KTU EiWI vs ALŠĖNAI (83:68)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 04 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ KTU statybos ir architektūros fakulteto sporto salė, Studentų g. 48, Kaunas LT-51367

"KTU EiWI" iškovojo pirmąją pergalę

Dėl atšokusio kamuolio su svečių aukštaūgiais grumiasi Paulius Rakickas (KTU EiWI)
2006 lapkričio 04 d., Šeštadienis, 18:44 val., peržiūros: 4838
"KTU EiWI" namų arenoje įveikė "Alšėnų" krepšininkus, rezultatu 83:68. Atkakli kova vyko tik pirmoje rungtynių atkarpoje. 9 taškais (22:13) laimėję antrąjį kėlinį "KTU EiWI", vėliau pirmauti varžovams nebeleido.

Rungtynių pradžioje vyko nuožmi ir atkakli kova, skirtumas nė sykio neviršijo trijų taškų ribos. Komandos žaidė greitai, dėl skubėjimo ir viena ir kita komanda pridarė daugybę klaidų.

Antrajame ketvirtyje gražų komandinį žaidimą demonstravę „KTU EiWI“ krepšininkai diktavo savo sąlygas. Iki didžiosios pertraukos likus kelioms minutėms, po T. Balnio tritaškio (36:24), „Alšėnų“ komandos treneris, bandydamas gelbėti situaciją paprašė minutės pertraukėlės. Bet situacija aikštėje nepasikeitė.

Trečiasis kėlinys labiau priminė imtynes, nei krepšinio varžybas... Rungtynių laikas dažnai buvo stabdomas dėl abiejų komandų pražangų. Klaidų skaičius taip pat nesumažėjo. Toks žaidimas nebuvo palankus „Alšėnų“ komandai. Ji ne tik nesumažino skirtumo, bet pralaimėjo ir šį kėlinį, rezultatu 23:22.

Paskutiniojo ketvirčio viduryje „KTU EiWI“ pasiekė rekordinę persvarą – 19 taškų (81:62). „Alšėnų“ komandai, didžiulių pastangų pagalba pavyko šiek tiek priartėti, bet „KTU EiWI“ suaktyvino gynybą ir neleido sukelt intrigos. Paskutinius rungtynių taškus, pergalingu dėjimu į krepšį pelnė nugalėtojų komandos vidurio puolėjas T.Balnys. Pelnytą pergalę, rezultatu 83:68 šventė „KTU EiWI“, „Alšėnų“ komanda patyrė trečiąjį pralaimėjimą.

Po rungtynių pakalbintų „KTU EiWI“ žaidėjų nuotaikos buvo optimistinės: „Laimėjom. Sunkiai, bet laimėjom. Pirmose varžybose buvom nesusižaidę, tikimės dabar bus geriau. Stengsimės dar gerint žaidimą. Būsimiems varžovams bus dar sunkiau mus nugaleti!“.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė P.Rakickas – 25 taškai, 8 atkovoti kamuoliai, 23 taškus pelnęs T.Baumila ir 16 taškų, bei 10 atkovotų kamuolių pridėjęs S.Šeiko.

„Alšėnų“ komandą „tempė“ trys žaidėjai, tai N.Čekaitis – 20 taškų, bei 10 atkovotų kamuolių, G.Vasiliauskas – 13tšk. ir T.Klimavičius – 10tšk.

"KTU EiWi" revanšas neįvyko (2006 gruodžio 16 d., šeštadienis, 18:28 val.)"Alšėnai" baigė savo pasirodymą (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 21:27 val.)"Krepsinis.net" sezoną pradėjo lengva pergale (2006 spalio 27 d., penktadienis, 22:36 val.)"BC TIF" sezoną pradėjo įspūdingu laimėjimu (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 18:46 val.)"AIG Life" nušlavė "KTU Eiwi" komandą (2007 sausio 13 d., šeštadienis, 18:24 val.)"KTU EiWi" gana lengvai įveikė "Dinamo" (2006 lapkričio 18 d., šeštadienis, 17:52 val.)"AIG Life" niekaip nesustabdomi (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:21 val.)"Dinamo" dar nepalaidojo vilčių patekti į playoff'us (2007 sausio 21 d., sekmadienis, 14:39 val.)"BC TIF" lengvai sutriuškino "Alšėnus" (2007 sausio 16 d., antradienis, 22:15 val.)Antroji "Dinamo" pergalė "Aukso" lygoje (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 15:09 val.)