ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs VALORUS (63:83)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 08 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

"Valorus" solidžia persvara įveikė "Energijos sistemų servisą"

2010 vasario 08 d., Pirmadienis, 23:23 val., peržiūros: 4173
Pirmadienį, Žalgirio treniruočių centre, įvyko akistata tarp dviejų "B" lygos, "C" pogrupio ekipų – "Valorus" (svečiai) ir "Energijos sistemų servisas". Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau antrajame ketvirtyje stulbinančia gynyba nustebinę svečiai, įgijo pranašumą ir neiššvaistė iki pat rungtynių pabaigos – 63:83 (21:14, 5:26, 23:21, 14:22).

Rungtynės prasidėjo taikliu K.Meiliūno (ESS) dvitaškiu (2:0). Svečiai atsakė taikliu R.Butkaus (Valorus) dvitaškiu (2:2). Vėliau sekė sėkminga "Energijos sistemų serviso" atkarpa, po kurios šeimininkai įgijo 12 taškų pranašumą (17:5). "Valorus" ekipai sunkiai sekėsi užpulti šeimininkų krepšį, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai rado kelių link varžovų krepšio ir sumažino deficitą iki 7 taškų – 21:14.

Antrasis kėlinys virto tikra katastrofa "Energijos sistemų serviso" komandai. Šeimininkai strigo puolime, prastai gynėsi, viso labo įmetė 5 taškus, patys praleisdami 26 taškus į savąjį krepšį. Iš pradžių "Valorus" pataikė penkis tritaškius iš eilės ir vieną dvitaškį (21:31), ir tik likus trims minutėms "Energijos sistemų servisas" pelnė pirmuosius taškus kėlinyje (23:34). Visgi, skirtumas dar truputi padidėjo ir išaugo iki 14 taškų – 26:40.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai dar labiau padidino skirtumą (26:45). Tačiau šeimininkai po truputį pradėjo mažinti atsilikimą. Iš pradžių, po K.Meiliūno sėkmingos atkarpos skirtumas sumažėjo iki dešimties (37:47), dar po kiek laiko skirtumas ištirpo iki grėsmingos penkių taškų ribos (44:49). Matydamas, jog žaidimas pasisuko neigiama linkme, "Valorus" treneris paparašė minutės pertraukėlės, po kurios K.Pulokas (Valorus) pelnė penkis taškus iš eilės ir atstatė 10 taškų persvarą (44:54). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apyligiai ir skirtumas nežymiai pakito. Po trijų kėlinių svečiai pirmavo – 49:61.

Ketvirtajame kėlinyje "Valorus" staigiai spurtavo ir per pirmasias keturias minutes įgijo dvidešimties taškų pranašumą (55:75). Rungtynių baigtis praktiškai buvo nulemta, "Energijos sistemų servisui" ir toliau nesiklijavo žaidimas, nekrito metimai. Tuo tarpu, "Valorus" ekipa tvirtai užbaigė rungtynes ir iškovojo pergalę rezultatu – 63:83.

Po rungtynių nugalėtojų treneris šmaikštavo, jog pergalę lėmė graži salė. Kiek rimčiau pagalvojęs treneris atsakė, jog pergalę lėmė gynybos pakeitimas. Vėliau varžovai pradėjo skubėti, o mes sužaidėme lėčiau. Dėkoju komandai, labai gerai sužaidė.

Pralaimėjusiųjų strategas pasakė trumpai ir aiškiai, jog šiandien labai nesisekė, nekrito metimai. Taip pat padėkojo varžovams už rungtynes.

"Valorus": R.Simanavičius 29 (6 rez.perd.), K.Pulokas 25 taškų (10 atk.kam).

"Energijos sistemų servisas": K.Meiliūnas 24 (5 per.kam), M.Gelažnikas 14 (15 atk.kam), G.Naikauskas 10 taškų.

"Valorus" išvykoje nugalėjo "Energijos sistemų servisą" (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Trubbeting" po sunkios kovos įveikė "Energijos Sistemų Servisą" (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 18:26 val.)"Varaidos" antausis "Energijos Sistemų Servisui" (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)"Lietuvos dujos" nesunkiai nugalėjo "Energijos sistemų serviso" komandą (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 22:50 val.)"Radijas Tau" sugebėjo pasipriešinti "Energijos Sistemų Servisui" tik du kėlinius (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 21:20 val.)"Valorus" savo aikštėje nepasigailėjo nepilnos sudėties "ARV" (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:25 val.)"Energijos sistemų servisas" pasiekė lengvą pergalę (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:18 val.)"Valorus" vos išnesė sveiką kailį (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:09 val.)Triuškinanti "Energijos sistemų serviso" pergalė ir du B lygos rekordai (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:08 val.)"Energijos Sistemų Servisas" neatsilaikė prieš "Bokštuvą" (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 18:21 val.)