IKI DUGNO vs PRIENŲ VĖJAS (49:74)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 05 d., Antradienis, 19:00 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Prienų Vėjas" užtikrintai "nupūtė" "Iki Dugno" komandą

Su kamuoliu nugalėtojų vienas iš lyderių Povilas Aliukevičius
2010 sausio 05 d., Antradienis, 20:54 val., peržiūros: 6010
Antradienio vakarą įvyko akistata tarp "Iki Dugno" komandos bei svečių "Prienų Vėjo" ekipos. Pastarieji antrojo ketvirčio metu perėmė iniciatyvą į savo rankas ir užtikrintai nugalėjo savo varžovus 25 taškų skirtumu (49:74).

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė aikštės šeimininkams. Jie laimėję atkarpą 7:4 atitolo nuo savo varžovų trimis taškais (7:4). Svečių ekipai Povilas Aliukevičius pelnė du taškus, o Aurimas Liuiza pridėjo tritaškį ir „Prienų Vėjas“ jau priekyje dviejų taškų skirtumu (7:9). Visgi „Iki Dugno“ ekipa nesiruošė varžovų lengvai paleisti į priekį. Jie laimėjo atkarpą 7:0 ir vėl susigrąžino sau 5 taškų persvarą (14:9). Per likusį kėlinio laiką svečiai sugebėjo pelnyti 5 taškus, savo ruožtu „Iki Dugno“ atsakė taikliu Pauliaus Sakalausko dvitaškiu. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių „Iki Dugno“ priekyje (16:14).

Antrąjį ketvirtį svečiai iš Prienų pradėjo spurtu 0:5 bei įgijo 4 taškų persvarą (16:20). Tačiau tai dar nebuvo pabaiga. Ritauras Rakauskas nutraukė savo komandos taškų „sausrą“, o prienų vėjas sugebėjo pridėti dar 5 taškus bei nutolo jau 7 taškų atstumu (18:25). Pauliaus Sakalausko ir Tado Čiužo pastangų dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 3 taškų (22:25). Tačiau kovingai nusiteikę „Prienų Vėjo“ krepšininkai dar kartą truktelėjo priekin bei atitrūko jau 8 taškų persvara (23:31). Penki iš eilės „Iki Dugno“ komandos pelnyti taškai skirtumą sumažino iki 3 taškų (28:31). Vistik per likusį laiką šeimininkai daugiau nesugebėjo nuveikti nieko, o prieniškiai atsakė 4 iš eilės Aurimo Liuizos pelnytais taškais. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi svečiams turint 7 taškų persvarą (28:35).

Trečiojo ketvirčio pradžia ir vėl sėkmingiau susiklostė „Prienų Vėjo“ žaidėjams. Martynas Drazdauskas pelnė keturis taškus iš eilės, o jo komandos draugas Ignas Snapaitis pridėjo du taškus. „Iki Dugno“ atsakė Pauliaus Sakalausko dvitaškiu (30:41). Per likusį laiką žaidimas išsilygino ir nė viena komanda nesugebėjo labiau primesti savojo žaidimo varžovams. Per šį kėlinuką „Prienų Vėjo“ krepšininkai savo turėtą persvarą padidino dar dviem taškais ir prieš lemiamą ketvirtį jau pirmavo 9 taškais (40:49).

Lemiamas kėlinukas prasidėjo apyligiai ir nė viena iš komandų labiau nesugebėjo pakeisti rungtynių eigos savo naudai. Tačiau taip truko neilgai. Rezultatui esant (43:55) svečiai surengė spurtą 2:13 bei sudėliojo visus taškus ant „i“ (45:68). „Iki Dugno“ ekipos žaidėjai dažnai pasiklysdavo „Prienų Vėjo“ baudos aikštelėje bei suteikdavo varžovams puikias progas rengti greitas kontratakas. Šie savuosius šansus išnaudojo puikiai. Likusi kėlinuko dalis buvo jau tik formalumas. Per paskutiniąją kėlinio minutę svečiai savo pranašumą sugebėjo padidinti dar dviem taškais ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu (49:74).

Po rungtynių pakalbintas „Iki Dugno“ strategas Audrius Kmita sakė: „Šiandien mūsų pataikymo procentas buvo labai prastas, be to kaip visada padarėme neleistinai daug klaidų. Varžovai ne ką stipresni nei mes, tiesiog greitai palūžome, jie nepaliko labai didelio įspūdžio“.

„Prienų Vėjo“ komandos treneris po trungtynių kalbėjo: „Labai džiaugiamės, kad pavyko iškovoti pergalę. Atvažiavo nepilna komandos sudėtis, todėl labai didelių rezultatų nesitikėjome, bet sukovojome, parodėme charakterį ir pavyko nugalėti. Nesitikėjome laimėti tokiu dideliu taškų skirtumu. Varžovai kovingi, tačiau jiems reikėtų daugiau žaisti krepšinį nei kalbėti su teisėjais ar ant jų rėkti. Tokia yra mano asmeninė nuomonė“.

„Iki Dugno“ ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo: Audrius Žuvininkas 15 taškų, Ritauras Rakauskas 11 taškų (16 atk. kam), Paulius Sakalauskas 8 taškai.

„Prienų Vėjo“ ekipoje išsiskyrė: Aurimas Liuiza 13 taškų (7 atk. kam), Martynas Drazdauskas 13 taškų, Tautvydas Gelbūda 10 taškų.

Prienų "Vėjas" lengvai nugalėjo "Iki dugno" komandą (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 20:42 val.)"Grizliai" sudraskė "Iki dugno" komandą (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 20:43 val.)Prienų "Vėjas" po atkaklios kovos palaužė "Studentijos" komandą (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)"Prienų Vėjas" sutriuškino "Amentia AD Astrą" ekipą (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 21:21 val.)Išvykoje žaidę "Studentija" sutriuškino "Iki Dugno" komandą (2010 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)"Prienų vėjas" palaužė "Krepšinis.net" (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 23:35 val.)“Prienų vėjas“ neatsilaikė prieš „Spartą“ (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:57 val.)"Sporto Fėja & IVnet.lt" antroje rungtynių dalyje išsprendė reikalus su "Iki dugno" ekipa (2009 gruodžio 22 d., antradienis, 21:17 val.)"Amentia ad Astra" ir toliau palieka "Iki dugno" komandą be pergalių (2010 vasario 16 d., antradienis, 20:40 val.)"Prienų vėjas" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti prieš kur kas gausesnes "Amentia ad astra" pajėgas (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 19:06 val.)