HELVINA vs ŠILDUVA (77:65)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 09 d., Antradienis, 18:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Tragiškas trečias kėlinys nesutrukdė „Helvinai“ laimėti

"Helvina" ekipos pagrindinis žaidėjas ir lyderis Ardas Zinkus
2007 sausio 09 d., Antradienis, 21:10 val., peržiūros: 3292

21 taško pranašumą per pirmąją susitikimo pusę įgiję „Helvinos“ krepšininkai šventė šeštąją pergalę KKL „Įmonių“ lygoje, 77:65 (20:11, 24:12, 12:29, 21:13) įveikę „Šilduvos“ ekipą.

8 rezultatyvūs perdavimai per rungtynes (po 4 kiekvienai komandai) puikiai iliustruoja antradienio vakarą (01.09) vykusias rungtynes. Susitikimą sėkmingiau pradėjo „Helvinos“ krepšininkai, kurie per pirmąją rungtynių pusę įgijo solidų 21 taško pranašumą.

Trečiame ketvirtyje „Helvinos“ galvos skausmu tapo Liudas Bazaras, kuris vien per trečiąją rungtynių atkarpą surinko 19 taškų ir padėjo savo komandai likviduoti varžovų persvarą (52:56).

Po ilgosios pertraukos įsižiebusi intriga truko iki antrosios paskutiniojo ketvirčio minutės. Tuomet Bazaras buvo nubaustas penktąja asmenine pražanga ir „Šilduvos“ reikalai ėmė blogėti. Komandai padėti nebegalintis Bazaras sunkiai tramdė emocijas ir netrukus jo šūksniai buvo įvertinti technine pražanga.

Vienos techninės „Šilduvos“ gelbėtojui ir (vėliau) skandintojui neužteko – toliau replikavęs rungtynių arbitrų darbą Bazaras turėjo susitaikyti su dar viena technine pražanga.

Po baudos metimų ir tiksliai rezgamų atakų „Helvina“ susigrąžino turėtą pranašumą ir šventė pergalę savo aikštelėje.

Ardas Zinkus surinko 27 taškus ir buvo pagrindinis „Helvinos“ pergalės kalvis. Vaidas Bložė ir Andrius Savickas prie komandos pergalės prisidėjo atitinkamai 21 ir 11 taškų.

„Šilduvos“ gretose Liudas Bazaras įmetė 23, Arvydas Žėkas 18, Andrius Ulevičius – 12 taškų.

Sėkmingai sužaistas trečiasis kėlinys atnešė "E United" ekipai pergalę (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 22:51 val.)Puikiai sužaidę ketvirtąjį kėlinį "Vaidotėno" krepšininkai šventė eilinę pergalę (2007 sausio 02 d., antradienis, 21:07 val.)Po ketvirto kėlinio spurto"Onrama" šventė pergalę (2006 lapkričio 03 d., penktadienis, 21:16 val.)„Projektų gama“ žengia be pralaimėjimų (2007 vasario 13 d., antradienis, 20:40 val.)„Helvina“ nukarūnavo „Kauno autobusus“ (2007 vasario 26 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Puskarininkių mokykla“ pralaimėjo per 3 minutes (2007 sausio 16 d., antradienis, 21:36 val.)"Helvinos" pergalę lėmė puikiai sužaistas pirmasis kėlinukas (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 20:33 val.)Permainingoje kovoje stipresnė buvo "Vaidotėno" ekipa (2006 lapkričio 21 d., antradienis, 20:41 val.)"Vaidotėnas" sutriuškino "Šilduvą" (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 13:36 val.)Triuškinanti "Šilduvos" pergalė (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 13:56 val.)