KK PERSVARA vs NEBAJERIS (67:54)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 17:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

"KK Persvara" ketvirtajame kėlinuke palaužė "Nebajeris" komandą

2012 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 20:10 val., peržiūros: 1741

Ketvirtadienį, Lapkričio 15 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių, D pogrupio rungtynės, tarp "KK Persvara " (šeimininkai) ir "Nebajeris" (svečiai) ekipų. Tris kėlinius vyko atkakli kova taškas į tašką. Po trijų kėliniu dar dviem taškais priekyje buvo svečių komanda, tačiau tada šeimininkai surengė spurtą, kuris leido jiems įgyti dviženklį pranašumą ir iškovoti pergalę, rezultatas po rungtynių – 67:54 (12:13, 9:10, 19:19, 27:12).

Pirmą kėlinį penkias taškais iš eilės pradėjo šeimininkų komanda. Tačiau jau netrukus svečiai atsakė septyniais taškais iš eilė, iš kurių penkis pelnė P. Butkveičius. Tai leido jiems įgyti dviejų taškų pranašumą. Vėliau žaidimas vyko taškas į tašką, taigi svečiai sugenėjo išsaugoti pranašumą savo pusėje. Rezultatas po kėlinio – 12:13.

Antrą ketvirtį svečiai pradėjo dar vienu spurtu, šį kartą 0:6 ir jau įgijo septynių taškų pranašumą. O po taiklaus A. Zaso dvitaškio komandas skyrė ir devyni taškai. Tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė šeimininkai, jie pelnė septynis taškus bet atsako ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Daugiausiai prie šio gero šeimininkų žaidimo kėlinio pabaigoje prisidėjo O.Stropus pelnęs penkis taškus. Rezultatas po dviejų kėlinių – 21:23.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Komandos ir toliau kovėsi taškas į tašką. Tačiau ir šiame ketvirtyje svečiams buvo pavykę atitrūkti nuo savo varžovų ir įgyti šešių taškų pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo taiklūs komandos snaiperių metimai. Bet šeimininkai atsakė tuo pačiu ir po kėliniu skirtumas išliko nepakitęs. Rezultatas po trijų kėlinių – 40:42.

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė tiksliomis atakomis. Tačiau sužaidus kelias minutes, šeimininkai surengė spurtą 22:4, kuris pribaigė svečių komandą ir nebeleido jiems pakovoti dėl pergalės. Daugiausiai prie šio šeimininkų spurto prisidėjo O.Stropus pelnęs trylika taškų ir per visą šį kėlinį pataikęs net keturis tolimus metimus. Rezultatas po rungtynių – 67:54.

Po rungtynių šeimininkų komandos treneris, M. Marčenkovas sakė: „Sunkiai pradėjom, nes visų pirma, nesumetėm savo metimų, o visų antra tris kėlinius gynėmės zona, nes bijojom stovėt asmeniškai kadangi jie turėjo aukštą žmogų. O ketvirtam kėlinį nutarėm, kad tikrai neturim ką prarasti ir pradėjom gintis asmeniškai, tai pasiteisino ir pavyko laimėti rungtynes. “

Svečių komandos treneris, P.Butkevičius kalbėjo : "Atrodėm, kaip vaikai eidami pirmos Komunijos. Mus apibėgo, pataikė. Tiesiog nemokam žaisit prieš asmeninę gynybą. “

Šeimininkus į pregalę vedė Ovidijus Stropus 25 tšk., Silvestras Staponas 9 tšk., Artūras Sukovas 8 tšk.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Aismantas Zasas 15 tšk. (18 atkovotų kamuolių), Robertas Petrolis 14 tšk., Mindaugas Krūvelis 11 tšk.

"Veiverių Amberis" ketvirtame kėlinyje įveikė "Nebajerį" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 20:16 val.)"Robotukų Armija" antrajame kėlinyje nutolo ir parklupdė "Nebajerį" (2013 vasario 16 d., šeštadienis, 14:11 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "Nebajeris" (2012 gruodžio 08 d., šeštadienis, 14:00 val.)"Veiverių Amberis" neatsilaikė prieš "Nebajerį" (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 14:05 val.)"Rokų keramika" vos neprisižaidė su "Nebajeriu" (2013 vasario 23 d., šeštadienis, 14:01 val.)"ASU" užtikrintai nugalėjo "Nebajeris" ekipą (2012 lapkričio 27 d., antradienis, 23:35 val.)"KK Persvara" netikėtai lengvai susidorojo su "Ragų" ekipa (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Nebajeris" nušlavė BC "Ambi" ekipą (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 14:11 val.)KK "Persvara" atlaikė spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę (2012 spalio 25 d., ketvirtadienis, 20:21 val.)Rokuose į duobę trečiajame kėlinyje įkritęs ''Nebajeris'' neišsikapanojo (2013 sausio 15 d., antradienis, 23:41 val.)