SABONIO KM 92 - VAIGORA vs KAUNO ARTMEDIA (73:95)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 26 d., Antradienis, 19:30 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Kauno Artmedia" davė pamoką "Sabonio KM 92 - Vaigora" krepšininkams (video)

2010 sausio 26 d., Antradienis, 22:59 val., peržiūros: 4700
Antradienio vakarą savo jėgas KKL "B lygoje" išbandė "Sabonio KM 92 – Vaigora" ir "Kauno Artmedia". Šeimininkai buvo nusiteikę itin svetingai ir leido svečiams išsivežti įtikinamą pergalę 22-iejų taškų skirtumu 73:95.

Rungtynes svečiai pradėjo spurtu 0:5 po to kai Ramūnas Skardžius realizavo abi baudas, o Mindaugas Sliesoraitis pataikė iš toli. Tačiau Lukas Kazlauskas pelnė 4 taškus iš eilės ir sumažino savo komandos deficitą iki minimumo (4:5). Galiausiai šeimininkai pirmą kartą išsiveržė į priekį (8:7), bet neilgam. Giedrius Eisenas pataikė iš toli, o Rytis Maleckis pelnė du taškus ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 4 taškų (10:14). Likusi kėlinio dalis vyko lygiai, vienai komandai pelnius taškus, kita atsakydavo tuo pačiu. Iki kėlinuko pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 1 sekundę "Kauno Artmedios" krepšininkai išsimetė kamuolį iš už šoninės linijos, o Ramūnas Skardžius kamuolį švystelėjo krepšio link ir jo metimas pasiekė tikslą (16:23).

Įkvėpti puikiai susiklosčiusios pirmojo ketvirčio pabaigos, svečiai taip pat sėkmingai pradėjo ir antrąjį rungtynių kėlinį. Tomas Eisenas pataikė iš toli bei pridėjo dvitaškį, o jo komandos draugas Mindaugas Sliesoraitis pataikė iš dviejų taškų zonos (16:30). Renaldas Živatkauskas atsakė dvitaškiu, tačiau "Kauno Artmedia" pelnė dar 5 taškus be atsako (18:35). Dar kartą savo komandą į priekį truktelėjo Karolis Šveikauskas pataikydamas iš toli (21:35). Po šio tolimo "Sabonio KM 92 – Vaigora" komandos šūvio žaidimas išsilygino. Svečiai nebedidino savo pranašumo ir per likusį laiką išlaikė savo turėtą 14-os taškų pranašumą (29:43).

Trečiojo kėlinuko pradžioje abiejose komandose atsirado tik po du žmones, galinčius pelnyti taškus. "Kauno Artmedios" gretose sėkmingai kėlinį pradėjo Ramūnas Skardžius ir Lukas Martinaitis pelnę iš komandos keturiolikos taškų – dešimt. Tuo tarpu šeimininkų ekipoje tik Lukas Kazlauskas ir Dominykas Domarkas sugebėjo rasti kelius varžovų krepšio link. Vis tik, "Kauno Artmedia" ir toliau nemažino apsukų. trečiojo ketvirčio pradžią jie laimėjo rezultatu (7:14) ir savo pranašumą padidino iki rekordinio (36:57). Skirtumas tarp komandų kiek sumažėjo po to kai Dominykas Domarkas pelnė du taškus su varžovo pražanga ir taikliai realizavo baudos metimą (39:57). Tačiau Giedrius Eisenas atsakė tritaškiu, o jo komandos draugas Lukas Martinaitis pridėjo du taškus ir skirtumas dar kartą šoktelėjo, šį kartą iki 23 taškų (39:62). Per likusį laiką jaunieji "saboniukai" ir toliau buksavo, o jų varžovai turėjo daug mažiau problemų tiek puldami, tiek gindamiesi. Trečiąjį ketvirtį laimėję rezultatu (18:30) jie prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo solidžią 26 taškų persvarą (47:73).

Ketvirtojo kėlinio pradžia niekuo nesiskyrė nuo pirmųjų trijų. "Kauno Artmedia" ir šį ketvirtį pradėjo keletu sėkmingų atakų. Karolis Karieta ir Giedrius Eisenas pataikė iš toli (47:79). Gal kiek per vėlai, tačiau "Sabonio KM 92 – Vaigora" komanda atrado savo lyderį, kuriuo tapo Linas Vėlavičius. Jis pelnė net 9 savo komandos taškus iš eilės, o svečiai atsakė tik vienu taikliu Ramūno Skardžiaus baudos metimu iš dviejų (56:80). Tačiau tas pats duetas kaip ir kėlinio pradžioje, Karolis Karieta ir Giedrius Eisenas, pataikė po tritaškį, o Ramūnas Skardžius pridėjo vieną baudą ir skirtumas tarp komandų vėl šoktelėjo (56:87). Rokas Ališauskas pelnė keturis taškus iš eilės, o Ramūnas Skardžius ir toliau realizavo tik kas antrą baudos metimą (60:88). Linas Vėlavičius dar kartą truktelėjo savo ekipą į priekį pelnydamas penkis taškus, o Lukas Čižauskas realizavo abi mestas baudas (67:88). Per likusį laiką šeimininkai dar spėjo įmesti 6 taškus, o svečiai atsakė 7-iais, bei užtikrintai nugalėjo rezultatu (73:95).

Po rungtynių pakalbintas "Kauno Artmedios" žaidėjas Karolis Karieta buvo lakoniškas: "Siandien sužaidėme geras rungtynes, apsigynėme bei išsaugojome susikrautą persvarą bei laimėjome. Varžovų komanda normali, tačiau šiandien jiems labai nesisekė".

"Sabonio KM 92 – Vaigora" ekipos strategas Dalius Lubys po mačo kalbėjo: "Šiandien buvome nenusiteikę rungtynėms. Nors iš pradžių atrodė, kad žaidėjai užsivedę, tačiau priešininkai greitai sumetė pirmuosius taškus, todėl taip ir gavosi, kad nuleidome rankas. Taip pat reikia pažymėti, kad priešininkai kovojo tikrai gerai, gerai pataikė". Treneri, šiandien pralaimėjote gan stipriai kovą dėl atšokusių kamuolių? "Taip, šiandien nebuvo aukštų žmonių. Buvo vienas, bet ir tas miegodamas laksto, todėl turėjome problemų po krepšiu, reikėjo du kėlinius žaisti mažesniu penketu, to pasekoje ir pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių". Treneri, gan vėlai į aikštę išleidote Liną Vėlavičių, tačiau jis sužaidė tikrai gerai. "Taip, jis sužaidė gerai, todėl kitose varžybose eis žaisti į starto penketą".

"Sabonio KM 92 – Vaigora" ekipoje išsiskyrė: Dominykas Domarkas 18 taškų (5 atk. kam. 4 rez. perd), Linas Vėlavičius 17 taškų, Lukas Kazlauskas 12 taškų.

"Kauno Artmedia" komandoje sėkmingiausiai sužaidė: Ramūnas Skardžius 24 taškai (18 atk. kam), Lukas Martinaitis 18 taškų (5 rez. perd), Tomas Eisenas ir Mindaugas Sliesoraitis (7 atk. kam) po 13 taškų.

Lygiaverčių varžovų dvikovoje stipresni buvo "Sabonio KM 92 - Vaigoros" krepšininkai (2010 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)Nelengva "A.Sabonio KM 92 - Vaigora" komandos pergalė (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Užtikrinta "Sabonio KM 92 - Vaigora" pergalė (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 19:34 val.)"Sabonio KM 92 - Vaigora" vargais negalais įveikė "Hidraulines sistemas" (2009 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)"Bokštuva" po sunkios kovos palaužė 'Sabonio KM 92 - Vaigorą" (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:08 val.)"Sabonio KM 92 - Vaigora" privertė "Hidraulines Sistemas" dėl pergalės pakovoti (2010 sausio 28 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)"Kauno SRC" pergalę pasiekė po intriguojančios varžybų pabaigos (video) (2010 sausio 19 d., antradienis, 22:00 val.)“Sabonio KM 92- Vaigora” išplėšė sunkią pergalę (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 20:50 val.)"Kauno Artmedia" po dviejų pratęsimų palaužė "Elektromontuotoją" (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 22:35 val.)Puikiai žaidusi "Kauno Artmedia" komanda iškovojo nesunkią pergalę (2010 sausio 05 d., antradienis, 22:13 val.)