CLUB 9 & BIOPROJEKTAS vs S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (70:52)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 07 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Club 9 & Bioprojektas" nugalėjo savo aikštelėje varžovus

2010 vasario 07 d., Sekmadienis, 21:01 val., peržiūros: 3839

J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje (02.07) susitiko "Club 9 & Bioprojektas" (šeimininkai) ir "S.Raštikio puskarininkių mokykla" (svečiai) komandos, kurios rungtyniauja Įmonių lygoje. Praitoje dvikovoje nedideliu skirtumu pergalę iškovojo svečiai (57:64), tad šiandien buvo galima buvo matyti sunkią ir atkaklią kovą. Pirmieji du kėliniai komandas skyrė nedideliu taškų skirtumu, tačiau trečiojo kėlinio viduryje šeimininkai ėmė tolti nuo varžovų ir taip įgijo labai svarią persvarą bei atsirevančavo savo varžovams rezultatu 70:52 (18:19, 16:12, 21:9, 15:12).

Rungtynės prasidėjo "Club 9 & Bioprojektas" komandos pelnytais pirmais taškais. O svečiai tuo tarpu galėjo išlyginti rezultatą baudos metimais, bet jie skriejo pro šalį. Toliau šeimininkai spurtavo 6 taškus į priekį, o svečiai susiėmę ėmė tirpdyti persvarą ir išlygino rezultatą (12:12). Taip komandos dar po kartą keitėsi spurtais, bet visgi ši atkarpa buvo šiek tiek sėkmingesnė "S.Raštikio puskarininkių mokyklai" (6:7). Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 18:19.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, komandos ir toliau demonstravo lygų krepšinį. Pradžioje skirtumą padidino pirmaujanti ekipa. Tačiau netrukus T.Daranda puikiai sužaidęs atkarpą pelnė 5 taškus ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai (28:26). Visgi ir rungtynių pabaigą geriau sužaidė šeimininkų ekipa ir sužaidus jau du kėlinius komandas skyrė 3 taškai, šeimininkų komandos naudai, o rezultatas buvo 34:31.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje iš esmės pasikeitė. Šeimininkai sustiprino gynybą, o svečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškų. Po 9 sausų taškų šeimininkų komanda pirmavo jau 12 taškų pranašumu. Šį puikų žaidimą sutrugdė M.Zapalis tolimu taikliu metimu (45:36). Bet šeimininkai atsakė tuo pačiu, o gale kėlinuko dar spėjo ir padidinti pranašumą iki 15 taškų. Kėlinio pabaigoje rezultatas buvo 55:40.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai vėl pateikė staigmeną savo varžovams. Jie greit sumetė 6 taškus be atsako (61:40) ir jau komandas skyrė net 21 taškas, Tik truputį vėliau svečiams pavyko pelnyti taškus. Likus žaisti 4 minutes puikiai sužaidė M.Zapalis"S.Raštikio puskarininkių mokykla" komandos du kart perėmęs kamuolį iš varžovų per dvi iš eilės atakas. Skirtumas nelabai sumažėjo, o sušvilpiant rungtynių pabaigai komandas skyrė 18 taškų, visgi svečiai turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu 70:52.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris komentavo:" Komanda pagaliau pagavo ritmą, taip pat ir komanda susirinko visa ir nugalėjome".

Pastebimiausi varžybose buvo V.Laukaitis (21 taškas), E.Biržys (15 taškų) bei H.Nevidauskas ir A.Misius (po 11 taškų) iš "Club 9 & Bioprojektas" komandos, o "S.Raštikio puskarininkių mokykla" komandoje pasižymėjo M.Zapalis ir G.Pargaliauskas (po 15 taškų) bei D.Trepeika (10 taškų).

"Club 9 & Bioprojektas" neturėjo vargo su "Fornestu" (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 20:53 val.)"Club 9 & Bioprojektas" šventė pergalę svečiuose (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Club 9 & Bioprojektas" namie įveikė "Kauno energiją" (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 20:46 val.)"Club 9 & Bioprojektas" nesunkiai įveikė "Kauno energiją" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 16:17 val.)"Club 9 & Bioprojektas" įveikė "Omega" (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Club 9 & Bioprojektas" per žingsnį nuo pusfinalio (2010 kovo 22 d., pirmadienis, 21:52 val.)Užtikrinta "Club 9 & Bioprojekto" pergalė (video) (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 19:45 val.)"Club 9 & Bioprojektas" iškovojo triuškinamą pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 20:15 val.)"Club 9 & Bioprojektas" po atkaklios kovos įveikė "Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:47 val.)"Bero & Termoizola" gavo antausį nuo "Club 9 & Bioprojektas" ekipos (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 23:09 val.)