KAUNO BANGA vs ALYTAUS RANDERS (110:79)Lietuvos krepšinio lygų "SUPER" Taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 18:30 val. @ Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai, LT-78162

Kaunas reabilitavosi už nesėkmę pirmose rungtynėse

2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 19:48 val., peržiūros: 1775

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo kauniečiai, kurie greitai nutolo (10:3). Vis tik Alytaus atstovai nesutriko ir ėmė vytis favoritais laikomus varžovus. Vėliau skirtumas tarp komandų buvo pasiekęs beveik dviženklę persvarą, tačiau alytiškiai stengėsi nepasiduoti. Kėliniui baigiantis svečiai priartėjo prie varžovų (24:18).

Antrojo kėlinio pradžioje Kaunas nusprendė nebejuokauti su varžovais ir savo pranašumą padidino jau iki 15-os taškų (37:22). Penktąją kėlinio minutę Vytautas Vaikšnys pataikė iš toli, o Martynas Vainius pridėjo du taškus. Nors Alytus atsakė dviem taškais, tačiau čia pat Aurimas Karbauskas smeigė tritaškį (45:24). Rungtynėse komandos visiškai atsipalaidavo ir ėmė vyrauti puolamojo pobūdžio krepšinis. "Banga" ir toliau neleido varžovams pagalvoti apie rimtesnę kovą (52:30). Kėlinuką "Banga" užbaigė turėdamą tą pačią 22-jų taškų persvarą (58:36).

Kaunas antrosios rungtynių pusės metu visiškai įsisiautėjo ir po tritaškių "lietaus" kauniečių persvara pasiekė 23 taškų persvarą (69:46). Kauniečių dominavimas tęsėsi viso trečiojo kėlinio metu po kurio ekipas skyrė 31 taškas (82:51).

Ketvirtąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo atsipalaidavę, o alytiškiai netruko tuo pasinaudoti ir kiek priartėjo (85:59). Linas Krivickas nutraukė kiek užsitęsusę šeimininkų sausrą puolime, tačiau svečiai atsakė tokiu pat taikliu tritaškiu (88:62). Žaidimas kuriam laikui išsilygino, o komandos toliau keitėsi sėkmingomis atakomis (98:68). "Banga" susitikimui baigiantis visiškai įsismarkavo ir įgijo net 32 taškų persvarą (108:76). Galutinis rungtynių rezultatas (110:79).

Klaipėdos "Lemminkainen" nepaliko vietos intrigai rungtynėse su Alytumi (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 17:27 val.)Kauno "Bangai" nepavyko trinktelėti durimis (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:35 val.)Dramatiškose rungtynėse Kauno atstovai turėjo pripažinti klaipėdiečių pranašumą (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 14:26 val.)Alytus įveikė Pasvalį ir iškovojo "Iššūkio" taurę (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:33 val.)