SPORTO MANIJA & OTO vs JULIJANAVA (106:65)Kauno Mero taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 rugsėjo 24 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

Antroje rungtynių pusėje "Sporto manija & Oto" sutriuškino "Julijanavą"

2012 rugsėjo 24 d., Pirmadienis, 23:32 val., peržiūros: 3067

Pirmadienį, rugsėjo 24 dieną, Vydūno pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Kauno Mero taurės 2012" rungtynės tarp šeimininkų "Sporto manija & Oto" ir svečių "Julijanava" ekipų. Pačioje rungtynių pradžioje šeimininkai rungtyniavo tarsi miegodami ir tuo pasinaudoję svečių krepšininkai laimėjo pirmą kėlinuką, tačiau antrojo ketvirčio metu "Sporto manija & Oto" ekipos žaidėjai kiek atsigavo ir persvėrė rezultatą savo naudai. Antroje rungtynių pusėje įsijungė galinga šeimininkų puolimo mašina, kuri tiesiog nušlavė varžovus. Po keturių kėlinukų šeimininkai šventė triuškinančią bei pirmąją šio sezono pergalę rezultatu 106:65 (17:23, 28:13, 33:19, 28:10).

Rungtynių pradžioje, tolimu metimu, į priekį išsiveržė svečiai, tačiau netrukus rezultatas buvo persvertas šeimininkų naudai. Ilgai nelaukęs A.Šukys pelnė penkis taškus iš eilės ir sugrąžino savo komandai keturių taškų pranašumą. Į tai buvo atsakyta keturiais taškais iš eilės, tačiau tas pats A.Šukys smeigė dar du tolimus metimus ir skirtumas tarp komandų buvo vėl keturi taškai. Kiek vėliau skirtumas buvo apmažėjęs iki minimumo, tačiau "Julijanavos" krepšininkai ir toliau sėkmingai žaidė puolime, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko turėjo šešių taškų pranašumą. 17:23.

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, po kurių skirtumas tarp ekipų padidėjo iki aštuonių taškų svečių naudai. Netrukus "Sporto manija & Oto" krepšininkų puolimas pagerėjo ir jie surengė spurtą 10:0, kurio dėka pavyko persverti rezultatą ir įgyti dviejų taškų pranašumą. Į tai A.Šukys atsakė taikliu tritaškiu metimu, tačiau šeimininkai taip pat nesnaudė ir pelnė penkis taškus iš eilės bei padidino savo pranašumą iki keturių taškų. Vėliau komandos žaidė apylygiai, tačiau prieš ilgąją pertrauką geriau pasirodė šeimininkai ir įgijo devynių taškų pranašumą. 45:36.

Trečiojo ketvirčio pradžioje "Sporto manija & Oto" surengė įspūdingą spurtą 14:0, kurio dėka padidino skirtumą tarp komandų iki 23 taškų. Priešintis dar bandė A.Šukys, pataikydamas tolimą metimą, tačiau tai pernelyg nepakenkė šeimininkams, kurie netrukus atsakė atkarpa 4:0. Dar vėliau, šeimininkams pelnius dar penkis taškus iš eilės, skirtumas tarp komandų išaugo iki 27 taškų, tačiau, nors ir rezultatas triuškinantis, svečiai lengvai pasiduoti nenorėjo ir iki kėlinuko pabaigos dar sumažino atsilikimą iki 23 taškų. 78:55.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tapusi tik formalumu, tačiau nei viena komanda atsipalaiduoti nesiruošė. Tai puikiai įrodė, kėlinio pradžioje surengtas šeimininkų spurtas 13:3, po kurio abi komandas jau skyrė 32 taškai. Nors rezultatas ir taip jau buvo triuškinantis, tačiau šeimininkai neatsipalaidavo ir toliau didino persvarą. Po taiklaus T.Valatkevičiaus tritaškio metimo "Sporto manija & Oto" surengė paskutinį, tačiau ilgiausiai trukusį spurtą 15:0 ir galutinai sutriuškino varžovus iškovodami pergalę 41 taško skirtumu. 106:65.

Po rungtynių nugalėtojų komandos strategas Darius Laskys kalbėjo :

Kas padėjo iškovoti pergalę ? : "Turbūt tai, kad šiandien mes esame stipresni".

Kodėl pirmoje rungtynių pusėje žaidimas taip strigo? : "Priešsezonis, kol pagauni savo žaidimą, kol įeini į ritmą, tai tas labai jaučiasi. Neblogai žaidė ir priešininkai, pradžioje pataikė tritaškius, jiems neblogai sekėsi, tai čia normalus dalykas".

Kokie tikslai artėjančiam sezonui? : "Mūsų ši komanda, be miesto pirmenybių, dar dalyvauja ir Šiaurės krepšinio lygoje. 27 dieną išvažiuojame į Švediją, ne vyresni kaip 19 metų. Na ir mūsų tikslas buvo kuo geriau pasiruošti ir tai buvo vienos iš pirmųjų varžybų. Mes labai norim ten garbingai atstovauti Lietuvai. Todėl, galbūt, mes jau turime šiokią tokią sportinę formą, o varžovas dar pasirengimo stadijoje, tai galbūt todėl toks ir rezultatas. Manau, kad sezono metu jėgos turėtų šiek tiek apsilyginti. Aš manau, kad priešininkai tikrai gali žaisti geriau ir mums bus sunkiau".

"Sporto manija & Oto" : J.Pacevičius 19, M.Žaunieriūnas 18 (33 naud., 9 rez.perd., 5 per.kam.), R.Maleckas 15 (6 rez.perd.), R.Adžgauskas ir E.Kalūginas – po 14, R.Issak 11 taškų.

"Julijanava" : A.Šukys 27 (5 rez.perd.), M.Valaitis ir M.Valatkevičius – po 8 taškus.

Paskutiniai komentarai (3 iš 8)

Anonimas2012 rugsėjo 26 d., 23:51 val.

perdaug pavydit jus jam :DD

Rokenzoo2012 rugsėjo 26 d., 11:53 val.

:DDDDDDDDD

Anonimas2012 rugsėjo 25 d., 11:41 val.

tik nejuokinki:D gali imesti jis kiek nori,bet rui suprasti,kad ne vienas losia ir po 20 trajaku negali mesti per grungrynes

SK "Mattas" rungtynių pabaigoje įveikė "Sporto maniją & OTO" (2012 rugsėjo 25 d., antradienis, 22:40 val.)Ketvirtajame kėlinyje "SK Mattas" įrodė pranašumą prieš "Julijanavą" (2012 spalio 03 d., trečiadienis, 14:15 val.)Ketvirtame kėlinyje "Green Death" palaužė "Julijanavos" komandą (2012 spalio 01 d., pirmadienis, 20:58 val.)"Vertigo- Radijas Tau" tvirtu žingsniu perkopė ketvirtfinalyje pasimaišiusį "Sporto Manijos & Oto" barjerą (2012 spalio 10 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Sporto Manija & Oto“ be didesnio vargo įveikė „Green Death“ ekipą (2012 spalio 03 d., trečiadienis, 22:45 val.)