VALORUS vs RADIJAS TAU (71:65)B LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 20, Kaunas LT-50387

"Valorus" vos išnesė sveiką kailį

2009 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 22:09 val., peržiūros: 5472

Sekmadienį, 19.00 „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ grupės rungtynės, kuriose susitiko „Valorus“(šeim.) bei „Radijas TAU“. Pirmajame kėlinuke didesnę iniciatyva parodę šeimininkai nesunkiai išsiveržė į priekį, tačiau ekipas po pirmo kėlinio skyrė vos 4 taškai. Antrojo kėlinio pirmoji pusė vėl gi sėkmingesnė buvo šeimininkams – po jos jie išsiveržė į priekį jau 13-kos taškų skirtumu, tačiau antroje kėlinio pusėje atsigriebę svečiai sugebėjo vėl sugrįžti prie 5 taškų deficito. Antroje rungtynių pusėje ir vėl dominavo šeimininkai – po trijų kėlinių jie išsiveržė į priekį jau 14-ika taškų. Ketvirtajame kėlinuke atsigavo ir svečiai – jie palaipsniui tirpdė deficitą, tačiau greitai išsekęs laikas nutraukė jų pastangas – pergalę rezultatu 71:65 iškovojo „Valorus“.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo vangiai, pelnę 2 taškus svečiai neleido savo varžovams atakuoti krepšio net dvi minutes. Ir tik praėjus trims minutėms šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą, o po kelių atakų jie priekyje buvo jau 3 taškais. Tolesniame žaidime abi ekipos žaidė apylygiai, tad likusi atkarpa sužaista 12:11 lėmė, jog po pirmojo ketvirčio 3 taškais priekyje buvo „Valorus“ ( 17:13 ).

Antrasis ketvirtis vėl gi neprasidėjo rezultatyviai – pirmi taškai buvo pelnyti tik praėjus vienai žaidimo minutei, o juos pelnę svečiai ties šia vieta ir sustojo. Per pusę kėlinio buvo sužaista atkarpa 11:2, kuri „užaugino“ „Valorus“ pranašumą iki 13 taškų, tačiau antroje kėlinio pusėje svečiams pavyko atsigauti, ir sužaidus ją rezultatu 9:17 sugrįžti prie 5 taškų deficito ( 37:32 ).

Po ilgosios pertraukos ekipos dar kurį laiką žaidė apylygiai, tačiau vos tik skirtumui sumažėjus iki 4 taškų vaizdas aikštėje apvirto aukštyn kojom – per likusias 7 minutes „Radijas TAU“ tesugebėjo pelnyti vos 4 taškus, tuo tarpu „Valorus“ jiems „sukrovė“ net 14-lika. Taigi „užauginę“ pranašumą iki 14 taškų šeimininkai prieš lemiamą kovą galėjo šiek tiek atsipūsti ( 56:42 ).

Paskutiniame kėlinuke užvirė kova – siekiant sumažinti deficitą „Radijas TAU“ žaidėjai bandė spausti varžovus, tačiau retai gaudami progą atakuoti varžovų krepšį svečiai ne kartą stojo prie baudų metimo linijos. Nors skirtumas po truputį mažėjo, progresas nebuvo itin didelis, tad likus žaisti mažiau nei vienai minutei ekipas vis dar skyrė 9 taškai. Nors svečiams dar pavyko priartėti prie varžovų iki 5 taškų, to buvo per mažą, o laikas bemat ištirpo, tad pergalę rezultatu 71:65 iškovojo „Valorus“.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris G.Ilčiukas pasakė trumpai ir drūtai: „Pergalė yra pergalė.“

“Radijas TAU“ treneris A.Lapinskas teigė, jog šios varžybos buvo prasčiausios šiame sezone. „Prastai pataikė visi žaidėjai, nesusižaidė. Prastos rungtynės, tačiau sveikiname varžovus su pergale.“

"Valorus" savo aikštėje nepasigailėjo nepilnos sudėties "ARV" (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:25 val.)"Varaida" iškovojo labai sunkią pergalę (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)"Valorus" laimėję 3 iš 4 kėlinių iškovojo pergalę namuose (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 21:31 val.)"Radijas Tau" nutraukė nesėkmių seriją (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)"Valorus" išvykoje nugalėjo "Energijos sistemų servisą" (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Valorus" rungtynių pabaigoje palaužė "Kauno Artmedia" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:11 val.)Po įtemptos kovos "TRUBETTING" išplėšė pergalę (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 22:41 val.)Įpusėjus ketvirtajam kėliniui "Valorus" paliko aikštelę (2010 kovo 09 d., antradienis, 23:21 val.)"Trubetting" po sunkios kovos palaužė "Radijas Tau" ekipą. (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 23:16 val.)"Valorus" solidžia persvara įveikė "Energijos sistemų servisą" (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 23:23 val.)