TEO LT vs HELVINA (47:66)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 24 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

"Helvinos" pergalę lėmė puikiai sužaistas pirmasis kėlinukas

Rytis Mickūnas (Helvina) bando prasiveržti pro Marių Markevičių (TEO LT)
2006 lapkričio 24 d., Penktadienis, 20:33 val., peržiūros: 4546

Eilinėse "Įmonių" lygos rungtynėse šį vakarą susitiko "TEO LT" ir "Helvinos" komandos. Svečiuose žaidę "Helvinos" krepšininkai sugebėjp palaužti šeimininkus ir nugalėjo juos rezultatu 66:47. Jau pirmajame ketvirtyje svečiai susikrovė 17 taškų pranašumą ir žengė didžiulį žingsnį pergalės link.

Svečiai jau pirmosiomis rungtynių minutėmis perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pradėjo tolti nuo varžovų. 9 taškus iš eilės pelnęs Ardas Zinkus išvedė savo ekipą į priekį rezultatu 10:0. „TEO LT“ ekipai buvo sunku pelnyti taškus. Dažnas metimas skriėjo pro šalį. Bandydami taisyti situaciją, šeimininkai atakavo iš toli, tačiau visi 7 bandymai skriejo pro šalį. Pirmasis ketvirtis pasibaigė 22:5 „Helvinos“ naudai.
Antrajame kėlinuke svečiai nebesijautė taip laisvai kaip rungtynių pradžioje. Jie vis dažniau strikdavo varžovų gynybos gniaužtuose. Tačiau „TEO LT“ krepšininkai taip pat neblizgėjo. Šioje rungtynių dalyje dominavo gynyba, ką puikiai atspindi rezultatas – 12:11 svečių naudai. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkų defcitas pasiekė 18 taškų.
Po pertraukos įsižaidė „Helvinos“ varžovai. Jų puolimas tapo įvairesnis, vis dažniau kamuolys skrodė tinklelį. Lyderio vaidmens ėmėsi Marius Markevičius, pelnęs 11 iš 19 komandos taškų. Pasinaudoję priešininkų kalidomis, šeimininkai prieš lemiamą dvikovos kėlinį sumažino savo atsilikimą iki 12 taškų.
Ketvirtajame ketvirtyje prie „TEO LT“ ekipos pavėlavęs prisijugnė komandos lyderis Domas Ramanauskas. Tačiau jo pastangų neužteko sustabdyti įsibėgėjusius varžovus. Svečiai neatsipalaidavo ir neleido šeimininkams perimti iniciatyvos. Gerai sužaidę visas rungtynes, „Helvinos“ komanda šventė pelnytą pergalę rezultatu 66:47.
Daugiausiai prie komandos pergalės prisidėjo Ardas Zinkus, pelnęs 27 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius ( 29 naud.kfc.). 17 taškų pridėjo Andrius Savickas.
„TEO LT“ komandoje išsiskyrė Mantas Lenkus, įmetęs 13 taškų ir atkovojęs 14 kamuolių ( 17 naud.kfc.) bei Marius Markevičius, surinkęs 12 taškų.
"Antaro" treneris padėjo triuškinti savo komandą (2007 vasario 16 d., penktadienis, 21:29 val.)"Helvina" įgauna pagreitį (2006 lapkričio 28 d., antradienis, 20:25 val.)"Helvina" per pirmą ketvirtį sutriuškino "Onramą" (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 20:41 val.)Nelengva "Šilduvos" pergalė (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 19:09 val.)"Kauno švara & KRG" išplėšė pergalę po pratęsimo (2007 sausio 15 d., pirmadienis, 20:40 val.)Triuškinanti "Šilduvos" pergalė (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 13:56 val.)"Puskarininkių mokykla" nugalėjo grupės autsaiderius (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:19 val.)"Helvina" sutriuškino "Onramą" (2006 lapkričio 14 d., antradienis, 20:27 val.)"Helvina" ir antrose tarpusavio rungtynėse pranoko "Teo LT" (2006 gruodžio 19 d., antradienis, 21:11 val.)"E United" nesunkiai namuose įveikė "Teo LT" (2007 sausio 30 d., antradienis, 21:44 val.)