RIEŠĖS GIMNAZIJA vs ELEKTRĖNŲ "VERSMĖS" GIMNAZIJA (77:68)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 kovo 25 d., Ketvirtadienis, 14:00 val. @ Riešės gimnazijos sporto salė, Beržų g. 2a, LT - 14266, Riešė, Vilniaus r.

"Pietryčių" pogrupyje Riešės gimnazija nugalėjo Elektrėnų moksleivius

2010 kovo 25 d., Ketvirtadienis, 22:37 val., peržiūros: 4957

Šiandien Riešės gimnazija namuose priėmė svečius iš Elektrėnų – "Versmės" gimnazistus. Gausiai susirinkę vietiniai sirgaliai stėbėjo puikias rungtynes, kuriose nugalėtojais tapo šeimininkai.

Pirmoji rungtynių pusė nieko blogo nežadėjo svečiams iš Elektrėnų ir žaidimo vadžias jie laikė savo rankose. Po pirmųjų dešimties minučių elektrėniškiai buvo priekyje trimis taškais.

Antrame kėlinuke pirmaujanti komanda dar labiau sustiprino savo pozicijas ir jau nutolo septynių taškų persvara. Šeimininkams reikėjo kardinaliai keisti žaidimo braižą kadangi jie niekaip nesusitvarkė su varžovų puolimu, o ir patys neblizgėjo atakuojant.

Po didžiosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojom. Svečiai užgulė varžovų krepšį ir taip įsismagino kad patys pelnydami 26 taškus, svečiams leido sukrapštyti tik tris taškelius.

Ketvirtąjame kėlinuke elektrėniškiai bandė atstatyti prarastas pozicijas, tačiau varžovai buvo per toli pabėgę ir visų sirgalių džiaugsmui užfiksuotas galutinis rezultatas 77:68 Riešės gimnazijos naudai.

Nugalėtoojams V.Piskarer įmetė 18 taškų, G.Juozapavičius – 14 taškų, Paulius Tubis surinko dvigubą dublį (11 taškų, 10 atk.k., ir 8 išprovokuotos pražangos)

Svečiams M.Mizaras pelnė 28 taškus ir išprovokavo 8 pražangas, L.Valeika 14 pridėjo taškų.

Po rungtynių Riešės gimnazijos krepšinio komandos kapitonas Paulius Tubis kalbėjo : Pirmus du kėlinukus musų komandai žaidimas sekėsi sunkiai, strigome puolime, nesusitvarkėme gynyboje. Po pertraukos susikaupėme ir trečiąjį kėlinuką sužaidėme įspūdingai tiek puolime tiek gynyboje ir laimėjome 26 : 3, tik šiek tiek gaila, kad rungtynių pabaigoje nepavyko išlaikyti didesnio pranašumo. Manau varžovams buvo nelengva gintis, nes šiandien neturėjome aiškaus puolimo lyderio, net penki mūsų žaidėjai pelnė daugiau negu 10 taškų. Žinoma daug padėjo ir gausiai susirinkę sirgaliai.

Riešės gimnazija nugalėjo svečius iš Kaišiadorių (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 20:43 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla įtikinamai įveikė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 balandžio 06 d., antradienis, 22:17 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla pranoko Riešės gimnaziją (2010 kovo 16 d., antradienis, 23:20 val.)Elektrėnų Versmės gimnazija pasirodymas užbaigė pergalingai (2010 balandžio 16 d., penktadienis, 00:06 val.)Stakliškių vidurinė mokykla neturėjo didesnių problemų rungtynėse su Elektrėnų "versmės" gimnazija (2010 kovo 20 d., šeštadienis, 00:31 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla atsirevanšavo Riešės gimnazijai (2010 balandžio 06 d., antradienis, 21:06 val.)Sėkmingai sužaidusi 4-ąjį kėlinuką pergalę šventė Riešės gimnazija (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 16:11 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 kovo 23 d., antradienis, 21:06 val.)Tęsiasi Stakliškiečių pergalingas žygis (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)Elektrėnų "Versmės" gimnazija debiutavo pralaimėjimu (2010 kovo 19 d., penktadienis, 09:13 val.)