KK AKADEMIJA vs KORYS-2 (68:77)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 sausio 19 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"KK Akademija" turėjo pripažinti "Korys-2" pranašumą

2011 sausio 19 d., Trečiadienis, 23:10 val., peržiūros: 5192

Sausio 19 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko Švyturio – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių E pogrupio komandos – aikštės šeimininkai "KK Akademija" bei "Korys -2". Rungtynės buvo labai atkaklios ir įdomios. Po 40 minučių įnirtingos kovos pergalę šventė svečiai, rezultatu 68:77.

Pirmąjį ketvirtį geriau pradėjo aikštelės šeimininkai. Jie pelnė taškus penkiose pirmose atakose ir išsiveržė į priekį (11:2). Tačiau prasidėjus antrąjai kėlinuko pusei įsižaidė ir svečiai. Rezultatyviausias rungtynių žaidėjas Linas Karalius ("Korys-2") pradėjo šaudyti tolimus metimus vieną po kito. Po keturių taiklių tolimų metimų iš eilės šis žaidėjas išvedė savo komandą į priekį (25:27) ir padėjo savo komandai laimėti pirmąsias 10 minučių, rezultatu 25:29.

Antrajame kėlinuke aikštelės šeimininkai įkrito į duobę. Ją, be abejo, iškasė svečių komandos vidurio puolėjas Laimonas Zvegas, kurio ilgų rankų išsigandę "KK akademijos" ekipos krepšininkai išmesdavo kamuolį aukšta trajektorija ir nepataikydavo. Šis centras ne tik atidirbo gynyboje, bet ir buvo naudingas puolime – 24 pelnyti taškai bei 5 rezultatyvūs perdavimai. Prieš ilgąją pertrauką svečiai įgijo jau 11 taškų persvarą – 34:45.

Trečiąjį ketvirtį geriau pradėjo "Korys-2". Svečių komanda spurtavo 0:9 ir buvo įgijusi jau triuškinančią persvarą – 34:54. Tačiau "KK Akademija" ne ta komanda, kurią būtų galima triuškinti. Aikštelės šeimininkai susiėmė ir per likusį laiką pradėjo tirpdyti deficitą. Šiandien tarp jų rezultatyviausias buvo Tadas Vasiliauskas, pelnęs net 30 taškų. Per likusį laiką komanda sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 12 taškų – 51:63.

Finaliniame ketvirtyje stebuklas neįvyko. Nors aikštelės šeimininkai dar bandė kabintis, tačiau jų planus greitai sugriaudavo jau minėtasis Linas Karalius, dar pora kartų pasižymėjęs iš toli. Rungtynės baigėsi pelnyta "Korys-2" komandos pergale, rezultatu 68:77.

Trenerių komentarus po rungtynių galite pasižiūrėti video skiltyje.

"KK Akademija" antrąjį turą pradėjo pergalingai (2011 sausio 12 d., trečiadienis, 22:58 val.)"KK Akademija" svečiuose neturėjo vargo su "KMAiK" (VIDEO) (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)"KK Akademijos" "apvali" pergalė (2011 sausio 31 d., pirmadienis, 22:17 val.)"KK Akademija" pateko į ketvirtfinalį (2011 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:16 val.)KK "Akademija" vos neišleido pergalės iš savo rankų (2011 kovo 28 d., pirmadienis, 22:06 val.)Atkaklioje kovoje nugalėjo "Korys-2" krepšinio komanda (2010 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:56 val.)"KK Akademija" išplėšė sunkią pergalę (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 21:59 val.)"KK Akademija" užtikrintai įveikė negausiai susirinkusius Šakių "Splito" krepšininkus (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 21:54 val.)"KK Akademija" tik po pratęsimo paužė "BC Fobas" ekipą (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:39 val.)"KK Akademija" sutriuškino "A komandos" jaunuosius krepšininkus (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 20:33 val.)