ALYTAUS RANDERS vs PASVALYS (79:69)Lietuvos krepšinio lygų "SUPER" Taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, „Iššūkio“ finalas
2012 gegužės 20 d., Sekmadienis, 11:00 val. @ Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai, LT-78162

Alytus įveikė Pasvalį ir iškovojo "Iššūkio" taurę

2012 gegužės 24 d., Ketvirtadienis, 10:33 val., peržiūros: 1546

Rungtynes dėl „Iššūkio“ taurės komandos pradėjo kiek susikausčiusios ir daug klydo. Pirmųjų taškų susitikime laukti reikėjo dvi minutes (0:1). Kėliniui įpusėjus komandos ir toliau negalėjo pasigirti rezultatyvumu (6:5). Likus žaisti kiek daugiau nei pusantros minutės Alytus turėjo keturių taškų persvarą (13:9). Tas pats skirtumas tarp komandų išliko ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių (15:11).

Antrojo ketvirčio pradžioje Alytaus taiklių tritaškių dėka sugebėjo kiek atitrūkti (22:15). Sužaidus kiek daugiau nei penkias minutes skirtumas tarp komandų buvo tik 4 taškai (26:22). Likus žaisti vieną minute komandos apsikeitė keletu pražangų puolime, skirtumas sumažėjo jau iki 3 taškų (31:28), o Alytaus persvara po dviejų kėlinių tik minimali (31:30).

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau buvo kiek nerezultatyvus, tačiau pats susitikimas nepaprastai atkaklus (47:45). Likus žaisti tris minutes, po minutes pertraukėlės Pasvalys išlygino rungtynių rezultatą (48:48), vėliau (50:50). Visa intriga išliko pries lemiamą kėlinuką, nes Pasvalio pranašumas buvo tik minimalus (55:56).

Žaidimas npasikeitė ir lemiamo kėlinio pradžioje. Sužaidus keturias minutes Alytaus čempionai bei Pasvalio atstovai žengė koja kojon (64:64). Likus rungtyniauti dvi minutes Alytaus persvara grėsmingai išaugo (76:64). Alytaus čempionai iškovojo pirmąją pergalę šiame turnyre ir tuo pačiu laimėjo “Iššūkio” taurę (69:79).

Pasvalys metė iššūkį Panevėžio "Bangenei Aiverai", bet pergalės neiškovojo (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 16:54 val.)Šiauliai neturėjo vargo su Pasvaliu (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 18:57 val.)Kaunas reabilitavosi už nesėkmę pirmose rungtynėse (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 19:48 val.)Klaipėdos "Lemminkainen" nepaliko vietos intrigai rungtynėse su Alytumi (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 17:27 val.)