KM TORNADO-92 vs KK AKADEMIJA (56:57)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 14 d., Pirmadienis, 18:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"KK Akademija" išplėšė sunkią pergalę

2011 kovo 14 d., Pirmadienis, 21:59 val., peržiūros: 4952

Pirmadienį (03.14) J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos, "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "KM Tornado-92" (šeimininkai) ir "KK Akademija" (svečiai). Pirmosios minutės prasidėjo geriau aikštelės šeimininkų ekipai, kuri sėkmingiau pradėjo kėlinį ir jį laimėjo 7 taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje žaidimas buvo labai kovingas ir 3 taškais stipresni buvo svečiai, kurie prisisvijo savo varžovus iki 4 taškų. Trečiajame ketvirtyje komandos žaidė lygiai ir šiame kėlinyje skirtumas nepakito visiškai. Paskutniajame kėlinyje vyko įtempta kova, kurioje geriau pasirodė svečiai ir laimėjo šias rungtynes.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu (7:3), kiek vėliau į tai atsakė svečių ekipa, tačiau pernelyg priartėti nepavyko ir visą kėlinį pirmavo "KM Tornado-92" ekipos žaidėjai, kuriems po pirmųjų 10 minučių pavyko laimėti kėlinį 7 taškų skirtumu (17:10).

Antrajame kėlinuke ekipų pajėgumas tapo kiek panašesnis. Pirmosiomis minutėmis geriau sekėsi svečių komandai, kuriai pavyko priartėti iki minimumo. Kiek vėliau šeimininkai truputi nutolo nuo savo persekiotojų ir vis tik geriau pasirodė šiame kėlinyje "KK Akademija" priartėjusi iki 4 taškų (36:32).

Trečiajame kėlinyje ekipos grūmėsi dar atkakliau bei ryžtingiau. Šios 10 minučių buvo pakankamai banguotos, kadangi skirtumai tarp komandų vis keisdavosi, tačiau lyderės pozicijos neužleido "KM Tornado-92" ekipa ir išsaugojo turėtą 4 taškų pranašumą (47:43).

Paskutniajame kėlinuke viskas apsivertė aukštyn kojomis ir aukštą lygį pradėjo demonstruoti svečių ekipos krepšininkai, kurie jau kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį. Antrojoje dalyje virė įnirtinga kova, kadangi "KM Tornado-92" savo varžovus pasivijo ir paskutinįsis taiklus metimas buvo "KK Akademijos" žaidėjo, kuris ir atnešė pergalę šiai komandai rezultatu (56:57).

"KK Akademijos" ekipoje pasižymėjo Tadas Vasiliauskas 22 tšk. 5 atk. kam. Mantas Rudaitis 12 tšk. 6 atk.kam.Robertas Trepočka 10 tšk. 16 atk.kam. dvigubas dublis

"KM Tornado-92" komandoje naudingiausi buvo Šarūnas Bernatavičius 6 tšk. 10 atk.kam. Linas Vėlavičius 4 tšk. 6 atk.kam. Simonas Pupkevičius, Lukas Žukauskas ir Eimantas Černevičius surinkę po 9 naudingumo balus.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris kalbėjo: "Pirmoje dalyje sužaidėme ne pagal planą ir varžovas pabėgo, bet sukandę dantis stengėmės eiti tolyn ir pavyko".

"KM Tornado-92" pasiekė nesunkią pergalę (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 23:28 val.)"KK Akademijos" "apvali" pergalė (2011 sausio 31 d., pirmadienis, 22:17 val.)KK "Akademija" vos neišleido pergalės iš savo rankų (2011 kovo 28 d., pirmadienis, 22:06 val.)"KM Tornado-92" pasiekė nelengvą pergalę (2011 sausio 26 d., trečiadienis, 20:46 val.)"KK Akademija" antrąjį turą pradėjo pergalingai (2011 sausio 12 d., trečiadienis, 22:58 val.)"KK Akademija" tik po pratęsimo paužė "BC Fobas" ekipą (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:39 val.)"KK Akademija" pateko į ketvirtfinalį (2011 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:16 val.)"Akademija" svečiuose nesunkiai įveikė "Gazuotą pieną" (2011 kovo 04 d., penktadienis, 21:59 val.)Jau pirmajame kėlinyje "KM Tornado - 92" atsiplėšė ir iškovojo įtikinamą pergalę (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:47 val.)"KK Akademija" svečiuose neturėjo vargo su "KMAiK" (VIDEO) (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)