CLUB 9 & BIOPROJEKTAS vs OMEGA (63:47)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Club 9 & Bioprojektas" įveikė "Omega"

Su kamuoliu "Barklis"
2009 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 22:21 val., peržiūros: 7071
Sekmadienį, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Įmonių lygos" varžybos. Tarpusavyje ginklus surėmė šeimininkai "Club 9 & Bioprojektas" ir svečiai "Omega" ekipa. Rungtynės prasidėjo šeimininkų spurtu. To spurto pakako išlaikyti lemtingą pranašumą, visų rungtynių metu. Taip iki rungtynių pabaigos pirmavusi "Club 9 & Bioprojektas" ekipa šventė pergalę rezultatu 63:47 (16:7, 13:13, 13:14, 21:13).

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu svečių žaidėjo A.Matusevičiaus tritaškiu (0:3). Tačiau šeimininkai į tai atsakė 6 taškais iš eilės (6:3), tačiau svečiai pataikė dar vieną tritaškį, šikart tai padarė D.Šliogeris, ir išlygino rezultatą (6:6). Tai buvo paskutinis kartas, kuomet svečiai buvo taip arti šeimininkų. Šeimininkai spurtavo 5:0, ir "Omegos" ekipa norėdama sustyguoti žaidimą paprašė minutės pertraukėlės. Tačiau po jos šeimininkai ir toliau tolo. Laimėję atkarpą 11:2, "Club 9 & Bioprojektas" padidino persvarą iki devynių taškų – 17:6.

Antrajame kėlinyje vyko lygi kova. Šeimininkai vedini V.Laukaičio, kuris šiame kėlinyje pelnė 10 taškų, išlaikė įgytą persvara, nors kėlinio pradžioje "Club 9 & Bioprojektas" žaidimas strigo. Sužaidus tris minutes antrajame kėlinyje skirtumas ištirpo iki trijų taškų (16:13). Tačiau po minutės pertraukėlės šeimininkai atsigavo ir vėl susikaupė devynių taškų persvarą. Tai leido padaryti laimėta atkarpa 10:3, po kurios rezultatu (29:20), pirmavo šeimininkai.

Trečiajame kėlinyje išliko toks pats apyligis žaidimas, kaip ir antrajame ketvirtyje. Šįkart labiausiai iš aplinkinių išsiskyrė "Omegos" žaidėjas A.Matusevičius, kuris pelnė beveik visus savo komandos taškus šiame kėlinyje (12). Vienintelius taškus be A.Matusevičiaus sugebėjo įmesti M.Kirstukas. Būtent dėl A.Matusevičiaus pastangų, "Club 9 & Bioprojektas" nesugebėjo atitolti ir skirtumas netgi sumažejo – 42:34.

Ketvirtajame ketvirtyje intriga dingo po pirmujų keturių minučių. Šeimininkai per kelias minutes padidino skirtumą iki trylikos taškų (49:36), ir sugebėjo išsaugoti pergalingą pranašumą iki finalinės rungtynių sirenos. Nors viltis dar buvo sukirbėjusi kai skirtumas sumažejo iki dešimties (54:44), tačiau šeimininkai labai į tai sureagavo ir padidino skirtumą iki šešiolikos taškų. Taigi galutinis rungtynių rezultatas – 63:47, "Club 9 & Bioprojektas" naudai.

Po rungtynių nugalėjusiųjų treneris teigė, jog buvome stipresni, tačiau sunkiai tą įrodėme. Turėjome žymiai geriau sužaisti. Paklaustas apie nuostabų V.Laukaičio pasirodymą, treneris teigė, jog jis yra mūsų komandos žvaigždė, todėl manęs tai nei kiek nenustebino.

Pralaimėjusiųjų treneris teigė, jog pralaimėjimą lėmė nepataikymas ir nuovargis po vakar dienos rungtynių.

"Club 9 & Bioprojektas": V.Laukaitis 32 (8 atk.kam., 8 išprov.praž.), E.Biržys 8 (15 atk.kam), S.Rekašius 8 taškai.

"Omega": A.Matusevičius 24 (13 atk.kam), D.Šliogeris 17 taškų.

"Club 9 & Bioprojektas" namie įveikė "Kauno energiją" (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 20:46 val.)"Club 9 & Bioprojektas" nesunkiai įveikė "Kauno energiją" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 16:17 val.)"Club 9 & Bioprojektas" šventė pergalę svečiuose (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Club 9 & Bioprojektas" neturėjo vargo su "Fornestu" (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 20:53 val.)"Club 9 & Bioprojektas" nugalėjo savo aikštelėje varžovus (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 21:01 val.)"Club 9 & Bioprojektas" per žingsnį nuo pusfinalio (2010 kovo 22 d., pirmadienis, 21:52 val.)Užtikrinta "Club 9 & Bioprojekto" pergalė (video) (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 19:45 val.)"CLUB9&Bioprojektas" vos išnešė sveiką kailį (2009 spalio 30 d., penktadienis, 22:53 val.)"Club 9 & Bioprojektas" iškovojo triuškinamą pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 20:15 val.)"Club 9 & Bioprojektas" po atkaklios kovos įveikė "Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:47 val.)