KAUNAS vs RAGAI (64:55)C LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2010 kovo 13 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Po atkaklios kovos pergalę iškovojo "Kaunas"

2010 kovo 13 d., Šeštadienis, 19:54 val., peržiūros: 2929
Šeštadienį, Kovo 13 dieną, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos varžybos, kuriose rungtyniavo aikštės šeimininkai „Kaunas“ ir svečiai „Ragai“. Tai buvo pirmos abiem komandom atkrintamosios varžybos. „Kaunas“ F grupėje buvo užėmęs antrą vietą, o „Ragai“ E pogrupyje ketvirtą. Pirmą kėlinį, daugiausia taiklių tritaškių metimų dėka, laimėjo „Ragai“ rezultatu 12:14. Antro ketvirčio viduryje „Kaunui“ pavyko pasivyti varžovus ir išsiveržti į priekį, bet kėlinio pabaigoje dviejų taškų persvarą pavyko įgyti svečiam. Sužaidus pusę varžybų rezultatu 29:31 pirmavo „Ragai“. Trečiame ketvirtyje toliau vyko lygi kova. Visgi geriau sužaidę kėlinio pabaigą „Kauno“ krepšininkai įgijo keturių taškų pranašumą (47:43). Ketvirtame kėlinyje „Ragai“ varžovų pasivyti nesugebėjo ir „Kaunas“ iškovojo pergalę rezultatu 64:55. Pirmą pergalę atkrintamosiose varžybose iškovojo „Kaunas“.

Rungtynės prasidėjo taikliu Ž. Leonavičiaus („Kaunas“) dvitaškiu (2:0). Netrukus dvitaškį pataikė M.Čižauskas („Ragai“), tritaškį P.Kalinauskas („Ragai“) ir sužaidus tris su puse minutės rezultatu 2:5 pirmavo „Ragai“. Dar po kelių atakų rezultatas buvo 4:8 „Ragų“ naudai, kurie ir paprašė minutės pertraukėlės sužaidus penkias minutes ir 16 sekundžių. Ši minutės pertraukėlė labiau naudinga buvo „Kaunui“. Po pertraukėlės šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako ir išsiveržė į priekį (10:8). Persvarą netrukus susigrąžino „Ragai“, po taiklių P. Kalinausko ir M. Gudeliausko tritaškių (10:14). Per paskutinę kėlinio minutę taškus pavyko pelnyti tik „Kauno“ komandos žaidėjui A. Juškevičiui. Po pirmo kėlinio rezultatu 12:14 pirmavo „Ragai“. „Ragai“ šiame kėlinyje 12 taškų pelnė tritaškiais, o „Kaunas“ visus taškus pelnė dvitaškiais metimais.

Antro ketvirčio pradžioje M.Čižauskas („Ragai“) pataikė du dvitaškius, o „Kauno“ komandai dvitaškį pelnė V.Preidis (14:18). Po dviejų taiklių M. Lenkaus („Kaunas“) dvitaškių, sužaidus dvi minutes, rezultatas tapo lygus (18:18). Tritaškį pataikęs D.Kalinauskas („Ragai“) persvarą sugrąžino svečiam (18:21). Sužaidus puse ketvirčio rezultatu 20:23 pirmavo „Ragai“. Po to dviejų minučių atkarpą geriau sužaidė „Ragai“. Du baudų metimus pataikė M.Gudeliauskas („Ragai“), du taškus su pražanga, o vėliau ir dvitaškį pataikė M.Čižauskas („Ragai“). Po šio spurto penkių taškų persvarą įgijo svečiai (25:30). Vėliau sekė du taiklūs V. Preidžio („Kaunas“) dvitaškiai, kurie sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (29:30). Per paskutinę kėlinio minutę vieną iš dviejų mestų baudos metimų pataikė M.Čižauskas, padidinęs svečių persvarą iki dviejų taškų (29:31).

Prasidėjus antrai varžybų pusei tritaškį pataikė M.Čižauskas (29:34). Vėliau du dvitaškius pataikė „Kauno“ žaidėjai. Sužaidus keturias minutes, komandas skyrė vienas taškas (33:34). Priartėjus „Kauno“ komandai, „Ragai“ vėl pataikė tritaškį, vieną iš dviejų mestų baudos metimų ir atstatė penkių taškų persvarą (33:38). Likus trim minutėm iki kėlinio pabaigos, komandas vis dar skyrė penki taškai (37:42). Tada tritaškį pataikė „Kauno“ komandos žaidėjas J.Navickas, dvitaškį V.Preidis („Kaunas“) ir rezultatas tapo lygus (42:42). M.Gudeliauskas („Ragai“), pataikęs vieną baudos metimą iš dviejų mestų, vėl į priekį išvedė „Ragus“ (42:43). Kėlinio pabaigoje penkis taškus be atsako pelnė „Kaunas“ ir po trijų ketvirčių turėjo keturių taškų persvarą (47:43).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui taikliu tolimu metimu M.Gudeliauskas („Ragai“) sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (47:46). Netrukus V.Vaksmanas („Kaunas“) pataikė dvitaškį su varžovo pražanga ir atstatė keturių taškų šeimininkų pranašumą (50:46). Komandos kėlinyje jau buvo sužaidusios dvi minutes. Sekančias dvi minutes geriau žaidė „Ragai“. Jų spurto (0:7) metu penkis taškus pelnė M.Čižauskas (rezultatas 50:53). Per likusias šešias minutes „Ragai“ pelnė tik du taškus, o geriau rungtyniavęs „Kaunas“ 14 taškų. Puikiai sužaista varžybų pabaiga lėmė „Kauno“ pergalę rezultatu 64:55.

„Kauno“ komandos treneris po varžybų sakė: „Labai greiti priešininkai. Žaisdami po krepšiu nieko nepadarėm, nekrito tritaškiai. Buvo geros varžybos. Jauni priešininkai, gal iš krepšinio mokyklos. Žaidė protingai, statė sieneles.“

„Kaunas“: V.Preidis 18, Ž.Leonavičius 15 (23 atk. kam., 43 naudingumo balai), A.Juškevičius ir J.Navickas po 10
„Ragai“: M.Čižauskas 22, M.Gudeliauskas 19, P.Kalinauskas 9
Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Kauno SRC-2" (2010 sausio 05 d., antradienis, 21:03 val.)Permainingoje kovoje pergalę šventė "Kaunas" (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 20:21 val.)"Sparta" po atkaklios kovos palaužė "Ragus" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 22:06 val.)"Kaunas" po atkaklios kovos nusileido "Koriui - 2" (2010 sausio 16 d., šeštadienis, 17:31 val.)"Ekodora" po nervingos ir atkaklios kovos palaužė "Kaunas" komandą (2010 sausio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)Sėkmingiau sužaidusi rungtynių pabaigą pergalę iškovojo "Kauno" komanda (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 22:32 val.)Atkakliose rungtynėse intriga išliko iki paskutinės sekundės (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)Aido Makūno šou ir "Kaunas" pergalė (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 23:43 val.)"United" po pratęsimo palaužė "Kaunas" ekipą (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 17:13 val.)“Ragai” iškovojo sunkią pergalę (2009 gruodžio 19 d., šeštadienis, 19:19 val.)