BC TAS KIEMAS vs NEVERONYS (68:135)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 16 d., Šeštadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Neveronys" sutriuškino BC "Tas Kiemas" komandą

2008 vasario 16 d., Šeštadienis, 23:05 val., peržiūros: 9112
Šį vakarą (02-16) "Santaros" gimnazijos sporto salėje susitiko dvi "Aukso" lygos "F" pogrupio ekipos. Tai grupės autsaideriai Bc "Tas kiemas" (šeimininkai) ir lyderiai "Neveronys"(svečiai). Aštuntą pergalę iš eilės rezultatu 68:135 iškovojo "Neveronys" komanda.

Jau pirmajame kėlinyje svečiai galingai žaisdami po krepšiais atitrūko į priekį gan dideliu skirtumu. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas jau buvo 8:27.

Antrame kėlinyje vaizdas nepakito. Svečiai ir toliau "traiškė" varžovus. Abi komandos pradėjo pataikyti iš toli. Šeimininkams ir toliau nepavyko sustabdyti po krepšiais stovinčių žaidėjų ir atsikovoti kamuolio po savo ar priešininkų krepšiu. Tas lėmė , kad per pirmąją varžybų pusę
"Tas kiemas" į savo krepšį jau buvo praleidęs 64 taškus. Rezultatas buvo 26:64 (18:37).

Trečiame kėlinyje
"Neveronys" prametę tik vieną dvitaškį (13/14) dar labiau nutolo nuo priešininkų ir kėlinuko antroje pusėje jau turėjo 50 taškų persvarą, kuri išsilaikė iki pat kėlinio pabaigos. Rezultatas prieš lemiamą ketvirtį buvo 49:99 (23:35).

Ketvirtas kėlinys nieko nelėmė. Nugalėtojas buvo jau žinomas, tačiau abi komandos nemažindamos tempo toliau žaidė gražų krepšinį. Šeimininkai ir šiame kėlinyje nepasipriešino jį pralaimėję 19:36, o galutinis varžybų rezultatas buvo 68:135.

Teisėjams abi komandos skyrė po 10 balų.
"EUROLEXIS" sutriuškino BC "Tas Kiemas" komandą (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 14:20 val.)"Autozoom" sutriuškino Bc "Tas kiemas" komanda (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 21:23 val.)"Neveronys" sutriuškino "ICE" (2008 kovo 01 d., šeštadienis, 15:57 val.)"Neveronys" išvykoje sutriuškino "Eurolexis" (2008 vasario 06 d., trečiadienis, 21:26 val.)"Vaišvydava" nepasigailėjo BC "Tas Kiemas" komandos (2008 vasario 02 d., šeštadienis, 20:56 val.)"Korys" be vargo sitriuškino "BC Tas kiemas" (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 21:47 val.)"Neveronys" nesunkiai įveikė "Autozoom" ekipą (2008 vasario 29 d., penktadienis, 21:49 val.)"Neveronys" jau finale (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 20:30 val.)"Autozoom" palaužė BC "Tas Kiemas" komandą. (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 21:02 val.)"Vaišvydava" tik ketvirtame kėlinyje palaužė "BC Tas Kiemas" ekipą (2008 kovo 01 d., šeštadienis, 21:44 val.)