SABONIO KM 92 - VAIGORA vs LŽŪU - PILĖNAI 2 (93:90)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 kovo 07 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

“Sabonio KM 92- Vaigora” išplėšė sunkią pergalę

2010 kovo 07 d., Sekmadienis, 20:50 val., peržiūros: 4500
Sekmadienio popietę A.Sabonio krepšinio mokyklos sporto salėje susitiko „Sabonio KM 92 – Vaigora“ (šeimininkai) ir „LŽŪU – Pilėnai & 2” (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių užvirė įtemta kova. Pirmąjį ketvirtį sėkmingiau sužaidę svečiai sugebėjo įgyti keturių taškų pranašumą. Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė ir iniciatyva jau priklausė šeimininkų komandai. Po ilgosios pertraukos prabilę „Sabonio KM 92 – Vaigoros“ snaiperiai padėjo savo ekipai susikrauti solidesnę persvarą. Ketvirtame kėlinyje „LŽŪU – Pilėnai 2” sugebėjo išlyginti rezultatą. Likus iki rungtynių pabaigos pusantros sekundės šeimininkai išprovokavo pražangą ir gavo teisę mesti du baudos metimus. Pataikę vieną baudos metimą šeimininkai išprovokavo dar vieną pražangą ir savo pranašumą padidino iki 3 taškų , o galutinis rezultatas buvo 93:90.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų laimėtu ginčo kamuoliu. Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė „LŽŪU – Pilėnai & 2” komandos žaidėjai. Sužaidus dvi minutes svečiai buvo priekyje 4:12.Šeimininkams niekaip nepavyko priartėti prie varžovų. Pirmasis ketvirtis pasibaigė rezultatu 19:23.

Antrame kėlinyje „Sabonio KM 92 – Vaigora“ komandai pagaliau pavyko rasti savo žaidimą. Sužaidus tris minutes šeimininkai spurtavo ir išsiveržė į priekį (26:25). Tačiau minimalia persvara A.Sabonio mokyklos auklėtiniai džiaugėsi neilgai. Kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus 32:32. Sėkmingiau užbaigę pirmąją varžybų pusę šeimininkai prieš ilgąją pertrauką turėjo 6 taškų persvarą 49:43 (30:20).

Trečiame kėlinyje prabilo ir „Sabonio KM 92 – Vaigora“ komandos snaiperiai.Kėlinio viduryje komandas jau skyrė 15 taškų (64:49). Deja paskutinėmis minutėmis šeimininkų puolimas pradėjo strigti ir svečiai tuo pasinaudojo bei sumažino pranašumą iki 11 taškų . Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 72:61 (23:18).

Ketvirtame kėlinyje užvirė tikroji kova. Likus iki rungtynių pabaigos keturiom „LŽŪU – Pilėnai & 2” žaidėjai dar atsilikinėjo devyniais taškais. Tačiau puiki gynyba ir spaudimas padėjo svečiams išlyginti pranašumą (90:90). Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei minutei abi komandos nesugebėjo pelnyti taškų. Tik paskutinės atakos metu A.Kučikas metė iš toli, tačiau tolimas metimas tikslo nepasiekė. Po grumtynių prie svečių krepšio kamuolį atsikovojo K.Aleksandravičius („Sabonio KM 92 – Vaigora“), prieš kurį buvo prasižengta. Prametęs pirmąją baudą , antrąją pataikė ir padidino savo komandos šansus laimėti. Svečiai dar turėjo pusantros sekundės. Tačiau suklydo išsimetant kamuolį ir taip padovanojo varžovams pergalę. Per likusį laiką šeimininkai dar sugebėjo išprovokuoti pražangą , o jau pasibaigus varžybų laikui L.Vėlavičius pataikė dar du baudos metimus ir užfiksavo galutinį rezultatą 93:90 (21:29).

Po varžybų paklaustas vienas iš „Sabonio KM 92 – Vaigora“ pergalės kalvių K.Aleksandravičius, kas nutiko komandai ketvirtajame kėlinyje, sakė : „ – Pralaimėjome kovą po krepšiais. Varžovai pradėjo spaudimą , kurio tikrai nesitikėjome. Padarėme keletą klaidų gynyboje , kuriomis pasinaudoję varžovai priartėjo, bet laimė sužaidėme lemiamas akimirkas sėkmingai ir pasiekėme pergalę.

„Sabonio KM 92 – Vaigora“ : L.Kazlauskas 18 , K.Aleksandravičius 15 , A.Kučikas 14.
„LŽŪU – Pilėnai 2” : E.Šalaševičius 38 (11 atk.kam) , V.Pavilionis 27 , M.Andrijauskas 13

Užtikrinta "Sabonio KM 92 - Vaigora" pergalė (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 19:34 val.)Nelengva "A.Sabonio KM 92 - Vaigora" komandos pergalė (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)"Sabonio KM 92 - Vaigora" privertė "Hidraulines Sistemas" dėl pergalės pakovoti (2010 sausio 28 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)"Sabonio KM 92 - Vaigora" vargais negalais įveikė "Hidraulines sistemas" (2009 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)"Kauno Artmedia" davė pamoką "Sabonio KM 92 - Vaigora" krepšininkams (video) (2010 sausio 26 d., antradienis, 22:59 val.)Triuškinanti "Varaidos pergalė" (2009 gruodžio 02 d., trečiadienis, 17:38 val.)"Sabonio KM 92 - Sampo" per paskutiniąsias sekundes vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2009 spalio 27 d., antradienis, 21:45 val.)Pirmasis kėlinys nulėmė "Topo centro" pergalę (2010 vasario 25 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Lygiaverčių varžovų dvikovoje stipresni buvo "Sabonio KM 92 - Vaigoros" krepšininkai (2010 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)"Bokštuva" po sunkios kovos palaužė 'Sabonio KM 92 - Vaigorą" (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:08 val.)