AKIS vs LIETUVOS GELEŽINKELIAI (52:66)Pavasario taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 kovo 27 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Labai sėkmingai sužaidę antrąją rungtynių pusę nugalėjo "Lietuvos geležinkeliai"

2011 kovo 27 d., Sekmadienis, 23:09 val., peržiūros: 5054

Kovo 27 dieną, 20.45 val., "J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos" sporto salėje, susitiko "Pavasario taurė 2011" komandos "Akis" ir "Lietuvos geležinkeliai". Pirmuosius du kėlinius atsilikinėję, bet po ilgosios pertraukos susiėmę ir pradėję žaisti komandinį žaidimą nesunkiai atkovojo praloštus taškus ir lengvai į priekį išsiveržė bei pirmavo visą antrąją rungtynių pusę ir nugalėjo keturiolikos taškų skirtumu "Lietuvos geležinkeliai" [52:66].

Rungtynių pradžioje pirmieji kamuolį atkovojo šeimininkai, "Akis" krepšininkai", kurie ir užbaigė savo pirmąją ataką taikliu dvitaškiu metimu ir taip iškart išsiveržė į priekį. Toliau sekė trys iš eilės sėkmingos svečių, "Lietuvos geležinkelių" komandos atakos, kurių kiekvienos pasekoje buvo išprovokuota pražanga, o taškai pelnyti baudų metimais, taip svečiai pirmą kartą šio vakaro rungtynėse persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau šeimininkai nesnaudė ir dabar būtent jie pabaigė tris iš eilės atakas, kurias užbaigė taikliais dvitaškiais metimais, taip grąžindami sau pirmaujančios komandos vardą. Bet staiga ir vėl viskas apsivertė, svečiai susiėmę laimėjo trumpą atkarpėlę 6:0 ir dar kartą išsiveržė į priekį. Besibaigiant kėliniui šeimininkai dar suspėjo surengti dvi taiklias atakas, tačiau minimalus skirtumas tarp varžovų liko svečių naudai. Antrajame kėlinuke arši kova tęsėsi, ir nors abi komandos ėjo taškas į tašką, viena kitoms atsakydamos taikliomis taškais pasibaigusiomis atakomis, tačiau šeimininkai pataikė tris tolimus metimus, o svečiai tik vieną, ir tik dėl to šį kėlinuką laimėjo šeimininkai. Po dviejų sužaistų kėlinių rezultatas buvo [32:28].

Po ilgosios pertraukos rungtynės tęsėsi, kur pirmosios dvi su puse minutės buvo labai nerezultatyvios, abi komandos pelnė tik po du taškus. Ir štai po to svečių smurtas, labai sėkmingai sužaista atkarpa 10:0 leido jiems ne tik atkovoti praloštus taškus ir išsiveržti į priekį, bet ir stipriai paveikti priešininkus, kurie sutriko ir pasimetė. Dabar jau svečiai kontroliavo situaciją ir buvo priekyje šešių taškų skirtumu. Per likusias kelias kėlinuko minutes svečiai žaidė geriau, todėl iki kėlinuko pabaigos sugebėjo dar šiek tiek padidinti savo atitrūkimą. Paminėtina tai, kad šiame kėlinuke svečių krepšininkai blokavo net penkis šeimininkų metimus iš po krepšio. Taip stipriai trečiajame kėlinuke startavę svečiai nesustojo ir ketvirtajame. Atiduodami visas savo jėgas būtent jie valdė situaciją aikštelėje, o šeimininkai nerasdami priešnodžių prieš varžovų puolimą ir gynybą ne kažką sugebėjo padaryti. Svečių krepšininkai nustebinę savo trenerį sužaidė labai sėkmingai atrąją rungtynių pusę ir be pasigailėjimo išplėšė pergalę šio vakaro rungtynėse [52:66].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog komandos pasiruošimas eina "Įmonių lygos" atkrintamosioms varžyboms, tačiau šiandien vyrai, nors ir būdami po švenčių, sužaidė virš galimybių. Mūsų priekinė linija buvo stipresnė, nusiėmėm daugiau kamuolių, tai ir padėjo nugalėti.

Pralaimėjusios komandos treneris sveikino nugalėtojus ir teigė, jog pralaimėjimo labai nesureikšmina, kadangi pačios svarbiausios kovos laukia "C" lygoje bei džiaugėsi, kad šiandien gavo daugiau pažaisti mažiau galintys pasireikšti žaidėjai.

"Akis": Egidijus Šalkauskas 17, Agnius Karmonas 12, Vaidotas Sedleckas 7, Kęstutis Garliauskas 6 (10 atk. kamuolių).

"Lietuvos geležinkeliai": Aurelijus Vaičiulis 19 (5 išpr. pražangos), Mindaugas Miliauskas 17, Tomas Žvirblis 11 (5 perimti kamuoliai), Andrius Grabauskas 11 (15 atk. kamuolių), Mindaugas Kulys 6 (15 atk. kamuolių).

Po labai įtemptų varžybų, pareikalavusių pratęsimo, pergalę išplėšė "Akis" (2011 gegužės 06 d., penktadienis, 22:46 val.)"Lietuvos geležinkeliai" be vargo įveikė "Omegą" (2011 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:07 val.)BC "Rokai & Kroviniu pervezimas.lt", visąlaik tolygiai pirmavę, nugalėjo "Akis" (2011 balandžio 17 d., sekmadienis, 22:02 val.)"Pavasario taurę 2011" iškovojo "Akis" (2011 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:54 val.)"Akis" sutriuškino "Omega" (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 23:00 val.)"Akis" nugalėjo "Club 9 & Pizza Club" ekipą (2011 gegužės 15 d., sekmadienis, 22:11 val.)“Lietuvos Geležinkeliai” nugalėjo BC “Rokai & Kroviniupervezimas.lt” ekipą (2011 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:29 val.)"BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nelengvą pergalę (2011 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:16 val.)"Patvanka-2" "Akiai" priešinosi tik vieną kėlinį (2011 balandžio 20 d., trečiadienis, 23:51 val.)