FC & KAUNO KVARCAS vs SERVISA-ICT (69:77)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 23 d., Antradienis, 20:45 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

Pirmame kėlinuke susirinkę solidų pranašumą "Servica - ICT" jo nebeišbarstė

2008 gruodžio 23 d., Antradienis, 23:47 val., peržiūros: 4887

Šį vakarą, "Rasos" gimnazijos sporto salėje užbaigti "Įmonių+" lygos B pogrupio kovu susitiko "FC – Kauno Kvarcas" ir "Servisa – ICT". Nors svečiai į varžybas pažvelgė pro pirštus ( jei susirinko vos septyniese ), nuo jų neatsiliko ir šeimininkai – iš pradžių buvę penki, varžybas jie baigė būdami šešiese. Jau pirmajį kėlinuką solidžiai sužaidė svečiai nesunkiai susikrovė 13 taškų pranašumą ( 16:29 ), kurį per likusį laiką "leido" sau barstyti. Nors "FC – Kauno Kvarcas" buvo sugebėję prisivyti varžovus iki 5 taškų skirtumo, to neužteko, kad jie laimėtų varžybas. Rezultatu 69:77 pergalę šventė "Servisa – ICT", taip užsitikrindami pogrupyje 5, bei nustumdami "FC – Kauno Kvarcą" į 7 vietą.

Rungtynės prasidėjo šiokiu tokiu svečių spurtu – atkarpą 7:0, ir jie jau turi nemenką persvarą. Šeimininkai dar bandė gelbėti situaciją – likusią kėlinio dalį jie žaidė apylygiai, ir netgi sumažino skirtumas iki 6 taškų, tačiau tuomet pabudo "Servisa – ICT" žverys, ir laimėję atkarpą 9:2 susikrovė jau dviženklią, 13 taškų persvarą ( 16:29 ).

Antrajame kėlinuke situacija palankesnė buvo šeimininkams – per kelias minutes jei sugebėjo atsitiesti, ir palengva mažino skirtumą. Taip praėjus pusėj kėlinio komandas skyrė jau 8 taškai. Per likusį laiką vaizdas aikštelėje apsilygino, ir po kelių taškų apsikeitimo tarp komandų išliko 9 taškų skirtumas ( 35:44 ).

Trečiasis kėlinys vėlgi kiek sėkmingesnis buvo šeimininkams. Per kėlinį jie sugebėjo išprovokuoti 8 pražangas, tačiau iš 11 mestų baudų realizavo vos 3. Komandą kėlinuke gelbėjo V.Šeškas – per jį jis įmetė 11/17 taškų. Tuo tarpų priešininkų stovykloje šiame kėlinuke taškus rinko tik du žaidėjai – G.Sušinskas 6, I.Plečkaitis pridėjo 8 taškus. KĖlinį vėl laimėjo šeimininkai, taip priartėdami prie varžovų dar trimis taškais ( 52:58 ).

Ketvirtame kėlinyje užvirė aistros. Tiek vienoje tiek kitoje aikštelės pusėje netrūko keiksmų, riksmų, bei stumdymusi. Kalbant apie žaidimą – iki kėlinio pabaigos komandos žaidė lygiai – taškas į tašką. Tik paskutine ataka išprovokuota pražanga ir pataikyti du baudos metimai suteikė galimybė "Servisa – ICT" ekipai padidinti savo persvarą tais pačiai dviem taškais, tad jie šventė pergalę rezutlatu 69:77.

Naudingiausiai rungtynes sužaidė dvigubą dublį atlikęs G.Sušinskas – žaidėjas pelnė 34 taškus, nusirinko 12 kamuolių, bei sukaupė 39 naudingumo balus.

"Arauša" sutriuškino "Servisa ICT" ekipą (2008 spalio 28 d., antradienis, 22:29 val.)"Sporto fėja & IV" nusileido "Servisa-ICT" komandai (2009 vasario 10 d., antradienis, 22:46 val.)"Lytagra" nugalėjo "Servisa - ICT" ekipą (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)"Araušos" komandai sirgaliai nepadėjo iškovoti pergalės prieš "Servisa - ICT" (2009 kovo 27 d., penktadienis, 21:36 val.)"Statybų vizija ir LVA" nusileido "Servisa-ICT" (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 01:26 val.)"Šilduva" po nelengvos kovos palaužė "Servisa - ICT" (2009 balandžio 08 d., trečiadienis, 22:54 val.)"Servisa ICT" antrojoje rungtynių pusėje palaužė "BBG" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 02:13 val.)"Servisa - ICT" įveikė "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 18 d., antradienis, 22:39 val.)"Servisa - ICT" nesunkiai įveikė "Baltijos baldų grupės" ekipą (2009 vasario 27 d., penktadienis, 23:18 val.)„Lietuvos Dujos“ uždusino „Servisa-ICT“ (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 15:14 val.)