Kauno autobusai vs Kauno SRC (114:102)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 17 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno Autobusai“ nesunkiai įveikė „Kauno SRC“ krepšininkus

2015 gegužės 17 d., Sekmadienis, 23:23 val., peržiūros: 1246

Gegužės 17 dieną, 19:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2015 komandos „Kauno Autobusai“ (šeimininkai) ir „Kauno SRC“ (svečiai). Rungtynės buvo paremtos praktiškai vien puolimu, o tokiame žaidime geriau sekėsi šeimininkams – „Kauno Autobusams“, kurie nesunkiai nutolo ir vienu metu jų pranašumas pasiekė net 20 taškų ribą. Per likusį laiką šeimininkams pavyko išlaikyti persvarą savo pusėje, bei pasiekti nesunkią pergalę rezultatu 114:102.

Rungtynių starte geriau atrodė „Kauno Autobusai“, kurių gretose net 9 taškus paeiliui pelnė R.Rutkauskas ir padėjo savo komandai nutolti. Tiesa, šeimininkų pranašumas nebuvo didelis ir jau pirmąjam kėlinukui įpusėjus varžovai persvėrė rezultatą savo naudai. Aikštelėje, buvo galima stebėti praktiškai vien puolimu paremtą žaidimą, atakos truko neilgai, žaidėjai tik gavę nors menkiausią progą stengėsi atakuoti. Antrojo kėlinuko metu „Kauno Autobusai“ dar kartą nutolo ir dabar tritaškių metimų serijos padėjo pasiekti dviženklį pranašumą. Po dviejų kėlinukų šeimininkai pirmavo rezultatu 69:57.

Antroje rungtynių pusėje komandos didelių permainų nesulaukė, žaidimas ir toliau vyko panašiu tempu, o puikus taiklumas „Kauno Autobusams“ leido pasiekti ir 20 taškų pranašumą. Ties šiuo momentu komandų žaidimas išsilygino ir „Kauno SRC“ negti ėmė artėti, bet jų deficitas buvo tiesiog per didelis. Nugalėtojas jau buvo praktiškai aiškus, tad aikštelėje netrūko ir chaotiško žaidimo, krepšininkai atsipalaidavo, o rezultatyvumas šiek tiek sumažėjo. „Kauno Autobusai“ labai nesunkiai išsaugojo saugią distanciją ir pabaigė susitikimą pasiekdami užtikrintą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 114:102.

A.Juodelis („Kauno Autobusai“):

„laimėjome, bet leidome įmesti daugiau nei 100 taškų, o šiandien viskas tapo aišku, kuomet pasiekėme 20 taškų pranašumą. Vėliau progą pažaisti gavo visi žaidėjai. Vis tik varžovų komanda labai gera, žaidėjai labai fiziškai stiprūs ir jie gali pasiekti dar ne vieną pergalę“.

Kauno autobusai: Šarūnas Vasiliauskas – 28 tšk. (7 rezult. perd.), Paulius Beliavičius – 22 tšk., Ronaldas Rutkauskas – 21 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Rakauskas – 17 tšk., Andrius Aleksandrovas – 15 tšk.

Kauno SRC: Artūras Lencevičius – 27 tšk. (9 rezult. perd.), Giedrius Staniulis – 21 tšk. (20 atk. kam.), Martynas Valaitis – 18 tšk., Justinas Kalnutis – 12 tšk., Rokas Stankevičius – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„Kauno autobusai“ įveikė „Panemunę“ ir kovos dėl „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 21:54 val.)Permainingoje kovoje „Panemunė“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 23:44 val.)Taškų lenktynėse „Kauno SRC“ išplėšė pratęsimą, kuriame susidorojo su „Baubilu“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 18:34 val.)Lenktynėse dėl taškų pranašesni buvo „Kauno autobusai“ ekipa (2015 gegužės 14 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)Reto atkaklumo kovoje, pareikalavusioje pratęsimo, dar vieną trofėjų į viršų kėlė „Sporto manija“ (2015 birželio 09 d., antradienis, 00:18 val.)Intriguojančio žanro rungtynėse pergalę išplėšė „Omega“ (2015 gegužės 26 d., antradienis, 22:32 val.)