PRIENŲ VĖJAS vs STUDENTIJA (70:65)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 14 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ V.Kudirkos vidurinė mokykla, Trakų g. 39, Kaunas LT-44327

Prienų "Vėjas" po atkaklios kovos palaužė "Studentijos" komandą

2010 vasario 14 d., Sekmadienis, 17:15 val., peržiūros: 4294
Sekmadienį, Vasario 14 dieną, V. Kudirkos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos H grupės varžybos. Jose rungtyniavo aikštės šeimininkai Prienų „Vėjas“ ir svečiai „Studentija“. Prienų „Vėjas“ iki šių varžybų savo sąskaitoje turėjo dvi pergales ir keturis pralaimėjimus, o „Studentija“ buvo iškovojusi visas septynias pergales. Abi komandos į varžybas atvyko šešiese. Pirmas kėlinys vyko lygiai. Ketvirčio viduryje truputį geriau žaidė Prienų „Vėjas“, kas lėmė jų trijų taškų persvarą (18:15) sužaidus pirmas 10 varžybų minučių. Nors pradžioje antro kėlinio šeimininkai buvo padidinę persvarą iki septinių taškų, bet vėliau geriau žaidę „Studentija“ rezultatą išlygino (34:34). Trečio ketvirčio pirmoje pusėje iniciatyva priklausė šeimininkam, bet vėliau „Studentija“ pasivijo varžovus. Sužaidus tris ketvirčius, rezultatas vėl buvo lygus (51:51). Ketvirtame kėlinyje toliau vyko atkakli kova. Geriau varžybų pabaigą sužaidę Prienų „Vėjo“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 70:65. Prienų „Vėjas“ H grupėje iškovojo trečią pergalę, o „Studentija“ pirmą kart pralaimėjo. Iki šių varžybų "Studentija" buvo iškovojusi septynias pergales iš eilės.

Nors ginčo kamuolį laimėjo Prienų „Vėjas“, pirma jų ataka buvo netaikli, o kamuolį perėmęs „Studentijos“ žaidėjas nesunkiai pelnė du taškus (0:2). Netrukus V.Tilinskas (Prienų „Vėjas“) rezultatą išlygino (2:2). Sužaidus keturias minutes, Po dviejų taiklių N. Petravičiaus („Studentija“) baudų metimų, rezultatu 2:6 pirmavo svečiai. Prienų „Vėjas“ tris atakas baigė rezultatyviai, o „Studentija“ vieną ir sužaidus pusę ketvirčio rezultatas buvo lygus (8:8). Šeštą varžybų minutę dvitaškį pataikė R.Marozas („Studentija“), sugrąžinęs persvarą svečiam (8:10). Dviejų minučių atkarpą geriau sužaidę šeimininkai aštuntą varžybų minutę pirmavo rezultatu 14:10. Paskutines dvi kėlinio minutes komandos žaidė lygiai, o pasibaigus pirmam ketvirčiui trim taškais pirmavo Prienų „Vėjas“ (18:15).

Antrą kėlinį dviem taikliais dvitaškiais pradėjo Prienų „Vėjas“ ir padidino persvarą iki septinių taškų (22:15). Komandos jau buvo sužaidę tris minutes antrame ketvirtyje. Trijų su puse minučių atkarpą rezultatu 2:9 laimėjo „Studentija“ ir pirmą kart šiame kėlinyje išsiveržė į priekį (25:26). Netrukus T.Kavaliauskas (Prienų „Vėjas“) sugrąžino persvarą šeimininkam (27:26). Komandom šiame kėlinyje buvo likę žaisti tris minutes. Aštuntą varžybų minutę dviem taikliais dvitaškiais persvarą įgijo Prienų „Vėjas“ (31:28). Taikliu tritaškiu I.Konovalenko („Studentija“) rezultatą išlygino, o netrukus V.Alosevičius („Studentija“) dar vienu taikliu tolimu metimu į priekį išvedė svečius (31:34). Baigiantis ketvirčiui A.Liuiza (Prienų „Vėjas“) rezultatą išlygino. Sužaidus pusę varžybų rezultatas buvo lygus (34:34).

Trečią ketvirtį komandos pradėjo rezultatyviai. Į taiklius Prieno „Vėjo“ metimus „Studentija“ atsakydavo tuo pačiu. Sužaidus tris minutes 42:40 pirmavo Prienų komanda. Tada du dvitaškius pataikė V.Tilinskas (Prienų „Vėjas“), baudos metimą pataikė T.Kavaliauskas (Prienų „Vėjas“) ir atitrūkti pavyko šeimininkam (47:40). Didesne persvara ilgai šeimininkai nesidžiaugė. 0:6 atkarpą laimėjo „Studentija“ (47:46). Iki ketvirčio pabaigos buvo likę žaisti tris minutes. Ketvirčio pabaigą komandos žaidė lygiai. Po trijų kėlinių rezultatas vis dar buvo lygus (51:51).

Ketvirto kėlinio pradžioje, tris dvitaškius pataikė Prienų „Vėjas“ ir pirmavo šešiais taškais (57:51). Netrukus N.Petravičius dvitaškiu skirtumą sumažino (57:53). Komandos šiame kėlinyje jau buvo sužaidusios tris minutes. Sekančias tris minutes vyko lygi kova. Likus keturiom minutėm iki varžybų pabaigos, R.Marozas („Studentija“) prasižengė penktą kartą ir buvo priverstas palikti aikštę. Minutės pertraukėlės paprašė „Studentija“, o tuo metu komandas skyrė trys taškai (61:58). Dėl daug pražangų, varžybų pabaiga vyko ilgai. Likus dviem minutėm, dviem taškais pirmavo šeimininkai (62:60). „Studentijos“ žaidėjas K.Pekis likus minutei ir 50 sekundžių, prasižengė penktą kartą ir svečiai aikštėje liko keturiese. Ketvirčio pabaigoje „Studentija“, nors ir žaisdami keturiese, bandė pasivyti varžovus stabdydami juos pražangomis, bet to padaryti nepavyko ir po atkaklios kovos Prienų „Vėjas“ iškovojo pergalę rezultatu 70:65

Trenerių komentarai

Prienų „Vėjas“: „Šią pergalę skiriam tiem, kurie įsimylėję, buvo su antra puse ir neatvažiavo į varžybas.“

„Studentija“: „Trūko keleto žaidėjų, o kurie susirinkom žaidėm visisškai ne savo žaidimą, nepakrito. Pirmą kart šioje salėje žaidėm varžybas. Teisėjai labai priekabiai žiūrėjo į kiekvieną dalyką. Dar neteko susidurt, kad taip kiekvieną prisilietimą žiūrėtų. Nepratę mes prie tokio žaidimo.“

Prienų „Vėjas“: T.Kavaliauskas 23 (10/13 dvitaškių, 12 atk. kam.), V.Tilinskas 21 (6/8 dvitaškių), P.Aliukevičius 14 (10 išpr. praž., 9 atk. kam., 7 rez. perd.)
„Studentija“: R.Marozas 15 (15 atk. kam.), I.Konovalenko 15 (11 atk. kam.), N.Petravičius 13 (10 išpr. praž.)
"Prienų Vėjas" užtikrintai "nupūtė" "Iki Dugno" komandą (2010 sausio 05 d., antradienis, 20:54 val.)Prienų "Vėjas" lengvai nugalėjo "Iki dugno" komandą (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 20:42 val.)"United" tik po sunkios kovos nusileido "Studentijai" (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:33 val.)"Prienų vėjas" palaužė "Krepšinis.net" (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 23:35 val.)"Prienų Vėjas" sutriuškino "Amentia AD Astrą" ekipą (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 21:21 val.)Išvykoje žaidę "Studentija" sutriuškino "Iki Dugno" komandą (2010 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)“Prienų vėjas“ neatsilaikė prieš „Spartą“ (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:57 val.)"Kauno technikos kolegija" po dramatiškos kovos įveikė "Prienų vėją" (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 20:51 val.)"Studentija" palaužė "Robotukų armiją" (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 19:46 val.)Kauno "SRC-2 namuose nepaliko vilčių "Studentija" ekipai (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 20:06 val.)