KTU EiWI vs DINAMO (72:47)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 18 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ KTU statybos ir architektūros fakulteto sporto salė, Studentų g. 48, Kaunas LT-51367

"KTU EiWi" gana lengvai įveikė "Dinamo"

Su kamuoliu Tomas Kentra (Dinamo)
2006 lapkričio 18 d., Šeštadienis, 17:52 val., peržiūros: 4733
Šį ankstyvą šeštadienio vakarą "KTU statybos fakultete ginklus surėmė "KTU EiWi" bei "Dinamo" krepšininkai. Nerezultatyvias rungtynes gana lengvai rezultatu 72:47 laimėjo šeimininkai – "KTU EiWi". Jų pranašumas išryškėjo jau po pirmojo ketvirčio, kuris buvo laimėtas 21:8. Tai buvo jų antroji pergalė per šešias rungtynes "Aukso" lygos "B" pogrupyje, o tuo tarpu "Dinamo" patyrė jau trečiąją nesėkmę.

Rungtynes itin sėkmingai pradėjo vienas iš
"KTU EiWi" lyderių Ignas Grigaravičius, pelnęs visus 7 komandos taškus. "Dinamo" stengėsi nepaleisti varžovų į priekį ir išlaikė minimalų atsilikimą (7:6). Ir tada prasidėjo svečių taškų badas – jie darė itin daug klaidų ir mėtė metimus pro šalį vos ne visą likusį ketvirčio laiką (paskutinę minutę dvitaškį dar pataikė Paulius Žekonis). Tuo neblogai naudojosi šeimininkai, kurie įmetė 11 taškų be atsko bei laimėjo šį kėlinuką 21:8, tuo parodydami savo nusiteikimą rungtynėms. Daugiau nei pusę komandos taškų sumetė tas pats Ignas Grigaravičius – 16 taškų.

Antrajame ketvirtyje "Dinamo" ir toliau nerado savo žaidimo, bet jie neleido įsisiautėti ir varžovams. Abi ekipos demonstravo neblogą gynybą ir todėl šis kėlinukas buvo pats nerezultatyviausias – 12:9.
"KTU EiWi" ekipa ilsėtis išėjo savo pranašumą padidinus dar 3 taškais – 33:17.

Po pertraukos abi ekipos šiek tiek susitvarkė su daromomis klaidomis ir sėkmingiau pradėjo rinkti taškus. Kėlinys vyko gana apylygiai ir prieš paskutiniąsias 10 minučių šeimininkai turėjo įtikinamą 18 taškų persvarą, kuri atrodė jau nepanaikinamą, matant varžovų žaidimą.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje
"KTU EiWi" dar pelnė 8 taškus iš eilės ir taip įkalė paskutinę vinį į varžovų karstą, nes pranašumas išaugo iki 28 taškų. Paskutiniosios minutės tebuvo formalumas ir tai matydami šeimininkai pernelyg ir nesistengė spartinti rungtynių tempo. Jie šventė pergalę rezultatu 72:47.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Nerijus Ūsas džiaugėsi, jog komandai pagaliau pavyko pademonstruoti komandinį žaidimą, nors ir buvo daroma nemažai klaidų. "Turime neblogą žaidėją, Igną Grigaravičių, kurį neblogai pavyko išnaudoti šiose rungtynėse" – dėstė strategas.

"KTU EiWi" gretose nesustabdomas buvo Ignas Grigaravičius, atlikęs dvigubą dublį (32 taškai ir 14 atkovotų) bei dar pridėjęs 6 išprovokuotas pražangas, tuo surinkdamas 34 naudingumo balus. Neblogai jam talkino ir Paulius Rakickas, kurio sąskaitoje 17 taškų bei 6 sugriebti kamuoliai.

Pralaimėjusiųjų komandoje išsiskyrė Paulius Žekonis, surinkęs 12 taškų, atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 3 rez. perdavimus ir išprovokavęs 6 pražangas, bei Lukas Steikūnas (9 taškai, 12 atkovotų). 11 taškų į komandos kraitį įnešė komandos treneris Gintaras Daugėla.
"KTU EiWi" revanšas neįvyko (2006 gruodžio 16 d., šeštadienis, 18:28 val.)Nepavykęs "Eurolexio" revanšas prieš "Dinamo" (2007 sausio 17 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutrypė "Dinamo" (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 00:14 val.)Puikiai sužaidę du kėlinius "AIG Life" laimėjo prieš "Dinamo" (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 19:30 val.)Dar viena "AIG Life" ekipos "treniruotė" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:26 val.)"Vaišvydava" susikaus su "Eurolexis" (2007 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)"Alšėnai" įgauna pagreitį o jų vidurio puolėjas Gediminas Vasiliauskas "pamušė" KKL rekordą! (2006 gruodžio 22 d., penktadienis, 21:30 val.)"KTU EiWI" iškovojo pirmąją pergalę (2006 lapkričio 04 d., šeštadienis, 18:44 val.)"AIG Life" niekaip nesustabdomi (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:21 val.)Dramatiškoje dvikovoje stipresni pasirodė "Dinamo" krepšininkai (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 15:44 val.)