:46 val.)" AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" iškovojo 4 pergalę (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:45 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ sutriuškino „AKS Prosatą & Nekturą“ (2009 sausio 30 d., penktadienis, 00:47 val.)"Kauno tiltai" įveikė "Mikrovisatą" (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)" AKS Angaro Prekyba & Nekturtas " įveikė "Kauno Švara & KRG" (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 23:16 val.)"AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" nusileido "Kauno Tiltams" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:42 val.)"Kauno tiltai" sutriuškino "Naftelf - Nowaco" ekipą (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:10 val.)"AKS Angaro prekyba - Nekturtas" sutriuškino "Kamesta" komandą (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 14:43 val.)