KAUNO AKROPOLIS vs SABONIO KM 93 - LEVIS (89:76)A LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 sausio 11 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Kauno Akropolis" turėjo vargo su "Sabonio KM 93 - Levis"

2010 sausio 11 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 6807
Pirmadienio vakarą antrą kartą savo jėgas KKL "A lygoje" išbandė "Kauno Akropolis" ir "Sabonio KM 93 – Levis". Priešingai nei pirmojoje dvikovoje "Kauno Akropolio" krepšininkai susidūrė su stipriu varžovų pasipriešinimu, tačiau iškovojo pakankamai sunkią pergalę rezultatu 89:76. Šeimininkų gretose įvyko nemažas pasikeitimas priekinėje linijoje. Į užsienį išvykusį Karolį Kalvaitį pakeitė vidurio puolėjas Giedrius Rinkevičius.

Varžybos prasidėjo įspūdingu „Kauno Akropolio“ spurtu, kuomet Aretas Strelčiūnas pelnė šešis taškus iš eilės, o Marius Rutkauskas ir Donatas Gudeliauskas pridėjo po du (10:0). „Sabonio KM 93 – Levis“ buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės, kuri perniek nenuėjo. Svečiai įmetę 6 taškus be atsako sumažino deficitą iki 4 taškų (10:6). Tačiau pakilimas „saboniukų“ stovykloje truko neilgai. Donatas Gudeliauskas pataikęs iš toli pradėjo dar vieną savo komandos spurtą. „Kauno Akropolis“ laimėjęs likusią kėlinio dalį rezultatu 14:2 prieš antrąjį ketvirtį susikrovė solidų 16 taškų pranašumą (24:8).

Antrojo ketvirčio pradžia priminė tikrą tritaškių „lietų“. Rokas Narkevičius ir Giedrius Rinkevičius apsikeitė taikliais tolimais metimais, svečiams dvitaškį pridėjo Robertas Ruzgaitis, o jo ekipos draugas Aurimas Miliūnas du kartus iš eilės pataikė toli. Po sėkmingos kėlinio pradžios „Sabonio KM 93 – Levis“ ekipa sumažino savo deficitą iki 8 taškų (27:19). Donatas Gudeliauskas ir Aidas Makūnas pelnė po du taškus ir padidino savo komandos pranašumą iki 12 taškų (31:19). Vis tik dviženklis skirtumas tarp komandų laikėsi neilgai. Rokas Narkevičius „įsūdė“ savo antrąjį tritaškį šiame kėlinyje ir skirtumas vėl sumažėjo iki vienženklio (31:22). „Kauno Akropolio“ situacija vėl pagerėjo po 8:3 laimėtos atkarpos (39:25). Vis tik per likusį laiką svečiai sugebėjo įmesti 10 taškų, į kuriuos „Kauno Akropolis“ atsakė dviem Donato Gudeliausko taikliais baudos metimais. Per antrąjį rungtynių kėlinį „saboniukų“ 7 pataikyti tritaškiai leido sumažinti skirtumą iki 6 taškų (41:35).

Trečiojo kėlinio pradžia šeimininkams susiklostė itin nesėkmingai. Jie pralaimėjo atkarpą 5:15 ir atsidūrė besivejančių vaidmenyje (46:50). Galiausiai vėl sėkmingai puolime sužaidė Aretas Strelčiūnas pelnęs du taškus su varžovo pražanga bei realizavęs baudos metimą. Jau kitos atakos metu Marius Rutkauskas pridėjo dar vieną dvitaškį ir sugrąžino „Kauno Akropolio“ komandai minimalią persvarą 51:50. Rezultatui esant (53:55) ir „Sabonio KM 93 – Levis“ turint trapią persvarą „Kauno Akropolis“ surengė paskutinį svečių krepšio šturmą šiame kėlinyje. Šeimininkai laimėję atkarpą 12:2 jie susigrąžino sau 8 taškų persvarą (65:57).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Vaido Kariniausko taikliu dvitaškiu į kurį „Kauno Akropolis“ atsakė taikliais Mindaugo Pažėros ir Giedriaus Rinkevičiaus tritaškiais (71:59). Visgi, „saboniukai“ neketino nuleisti rankų. Du iš eilės Roko Narkevičiaus tritaškiai vėl grąžino intrigą (71:65). Tačiau „Kauno Akropolis“ neketino intrigos palikti paskutinėms rungtynių sekundėms. Šeimininkai laimėjo atkarpą rezultatu 12:3 ir nutolo solidžiu 15 taškų atstumu (83:68). Likęs kėlinio laikas jau tebuvo formalumas, per kurį „Sabonio KM 93 – Levis“ sugebėjo skirtumą sumažinti iki 13 taškų (89:76).

Po rungtynių pakalbintas „Sabonio KM 93 – Levis“ komandos kapitonas Rokas Narkevičius sakė: „Rungtynių pradžioje varžovai atitrūko, vėliau sugebėjome juos pasivyti. Pirmojo rungtynių pusėje pataikėme daug tritaškių, tai ir leido palaikyti teigiamą rezultatą. Antroje pusėje visa komanda sutriko. Keletas jų pataikytų tritaškių privertė mus palūžti. Varžovai palieka gerą įspūdį, tačiau galima pasidžiaugti tuo, kad šiose varžybose jiems pasipriešinome kur kas geriau nei pirmojoje dvikovoje“.

„Kauno Akropolio“ komandos strategas Gytis Krugelevičius po rungtynių kalbėjo: „Pati rungtynių pradžia buvo labai gera. Gal tai ir lėmė, jog atsipalaidavome. Rungtynių pradžioje laimėjome atkarpą 10:0 ir atrodė jog, viskas bus lengva. Varžovai pradėjo žaisti, pataikyti tritaškius, pradėjo gintis aikšte. Gerai, kad turime aukštą žmogų, kuris gali pataikyti iš toli“. Treneri, jūsų komandoje įvyko žaidėjų rokiruotė: Karolis Kalvaitis išvyko, o į jo vietą atėjo Giedrius Rinkevičius. Kaip vertinate tokius pokyčius komandoje? „Na pirmiausiai noriu palinkėti Karoliui sėkmės Danijoje. Kalbant apie žaidėjus, Giedrius gali pataikyti iš toli, o Karolis tritaškius mesdavo labai retai“ – kalbėjo treneris.

"Kauno Akropolio" komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo: Donatas Gudeliauskas ir Aretas Strelčiūnas (14 atk. kam) po 24 taškus, Giedrius Rinkevičius 16 taškų (10 atk. kam).

"Sabonio KM 93 – Levis" ekipoje išsiskyrė: Rokas Narkevičius 21 taškas, Vaidas Kariniauskas 17 taškų (7 atk. kam, 6 rez. perd), Aurimas Miliūnas 12 taškų.

"Kauno Autobusai" be vargo įveikė "Sabonio KM 93 - Lewis" (video) (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 22:53 val.)Gana sunki "Sabonio KM 93 - Levis" pergalė (2009 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)"Kauno Akropolis" pralaimėjo laimėtas rungtynes (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 23:04 val.)"Kauno Akropolis" tik po sunkios kovos palaužė "Jukną ir KO" (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 15:06 val.)"Kauno Akropolis" prabudo per vėlai (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 22:55 val.)"Kauno Akropolis" antrą kartą sezone įveikė "Bremenos" krepšininkus (2010 kovo 02 d., antradienis, 23:39 val.)"Kauno Akropolis" antroje susitikimo dalyje nuskriaudė "AIG Life" (2010 sausio 28 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)"Kauno Akropolis"įsirašė dar vieną pergalę (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:34 val.)"A" lygos grandų dvikovoje "Kauno Akropolis" nesugebėjo sustabdyti "Bangos" puolimo mašinos (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 23:21 val.)"Saboniukų" derbis baigėsi triuškinančia "Sabonio KM 92 - IPVG" pergale (2009 gruodžio 22 d., antradienis, 22:33 val.)