KAUNO AUTOBUSAI vs SABONIO KM 93 - LEVIS (132:94)A LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 sausio 25 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno Autobusai" be vargo įveikė "Sabonio KM 93 - Lewis" (video)

2010 sausio 25 d., Pirmadienis, 22:53 val., peržiūros: 6939

Šiandien (01.25), Kauno energijos sporto salėje susitiko dvi "A" lygos komandos, "Kauno Autobusai" (šeimininkai ir "Sabonio KM 93 – Levis". Nors ir nepilnos sudėties, tačiau "Kauno autobusų", kurie puikuojasi lygos pirmoje vietoje, komandai varžovai nepridarė rūpesčių. O saboniukai esantys gale turnyrinės lentelės visgi rodė norą kovoti ir tai darė iki paskutinės sekundės. Nuo pirmojo kėlinio pirmavo šeimininkai, nepaleisdami vadžių iš rankų. O jau antrojo kėlinio viduryje turėjo ir 20 taškų persvarą. Nuskambėjus paskutiniojo kėlinio sirenai švieslentė rodė tokį rezultatą, 132:94 (26:23, 39:25, 32:21, 35:25).

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų pelnytais pirmais dviem taškais. O po saboniukų reidu po krepšiu, "Kauno Autobusų" krepšininkai įsiveržė į priekį 4 taškais. Šiame kėlinyje daugiau klydo šeimininkų komanda, 7 klaidos prieš svečių 2. O bendrai kova vyko panašiomis jėgomis, komandos dažnai keitėsi sėkmingais taškais, Net tris tolimus metimus iš saboniukų komandos pataikė R.Narkevičius. Taigi po pirmojo kėlinio rezultatu 26:23 pirmavo šeimininkai.

Antrąjį kėlinį pagaliau šeimininkai parodė tikrąjį savo žaidimą, kurie sausai sumetė 13 taškų ir įsiveržė į priekį 39:25. Taip ir sekė šis kėlinys, po praleisto svečių metimo, "Kauno Autobusai" spurtuodavo, o varžovams buvo sunku apsiginti prieš labiau patyrusius krepšininkus. Puikiai komandinį žaidimą rodė E.Dainys, kuris atliko net 7 rezultatyvius perdavimus šiame kėlinyje, o išviso jų atliko 18 taip pagerindamas lygos rekordą. Likus žaisti paskutinei minutei tas pats E.Dainys prasiveržė pro visus varžovus ir pelnė du taškus iš po krepšio, tačiau į tai taip pat atsakė svečių komandos lyderis Ž.Šeškauskis irgi išmaudydamas stambesnius ir aukštesnius varžovus. Kėlinukas baigėsi, o švieslentė rodė 65:48 rezultatą.

Trečiajame kėlinyje nei kiek įtampos sumažinti neketino "Kauno Autobusų" žaidėjai ir toliau smaginosi aikštelėje. Po E.Dainio taiklaus tolimo metimo komandas skyrė 20 taškų skirtumas. Jauniesiems saboniukams niekaip nepavykdavo sėkmingai atakuoti iš toli, metimai vis skriejo pro šalį. Kėlinio pabaigoje šeimininkams nedaug pritrūko surinkti šimtąjį tašką, o sirgaliai vis šaukė "šimtą, šimtą". Bet kėlinukas baigėsi rezultatu 97:69.

Paskutinis kėlinys prasidėjo 5 sausais taškais šeimininkų naudai, o vėliau sekė ir 8 taškų spurtas taip įgydami jau net 40 taškų persvarą 111:71. Nors "Sabonio KM 93 – Levis" komandai pagaliau irįkrito tolimas metimas, tačiau skirtumas nuo to ženkliai nesumažėjo, o rungtynių baigtis jau buvo aiški. Toliau rungtynėse gynybos beveik nebeliko, atakos baigdavosi dažniausiai sėkmingai, ypač padaugėjo greitų atakų. Sirenai skelbiant rungtynių pabaigą paskutinėmis dar spėjo išmesti svečiai iš toli ir pelnyti paskutinius tris taškus, tačiau turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 132:94.

"Kauno Autobusai": E.Dainys (32 taškai, 18 rez.p., 42 naud.b.), M.Vansavičius (28 taškai, 36 naud.b.), D.Lugauskas (25 taškai), V.Slapšinskas (24 taškai, 35 naud.b.) ir J.Ročka (21 taškas).

"Sabonio KM 93 – Levis": R.Ruzgaitis (29 taškai), Ž.Šeškauskis (22 taškai) ir R.Narkevičius (19 taškų).

"Kauno Akropolis" turėjo vargo su "Sabonio KM 93 - Levis" (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Kauno Autobusai" nemažina apsukų (video) (2010 sausio 12 d., antradienis, 23:00 val.)Gana sunki "Sabonio KM 93 - Levis" pergalė (2009 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Kauno Autobusai“ ir toliau skina pergales (video) (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 23:22 val.)"Kauno Autobusai" lieka nepralaimėję (2009 lapkričio 06 d., penktadienis, 19:27 val.)"Sabonio KM 93 - Levis" nusileido "Juknai ir KO" (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 22:18 val.)"Sabonio KM 93 - Levis" nepavyko atsirevanšuoti "Bremenai" (video) (2010 sausio 19 d., antradienis, 23:49 val.)"Kauno autobusai" šluoja vieną varžovą po kito (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Kauno Autobusai" savo pergalių seriją pratęsė Prienuose (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:59 val.)"Kauno autobusai" pirmieji pasiekė A lygos finalą (2010 balandžio 27 d., antradienis, 22:59 val.)