STAKLIŠKIŲ VIDURINĖ MOKYKLA vs ELEKTRĖNŲ "VERSMĖS" GIMNAZIJA (96:78)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 kovo 19 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Stakliškių vidurinės mokyklos sporto salė, Prienų g.14, Stakliškės LT-59052

Stakliškių vidurinė mokykla neturėjo didesnių problemų rungtynėse su Elektrėnų "versmės" gimnazija

2010 kovo 20 d., Šeštadienis, 00:31 val., peržiūros: 3619
Penktadienį Stakliškių vidurinėje mokykloje įvyko dar viena krepšinio šventė. Gausios armijos sirgalių palaikomi šeimininkai rungtyniavo lyg ant sparnų ir varžovams neleido net pagalvoti apie pergalę. Šeimininkų gerbėjų prieš rungtynes iškeltas plakatas: "Stakliškės – mes laimėsim" buvo pranašingas. Šeimininkai savo sirgaliams ir sau padovanojo pergalę 96:78.

Rungtynes Stakliškių moksleiviai pradėjo spurtu 6:0. Visgi, Elektrėnų "Versmės" gimnazija vedina Luko Valeikos išlygino rezultatą (6:6). Rezultatui esant (8:8) šeimininkai dar kartą spurtavo 9:0 ir atitolo (17:8).Karolis Jovaiša pataikė iš toli ir skirtumas sumažėjo iki 6 taškų (17:11), tačiau neilgam. Tautvydas Švedas ir Eigirdas Keblikas pelnė 5 taškus iš eilės ir Stakliškės priekyje jau dviženklia persvara (22:11). Likusi kėlinio dalis vyko taškas į tašką, o šeimininkai išsaugojo susikrautą pranašumą (31:20).

Karolis Jovaiša antrojo kėlinio pradžioje pelnė 5 taškus, o Martynas Židanavičius atsakė trimis taškais (34:25). Šeimininkai nusprendė, kad pats laikas jungti aukštesnę pavarą. Jie vedini Tomo Rukevičiauslaimėjo atkarpą 7:2 ir padidino persvarą (41:27). Per likusią kėlinuko dalį šeimininkai ir toliau dominavo. Jie pelnė 8 taškus, tuo tarpu varžovai atsakė keturiais (49:31).

Trečiasis ketvirtis prasidėjo apylygiai. Elektrėnų "Versmės" gimnaziją į priekį traukė Lukas Valeika ir Karolis Jovaiša. Žaidėjai buvo sunkiausiai įkandama mįslė Stakliškių krepšininkams. Tuo tarpu šeimininai turėjo savo kozirį. Ir toliau šį sezoną puikią sportinę formą demonstruojantis Eigirdas Keblikas "šėlo" aikštėje. Po jo pelnytų keletos taškų iš eilės rezultatas tapo (59:38). Skirtumas šoktelėjo dar labiau po sėkminos Tomo Rukevičiaus atkarpos (62:40). Tačiau Lukas Valeika ir Karolis Jovaiša kartu pelnė keturis taškus sušvelnindami rezultatą (62:44). Asmeninį benefisą surengė Tautvydas Švedas pelnydamas šešis komandos taškus iš eilės (68:44). Vis tik kėliniui baigiantis svečiams pavyko šiek tiek priartėti (70:50).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Tautvydo Švedo tritaškiu, o Mantas Dobužinskas atsakė tuo pačiu (73:53). Rezultatui esant (73:55), tie patys du žaidėjai vėl apsikeitė taikliais tolimais šūviais (76:58). Žaidimas išsilygino. Ketvirtojo kėlinio metu svečiai iš Elektrėnų šeimininkams nebeleido nevaržomai siautėti aištėje, o ir jų pačių puolimas tapo kur kas pavojingesnis. Atkaklus ir lygus kėlinys baigėsi svečiams jį laimint dviem taškais (26:28), tačiau ketvirtame kėlinyje pavyko "atžaisti" tik du taškus, o per pirmuosius tris kėlinus jų buvo praleista kur kas daugiau, todėl abejonių nugalėtojas nekėlė. Stakliškių vidurinės mokyklos krepšininkai įsirašė sau antrąją pergalę rezultatu (96:78).

Po rungtynių kalbinta Elektrėnų "Versmės" gimnazijos trenerė D. Niparavičienė sakė: "Mus išmušė iš pusiausvyros labai grubus žaidimas. Teisėjai leido labai kietą kovą, o mes prie to nesame pratę. Esame iš Elektrėnų, o pas mus labai populiarus ledo ritulys ir esame matę tokių karštų kovų, kuriose reikalinga fizinė jėga, bet krepšinis yra labiau inteligentiškas žaidimas. Galvoju, kad reikia padaryti išvadas teisėjams ir neleisti jauniems žmonėms taip kautis aikštelėje. Varžovai sakyčiau taiklūs. Jie yra įpratę žaisti savo mažoje erdvėje, yra judrūs ir atrodo tikrai neblogai".

Stakliškių vidurinės mokyklos komandos kapitonas Eigirdas Keblikas po susitikimo kalbėjo: "Manau mūsų pergalės raktas buvo sirgaliai. Žaidėme labai užsivedę, buvome pilnos sudėties ir laimėjome. Varžovai paliko neblogą įspūdį, tačiau jie turi tik vieną aiškų lyderį. Manau reikia jį uždengti ir tada pavyks laimėti išvykoje".

Stakliškių vidurinės mokyklos gretose sėkmingiausiai sužaidė: Eigirdas Keblikas 28 taškai (8 rez. perd, 5 perimti kam), Tautvydas Švedas 25 taškai (5 atk. kam), Tomas Rukevičius 16 taškų (16 atk. kam)

Elektrėnų "Versmės" gimnazijoje išsiskyrė: Mantas Mizaras 26 taškai (11 atk. kam), Lukas Valeika 19 taškų (7 atk. kam), Karolis Jovaiša 18 taškų
Žiežmarių vidurinė mokykla įtikinamai įveikė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 balandžio 06 d., antradienis, 22:17 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 kovo 23 d., antradienis, 21:06 val.)„Stakliškių“ vidurinė mokykla tik paskutinėmis akimirkomis išplėšė pergalę. (2010 kovo 31 d., trečiadienis, 00:10 val.)Stakliškių vidurinė mokykla nesulaukė pasipriešinimo iš Žiežmarių vidurinės mokyklos (2010 kovo 23 d., antradienis, 23:04 val.)Stakliškių vidurinė mokykla antrą kartą sutriuškino Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 09 d., penktadienis, 20:38 val.)Stakliškių vidurinė mokykla grupės varžybas baigė pergale (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 00:09 val.)Eigirdas Keblikas atvedė Stakliškių vidurinę mokyklą į įspūdingą pergalę (2010 kovo 16 d., antradienis, 22:00 val.)Stakliškių vidurinei mokyklai sezonas baigtas - Kupiškio "L. Stuokos - Gucevičiaus" gimnazija keliauja į ketvirtfinalį (2010 balandžio 26 d., pirmadienis, 19:50 val.)Elektrėnų "Versmės" gimnazija debiutavo pralaimėjimu (2010 kovo 19 d., penktadienis, 09:13 val.)"Pietryčių" pogrupyje Riešės gimnazija nugalėjo Elektrėnų moksleivius (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)