GREEN DEATH vs SPORTO MANIJA & OTO (47:84)Kauno Mero taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 03 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Sporto Manija & Oto“ be didesnio vargo įveikė „Green Death“ ekipą

2012 spalio 03 d., Trečiadienis, 22:45 val., peržiūros: 3219

Trečiadienį (10.03), Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos „Kauno Mero taurės 2012“ D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Green Death“ (šeimininkai) ir „Sporto Manija & Oto“ (svečiai) ekipos. Intriga šiose rungtynėse laikėsi tik vieną kėlinį. Sužaidus 10 minučių komandas skyrė tik 1 taškas (18:19), priekyje svečiai, „Sporto Manija & Oto“ ekipos krepšininkai. Antrajame kėlinyje skirtumas pradėjo grėsmingai augti „Sporto Manija & Oto“ komandos naudai ir įpusėjus rungtynėms komandas skyrė jau 23 taškai (22:45), Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje nepasikeitė ir „Sporto Manija & Oto“ ekipos krepšininkai iškovojo pergalę 37 taškų skirtumu, galutinis rungtynių rezultatas – 47:84.

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli ir įnirtinga kova, o sužaidus 3 minutes pirmajame kėlinyje rezultatas buvo lygus (6:6). Sužaidus 5 minutes pirmajame kėlinyje ir „Green Death“ ekipai pirmaujant 12:10, prie baudų metimo linijos stojo „Sporto Manija & Oto“ ekipos narys Rokas Maleckas, jo ranka nedrebėjo ir rezultatas vėl tapo lygus (12:12). Kėlinio pabaigoje „Green Death“ buvo išsiveržę į priekį 2 taškais (18:16), tačiau neišlaikė šio pranašumo ir leido išsiveržti į priekį „Sporto Manija & Oto“ ekipai, po pirmojo kėlinio komandas skiria vienas taškas (18:19).

Antrasis kėlinys prasidėjo Tautvydo Račkausko („Green Death“) 2 taškais, kurie leido susigrąžinti minimalų pranašumą „Green Death“ ekipai (20:19). Vis dėlto šiuo pranašumu jie džiaugėsi neilgai, „Sporto Manija & Oto“ ekipos krepšininkai surengė 7 minučių spurtą 20:0 ir komandas skyrė jau 19 taškų (20:39). Kėlinio pabaigoje „Sporto Manija & Oto“ toliau sėkmingai tęsė savo spurtą ir laimėję kelinio pabaigą rezultatu 6:2, padidino savo pranašumą iki 23 taškų (22:45).

Trečiasis kėlinys ir toliau nieko gero nežadėjo „Green Death“ ekipai. Sužaidus 5 minutes trečiajame ketvirtyje komandas jau skyrė 33 taškai (24:57). Antroje trečiojo ketvirčio dalyje „Green Death“ ekipai nežymiai pavyko sumažinti svečių komandos pranašumą ir prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė 30 taškų (31:61).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kuriame skirtumas tik dar labiau augo „Sporto Manija & Oto“ komandos naudai. Sužaidus 5 minutes ketvirtajame ketvirtyje, po „Sporto Manija & Oto“ ekipos spurto 13:0 komandas jau skyrė 43 taškai (31:74). Per likusį rungtynių laiką „Green Death“ ekipai pavyko nežymiai sumažinti skirtumą, o rungtynes „Sporto Manija & Oto“ laimėjo rezultatu 47:84.

Po pralaimėtų rungtynių „Green Death“ komandos treneris kalbėjo: „Iš pradžių viskas sekėsi gana neblogai, komanda žaidė per priekį, įmetė taškų. Žinoma, didelė problema, kad nesusirinko žaidėjai, šiandien neturėjom dviejų vidurio puolėjų, dviejų įžaidėjų. Be abejonės, varžovai stipresni, mūsų labai prastai sužaistas antrasis kėlinys, minus 22 taškai per vieną kėlinį. Bandėm lėkti, tačiau jie mus apibėgo žaisdami protingesnį žaidimą, bet šiaip viskas tvarkoj, tai tik pradžia“.

Po laimėtų rungtynių „Sporto Manija & Oto“ komandos treneris kalbėjo: „Mūsų pergalę lėmė meistriškumo skirtumas. Šiandien mes, tikriausiai, stipresni už varžovus todėl ir įgijom tokį pranašumą. Žaidimu, žinoma, nesu visiškai patenkintas, koks čia malonumas yra laimėti beveik 40 taškų. Visada įdomu kovoti, juk galime pasirinkti kokią nors „darželio“ lygą, aplošt visus 50 taškų ir vaikščioti su čempionų marškinėliais ir niekam nebus įdomu, bet situacija yra tokia kokia yra su visa pagarba mūsų varžovams“.

„Green Death“: Dalius Grušauskas (18 tšk., 10 atk. kam., 18 naud. bal.), Tautvydas Raškauskas (9 tšk.), Giedrius Blažaitis (7 tšk.).

„Sporto Manija & Oto“: Elvinas Kalūginas (19 tšk., 6 per. kam., 7 išpr. praž., 26 naud. bal.), Rokas Maleckas (16 tšk., 5 per. kam., 24 naud. bal.) , Renatas Issak (13 tšk., 6 atk. kam., 6 per. kam., 22 naud. bal.), Jonas Pacevičius (10 tšk.), Osvaldas Braždžionis (10 tšk.).

SK "Mattas" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Green Death" (2012 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 20:15 val.)SK "Mattas" rungtynių pabaigoje įveikė "Sporto maniją & OTO" (2012 rugsėjo 25 d., antradienis, 22:40 val.)Antroje rungtynių pusėje "Sporto manija & Oto" sutriuškino "Julijanavą" (2012 rugsėjo 24 d., pirmadienis, 23:32 val.)Ketvirtame kėlinyje "Green Death" palaužė "Julijanavos" komandą (2012 spalio 01 d., pirmadienis, 20:58 val.)"Vertigo- Radijas Tau" tvirtu žingsniu perkopė ketvirtfinalyje pasimaišiusį "Sporto Manijos & Oto" barjerą (2012 spalio 10 d., trečiadienis, 22:50 val.)Bk "Centre" 4-ame kelynyje pranoko "Green Death" (2012 spalio 13 d., šeštadienis, 19:36 val.)