KAUNAS vs UNITED (79:82)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 05 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"United" po pratęsimo palaužė "Kaunas" ekipą

R.Simanavičiaus puikus žaidimas nulėmė United pergalę
2009 gruodžio 05 d., Šeštadienis, 17:13 val., peržiūros: 5920
Šeštadienį, J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje susirinkę žiūrovai, buvo pamaloninti nuostabiu krepšinio spektakliu. Svečio teisėmis rungtyniavę "United" ekipos krepšininkai, po pratęsimo, rezultatu 79:82 (20:15, 10:21, 20:21, 21:14, 8:11) palaužė "Kaunas" ekipos pasipriešinimą. Tai buvo pirmas "Kaunas" ekipos pralaimėjimas šį sezoną.

Rungtynes šiek tiek sėkmingiau pradėjo svečiai (2:6), tačiau netrukus "Kaunas“ bendromis pastangomis perėmė iniciatyvą bei išsiveržė į priekį – 14:10. Svečiai mynė šeimininkams ant kulnų (14:14), bet „Kaunas“ įsibėgėjo ir po atkarpos (6:1), isiveržė į priekį 5 taškų skirtumu (20:15). Taip ir baigėsi pirmasis rungtynių ketvirtis.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai neišlaikė pranašumo ir leido priešininkams išsiveržti į priekį – 25:27. Vis dėlto M.Lenkus pelnė tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį – 28:27. Tačiau puikią atkarpą sužaidė svečiai (9:2), kurios metu P.Simanavičius, kuris antrajame kėlinyje rungtyniavo tiesiog nuostabiai, pelnė 7 taškus, du pridėjo L.Spangevičius ir svečių persvara išaugo iki šešių taškų – 30:36.

Po pertraukos šviežesni atrodė "United" krepšininkai, kurie sugebėjo padidinti persvara iki 12 taškų – 38:50. Tiesa, po minutės pertraukėlės „Kaunas“ tarsi atgijo. Sužaidę atkarpą (9:0) šeimininkai sumažino skirtumą iki 3 taškų – 47:50. Aikštėje užvirė tikras chaosas. Iš jo daugiau naudos išpešė svečiai, kurie sužaidę dar vieną atkarpą (7:0), vėl atitrūko – 47:57. Prieš lemiamą susitikimo dalį „Kaunas“ ekipa, sumažino atsilikimą trimis taškais, tačiau išliko nepavydėtinoje situacijoje – 50:57.

Jau pačioje ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai parodė, jog neketina lengvai pasiduoti ir po šaunaus A.Makūno pasirodymo, laimėję atkarpą (11:4), išlygino rezultatą – 61:61. Likus pusei kėlinio prasidėjo kova taškas į tašką. Paskutiniąją rungtynių minutę, „Kaunas“ ekipai atsiliekant (68:69), tritaškį metimą „iššovė“ A.Makūnas (71:69). Nesėkmingą ataką surengę „United“ krepšininkai dar labiau padidino „Kaunas“ ekipos šansus, tačiau V.Preidis, nepataikė abiejų baudos metimų, ir po P.Simanavičiaus dvitaškio rezultatas tapo lygus (71:71). Paskutinėmis kėlinio sekundėmis „United“ dar turėjo proga laimėti, tačiau metimas buvo netikslus.

Pratęsimo metu, svečiai iškart pabėgo į priekį (71:76). V.Preidis pataiko dvitaškį ir sumažiną atsilikimą iki trijų taškų (73:76). Taiklus „United“ kapitono L.Velavičiaus metimas, vėl padidina persvarą iki 5 taškų (73:78), tačiau taiklus A.Makūno tritaškis, „kerta“ persvara iki dviejų taškų (76:78). Visgi pratęsimo pabaigą tiksliau sužaidžia svečiai. „Kaunas“ ekipa priversta pažeidinėti taisykles, o „United“ belieka pataikyti baudos metimus (76:81). Likus kiek mažiau nei dvidešimčiai sekundžių A.Makūnas išprovokuoja pražangą, tačiau pataiko tik vieną baudos metimą iš dviejų (77:81). Nepaisant to, „Kaunas“ ekipos įžaidėjas perima kamuolį ir pelno dar du taškus, kurie sumažina atsilikimą iki dviejų (79:81). Visgi šeimininkų komanda vėluoja prasižengti, tokiu būdu prarasdama tą likusią dešimtį sekundžių ir pasilikdama, vos dvi. „United“ žaidėjas L.Spangevičius realizuoja vieną baudą iš dviejų, tačiau laiko „Kaunas“ krepšininkams nebelieka ir svečiai švenčia pelnytą pergalę rezultatu – 79:82.

Nugalėtojų treneris po mačo teigė, jog tikėjomės nugalėti ir tai mums padaryti pavyko, džiaugiamės pergale.
Pralaimėjusiųjų treneris teigė, jog varžovai papraščiausiai geriau sužaidė, o pratęsimo metu mums pritrūko jėgų.

„Kaunas“: A.Makūnas 32 (10 atk.kam., 7/12 tritaškių), V.Vaksmanas 12 (5/7 dvitaškiai), V.Preidis, M.Lenkus ir Ž.Leonavičius po 11 taškų.

„United“: R.Simanavičius 34 (6 perim.kam., 11/15 dvitaškių), A.Malinauskas 13 (5/5 dvitaškiai), G.Jevstignejevas 11 (14 atk.kam), L.Spangevičius 10 taškų.

"Ekodora" po nervingos ir atkaklios kovos palaužė "Kaunas" komandą (2010 sausio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)"United" be pasigailėjimo sumindė "Grizlius" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 14:36 val.)„United“ tik paskutinėmis pratęsimo sekundėmis palaužė „Tauvega“ (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 16:30 val.)"Kaunas" nelengvai palaužė "BPG & Banga" komandą (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:20 val.)„United“ tik po sunkios kovos palaužė „Kėdainius“ (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 21:30 val.)"United" turėjo gerokai pavargti dėl pergalės (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 15:36 val.)Aido Makūno šou ir "Kaunas" pergalė (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 23:43 val.)Permainingoje kovoje pergalę šventė "Kaunas" (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 20:21 val.)"United" be didesnio vargo įveikė "Grizlius" (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 17:08 val.)Pirmoji, bet sunki "United" pergalė namuose (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 15:00 val.)