LIETUVOS DUJOS vs SERVISA-ICT (78:60)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

„Lietuvos Dujos“ uždusino „Servisa-ICT“

2008 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 15:14 val., peržiūros: 4684

Šiandien (11.23) Kauno Energijos sporto salėje vyko „Įmonių+“ lygos rungtynės tarp „Lietuvos Dujų“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „Servisa-ICT“ komandų. „Lietuvos Dujų“ krepšininkai, iki šiol žaidę be pramaimėjimų, puikiai pradėjo varžybas ir susikrovę solidžią persvarą, išlaikė ją iki rungtynių pabaigos ir laimėjo varžybas rezultatu 78-60.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie pelnė pirmuosius taškus. Nors ir turėdami šiokį tokį pranašumą per pirmąsias varžybų minutes „Lietuvos Dujų“ krepšininkai niekaip neįstengė atsiplėšti nuo savo varžovų ir kėlinio viduryje pirmavo vos 3 taškais 14-11. Tačiau po to sekė vien tik „Servisa-ICT“ netaiklūs metimai, į kuriuos „Lietuvos Dujos“ atsakė sėkmingomis atakomis ir laimėjo pirmąjį rungtynių kėlinį, rezultatu 26-11.

Antąjame kėlinyje abi komandos žaidė panašų krepšinį: gana greitos atakos, daug perdavimų siekiant surasti atsidengusį žaidėją. Švečiai tik nežymiai sumažino savo priešininkų pranašumą ir kėlinys baigėsi rezultatui esant 41-29.

Trečiasis rungtynių kėlinys buvo labai panašus į antrąjį. Abi komandos žaidė labai lygų, apgalvotą žaidimą ir skirtumas liko panašus 58-42.

Ketvirtąjame kėlinyje trys iš eilės sėkmingos šeimininkų komandos atakos padidino skirtumą iki rekordinio 23 taškų pranašumo, tada ir tapo aišku, kad „Lietuvos Dujos“ deda tašką šiose varžybose, nebepalikdamos jokių vilčių savo varžovams. Rungtynės baigėsi rezultatui esant 78-60.

Graži „Lietuvos Dujos“ ekipos pergalė (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Lietuvos dujos“ nepasigailėjo varžovų (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 01:27 val.)"Lietuvos Dujos" toliau žengia be pralaimėjimų (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Šilduva" po nelengvos kovos palaužė "Servisa - ICT" (2009 balandžio 08 d., trečiadienis, 22:54 val.)"Lietuvos Dujos" iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 14:55 val.)"Lietuvos Dujos" nesunkiai nugalėjo "Lytagra" (2009 kovo 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)„Kauno autobusų“ pergalė po atkaklios kovos prieš „Servisa-ICT“ (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 01:20 val.)"Lietuvos dujos" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 16:47 val.)"Lietuvos dujos" grupės varžybas užbaigė dar viena pergale (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 15:25 val.)"Lietuvos dujos" išvykoje sutriuškino "Energijos sistemų servisas - VP" ekipą (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:04 val.)