CLUB 9 & PIZZA CLUB vs AKIS (72:83)Pavasario taurė 2011 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2011 gegužės 15 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Akis" nugalėjo "Club 9 & Pizza Club" ekipą

2011 gegužės 15 d., Sekmadienis, 22:11 val., peržiūros: 4471

Sekmadienį, Gegužės 15 dieną, 19:00 val., Kaune, „Kauno Energijos“ sporto salėje, "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos “Pavasario taurės 2011” pirmenybėse, "CLUB 9 & PIZZA CLUB” susitiko su "Akis" ekipa. Visas rungtynes tolygiai žaidusi „Akis“, ketvirtą kėlinį smarkiai išsiveržė ir varžovus nugalėjo rezultatu 83:72.

Rungtynės prasidėjo apyligiu komandų žaidimu. Pirmojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė vos 1 taškas. Kėlinį pradėjo ir rungtynių pradžią simboliškai paženklino pirmas taiklus „Club 9“ žaidėjas S.Rekašiaus dvitaškis. Toliau sekė varžovų atsakas. Taikliu A.Karmono tritaškiu ir A.Lapinsko dvitaškiu „Akis“ įgijo 3 taškų persvarą (5:2). Iki pat kėlinio vidurio vyko taiklių metimų mainai ir 5-ąją minutę, po taiklaus „Club 9“ komandos kapitono A.Misiaus dvitaškio, taškų skirtumas išsilygino (10:10). Iki kėlinio pabaigos, kovojant dėl kiekvieno taško, pasižymėjo „Club 9“ žaidėjas K.Petkevičius bei „Akies“ komandos kapitonas E.Šalkauskas. Abu pelnė savo komandoms po 6 taškus ir kėlinio pabaigoje rezultatas buvo 19:20, „Club 9“ ekipos naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu V.Sedlecko tritaškiu, tačiau ketvirtį rezultatyviau žaidė „Club 9“ komanda. Pelnęs 8 taškus, labiausiai kėlinyje pasižymėjo komandos kapitonas A.Misius. Iki pat 5 kėlinio minutės, komandų žaidimas buvo apyligis. Abi komandos, po taiklių metimų, viena kitai atsakydavo taip pat, tad ir įpusėjus antram kėliniui, taškų skirtumas ženkliai nepakito (31:30). Visgi į kėlinio pabaigą, „Akis“ susiėmė ir taikliais L.Sutkaus ir V.Sutkaus dvitaškiais įgijo 3 taškų persvarą bei kėlinį užbaigė rezultatu 37:34.

Po ilgosios pertraukos komandų pajėgumas nepasikeitė. Kėlinio pradžioje labiau pasižymėjo „Club 9“ ekipa, tačiau kėliniui įpusėjus, varžovai nenusileido ir taiklių metimų serija padidino taškų persvarą. Penktąją kėlinio minutę komandas skyrė net 8 taškai (50:42). „Club 9“ suolelis buvo trumpesnis, tačiau jie vistiek atsilaikė prieš varžovų spaudimą ir į kėlinio pabaigą sugebėjo taškų skirtumą sumažinti iki minimumo (50:49). Tačiau „Akis“ nenusileido ir vėl padidino taškų persvarą savo naudai. Trečiąjį rungtynių ketvirtį užbaigė taiklus A.Karmono dvitaškis, kuris nulėmė rezultatą – 56:52, „Akies“ naudai.

Paskutinysis kėlinys prasidėjo rezultatyvesniu „Akies“ žaidimu. Ypač pasižymėjo komandos kapitonas E.Šalkauskas, kuris iš eilės įmetė 3 taiklius tritaškius. Tačiau į juos buvo atsakyta varžovų komandos kapitono A.Misiaus taikliais metimais. Jis sugebėjo iš eilės sumesti net 3 dvitaškius ir 1 baudos metimą. Tai neleido smarkiai atsiplėšti priešininkams. Bet tuojau pat „Akies“ ekipa atsakė tuo pačiu ir po taiklių E.Šalkausko dvitaškių ir baudos metimų, 5-ąją kėlinio minutę, komandas jau ėmė skirti 8 taškai (61:69). Rungtynių pabaigoje susilpnėjo „Club 9“ žaidimas, kas ir lėmė paskutinę minutę varžovų išplėštą dviženklę taškų persvarą (81:70). Rungtynes užbaigė A.Stankūno dvitaškis, kuris tik sušvelnino priešininkų persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:83, „Akies“ naudai.

Nugalėtojų treneris sakė:
„Atkaklus mačas, ilgesnis suolelis vertė priešininkus pervargti, todėl tikriausiai ir laimėjom“

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Club 9 Pizza Club" – Aivaras Misius (25), Kęstutis Petkevičius (24), Robertas Pockevičius (10)

"Akis" – Egidijus Šalkauskas (26), Lukas Sutkus (14), Andrius Lapinskas (13), Agnius Karmonas (11), Vilius Sutkus (11)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

kalibras2011 gegužės 16 d., 08:49 val.

saunuoliai "Akis" esate finale kuri pravalote laimeti ir irodyti kad pagrindiniame turnyre irgi turejote losti finale. Sekmes jums finale

"Club 9 & Pizza Club" pasiekė pergalę tik po pratęsimo (2011 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:12 val.)"Club 9 & Pizza Club" po nelengvos kovos palaužė "Kultą" (2011 balandžio 10 d., sekmadienis, 15:34 val.)Lemiamame ketvirtyje "Patvanka - 2" įrodė savo pranašumą prieš "Club 9 & Pizza Club" (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:43 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių "Club 9 & Pizza Club" patirtis padėjo įveikti "Aisčių 93 - 2" jaunimo pasipriešinimą (2011 gegužės 01 d., sekmadienis, 20:38 val.)"Akis" sutriuškino "Omega" (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 23:00 val.)Ketvirtame kėlinyje tarp "Kauno Energijos ir "Club 9 & Pizza Club" buvo nutrauktos varžybos, o pastaroji komanda keliauja į pusfinalį (2011 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:11 val.)Labai sėkmingai sužaidę antrąją rungtynių pusę nugalėjo "Lietuvos geležinkeliai" (2011 kovo 27 d., sekmadienis, 23:09 val.)BC "Rokai & Kroviniu pervezimas.lt", visąlaik tolygiai pirmavę, nugalėjo "Akis" (2011 balandžio 17 d., sekmadienis, 22:02 val.)"Pavasario taurės 2011" bronzą užtikrintai iškovojo "Kėdainiai" (2011 gegužės 18 d., trečiadienis, 21:16 val.)"Patvanka-2" "Akiai" priešinosi tik vieną kėlinį (2011 balandžio 20 d., trečiadienis, 23:51 val.)