ELEKTRĖNŲ "VERSMĖS" GIMNAZIJA vs KAIŠIADORIŲ A.BRAZAUSKO VIDURINĖ MOKYKLA (99:54)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 balandžio 08 d., Ketvirtadienis, 15:45 val. @ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras, Draugystės g. 20, Elektrėnai LT-26115

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija iškovojo įspūdingą pergalę

Naudingiausias rungtynių žaidėjas Mantas Mizaras
2010 balandžio 08 d., Ketvirtadienis, 19:11 val., peržiūros: 4766
Šiltą bei saulėtą Balandžio aštuntosios popietę, Elektrėnų sporto centre vyko „Krepšinis.net“ taurės varžybos, kuriuose šeimininkų komanda Elektrėnų „Versmės“ gimnazija priėmė svečius iš Kaišiadorių vidurinės mokyklos. Po šių rungtynių saulė nušvito virš „Versmės“ krepšininkų galvų, kurie iškovojo pirmąją ir triuškinančią pergalę rezultatu 99:54.

Pirmuosius taškus įmetė svečiai taikliu baudos metimu. O jau kitą ataką Šeimininkai įsiveržė į priekį Po Roberto Kerdoko dviejų taškų su pražanga (3:1). Po to sekė netaiklū svečių metimai, kuriuos puikiai išnaudojo Mantas Mizaras pelnydamas šešis taškus iš eilės be atsako (9:1). Nors svečiai ir atsigavo taškus pelnė Grigaliūnas bei Stankevičius (9:5), tačiau tai nesustabdė lyg ant sparnų žaidusių šeimininkų, kurie po Kerdoko dvitaškio, Mizaro 7 taškų įsiveržė į priekį saugiu atstumu (16:9). Svečių ekipos žaidėjas įmetė dvitaškį, kėlinuką užbaigė geriausias savo rungtynes sužaidęs Karolis Jovaiša tritaškiu metimu (19:11).

Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo nei kiek neatsipalaidavę, netgi dar labiau susikaupę. Kėlinukas prasidėjo eilinėmis pražangomis prieš Mantą Mizarą (išprovokavo 14 pražangų). Šaltakraujiškai sumetęs baudas Mizaras padidino šeimininkų persvarą. Svečiai atrodė sutrikę sėkmingu „Versmės“ krepšininku žaidimu, tuo puikiai pasinaudojo Karolis Jovaiša įmetęs tris tritaškius iš eilės, 6 taškus pridėjo Mizaras. Į šį šeimininkų spurtą, svečiai atsakę trims taikliais Morkūno dvitaškiais. Tai netrikdė Elektrėnų komandos lyderių, eilinius 6 taškus iš eilės pelnė Mizaras, Jovaiša įmetė eilinį tritaškį, nors svečiai ir atsakė i tai keturiais taškais, tačiau rezultatas išliko triuškinantis 50:21. Įdomu tai, kad per šį kėlinį taškus šeimininkams pelnė tik du žaidėjai Jovaiša ir Mizaras.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo Kaišiadorių pastangomis atgaivinti intriga jie laimėjo atkarpa 6:0. Elektrėnai paprašė minutės pertraukėlės. Po jos Šeimininkai atsigavo ir atlaikė šeimininkų spaudimą. Mizaras sumetė baudas, Ignas Miškinis smeigė tritaškį (55:27). Pirmuosius taškus įmetė „Versmės“ ekipos gynybos specialistas Mantas Staniulionis, penkis taškus pelnė Jovaiša, tritaškį pridėjo Dobužinskas, į tai svečiai atsakė įmesdami keletą taiklių metimų (67:31). Jovaiša ir toliau tęsė sėkmingą žaidimą įmesdamas taiklius dvitaškius, prie prisijungė ir Mizaras taip pat įmesdamas dvitaškį, svečiai į tai atsakė keletu dvitaškiu, bei pirmu ir vieninteliu įmestu tritaškiu, kėlinuką baigėsi šeimininkams pirmaujant 73:40.

Ketvirtąjį kėlinuką, kuris tebuvo formalumas ir toliau sėkmingai žaidė šeimininkai, kurie daugiausia Manto Mizaro pastangomis ir toliau didino pranašumą, pirmąjį tritaškį turnyre įmetė Šeimininkų centras Robertas Kerdokas, pirmuosius taškus turnyrė pelnė Lukas Gražuliavičius. Svečių ekipai pulsą pagrindę palaikė Stankevičius su Grigaliūnų, kurie kartu sudėjus pelnė 11 iš 14 taškų.

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija: Mantas Mizaras 43tšk(11atk., 14 išprovokuotų praž.) , Karolis Jovaiša 31tšk(tritaškiai 11/7), Robertas Kerdokas ir Mantas Dobužinskas po 7tšk.

Kaišiadorių vidurinė mokykla: Grigaliūnas 12, Butenas ir Radvila po 11, Morkūnas 10.

Sėkmingiausias rungtynes atstovaujant „Versmei“ sužaidės Karolis Jovaiša po rungtynių sakė:
Manau sužaidėme puikias rungtynes, turnyro pradžioje nebuvom susižaidę, tačiau dabar jau gerai jaučiame vienas kitą aikštelėje. Rungtynėse mums gerai krito metimai, visa komanda labai darniai susigynė to pasakoje ir pergalė. Pasiteiravus kur slypi taiklių tritaškių priežastis, pašnekovas atsakė kad reikia daug valgyt (juokiasi), o rimčiau kalbant reik kiekvieną dieną stengtis atlikt, kuo daugiau metimų.

Komandos lyderis Mantas Mizaras:
Pagaliau sužaidėm pagal savo galimybės, taikliai metėm, gerai susigynėm. O geriausia gynyba yra puolimas, tai mes pademonstravom šiandien. Stengsimės nesustoti ir nugalėti sekančiose varžybose.

Kaišiadorių komanda atsisakė kalbėti.

Giedrius Leskauskas, Elektrėnai.

Elektrėnų Versmės gimnazija pasirodymas užbaigė pergalingai (2010 balandžio 16 d., penktadienis, 00:06 val.)Elektrėnų "Versmės" gimnazija debiutavo pralaimėjimu (2010 kovo 19 d., penktadienis, 09:13 val.)Eigirdas Keblikas atvedė Stakliškių vidurinę mokyklą į įspūdingą pergalę (2010 kovo 16 d., antradienis, 22:00 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla įtikinamai įveikė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 balandžio 06 d., antradienis, 22:17 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 kovo 23 d., antradienis, 21:06 val.)Riešės gimnazija nugalėjo svečius iš Kaišiadorių (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 20:43 val.)Stakliškių vidurinė mokykla neturėjo didesnių problemų rungtynėse su Elektrėnų "versmės" gimnazija (2010 kovo 20 d., šeštadienis, 00:31 val.)"Šiaulių J.Janonio gimnazija" galingu žingsniu žengė į "Krepšinis.net" 10-12 klasių "Iššūkio" taurės finalą (2010 gegužės 06 d., ketvirtadienis, 19:34 val.)Kaišiadorių „A.Brazausko“komanda sugebėjo nugalėti Žiežmarių vidurinės mokyklos komandą. (2010 kovo 30 d., antradienis, 23:45 val.)Stakliškių vidurinė mokykla grupės varžybas baigė pergale (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 00:09 val.)