AUTOZOOM vs NEVERONYS (36:82)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 25 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno kolegijos kraštotvarkos fakultetas, Mokslo g. 2, Mastaičiai LT-53313

"Neveronys" nepasigailėjo "Autozoom

"Sūnė" atliko net 10 assistų
2008 sausio 25 d., Penktadienis, 23:23 val., peržiūros: 6590
Šiandien (01-25) "Autozoom" salėje buvo sužaistos "Aukso" lygos varžybos. Jose susitiko "Autozoom" ir "Neveronys" komandos. Po lengvų rungtynių dar vieną pergalę iškovojo "Neveronys" ekipa.

Pirmas kėlinys buvo lygių komandų dvikova. Komandos kovojo taškas į tašką. Kėlinio gale padarę daug klaidų šeimininkai nesugebėjo išlaikyti turėtos 5 taškų persvaros, o kėlinį pabaigė jau turėdami 4 taškų deficitą. Rezultatas buvo 13:17.

Antrame ketvirtyje svečiai suaktyvino gynybą ir tik kėlinio pradžioje praleido 6 taškus varžovams. Tuo naudodamiesi "Neveronys" komandos vyrai per visą kėlinį krovėsi sau persvarą, kuri kėlinio pabaigoje siekė jau solidų 21 tašką. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 19:40.

Pailsėjusios po pertraukos komandos grižo kovoti toliau. Svečiai ir toliau nemažindami tempo sėkmingai "mušė" varžovus. Šiame kėlinyje puikiai sužaidę puolime svečiai padidino savo persvarą kuri jau siekė triuškinamus 38 taškus. Prieš lemiamą kėlinuką rezultatas buvo 29:67 (10:27).

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas,nes varžybų nugalėtojas buvo jau aiškus. Svečiai sulėtino tempą ir beveik visus kėlinio taškus surinko nuo baudų metimo linijos. Galutinis varžybų rezultatas buvo 36:82 (7:15). "Neveronys" komandos triuškinama pergalė.

Teisėjų darbą abi komandos įvertino vienodai ir skyrė po 8 balus.
"Neveronys" nesunkiai įveikė "Autozoom" ekipą (2008 vasario 29 d., penktadienis, 21:49 val.)"Eurolexis" įveikė "Autozoom" ekipą (2008 vasario 22 d., penktadienis, 22:28 val.)"Neveronys" pergale pradėjo atkrintamąsias varžybas (2008 kovo 17 d., pirmadienis, 22:55 val.)"Neveronys" sutriuškino "ICE" (2008 kovo 01 d., šeštadienis, 15:57 val.)Dar viena "Neveronių" pergalė (2008 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)"Neveronys" jau finale (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 20:30 val.)"Neveronys" sutriuškino BC "Tas Kiemas" komandą (2008 vasario 16 d., šeštadienis, 23:05 val.)"Neveronys" nuo pat pradžių įrodė savo savo pranašumą (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 20:20 val.)"Neveronys" išvykoje sutriuškino "Eurolexis" (2008 vasario 06 d., trečiadienis, 21:26 val.)"Vaišvydavai" nepadėjo namų sienos (2008 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)