VAIŠVYDAVA vs KREPSINIS.NET (62:70)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 17 d., Antradienis, 21:00 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

Įtemptose rungtynėse graži „Krepšinis.net“ pergalė

2009 vasario 18 d., Trečiadienis, 00:06 val., peržiūros: 3928

Šį vakarą Vaišvydavos vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Vaišvydavos“ ir svečių „Krepšinis.bet“ ekipos. Po įtemptos ir intriguojančios kovos sunkę pergalę rezultatu 70:62 šventė svečių ekipa.

Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką. Viena ataka keitė kitą ataka, nei viena ekipa nesugebėjo įgyti didesnio pranašumo. Taigi po šio kėlinuko priekyje buvo svečių ekipa „Krepšinis.net“ komanda, ji laimėjo šį kėlinį minimalia persvara 17:16.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nepasikeitė, tik šiame kėlinyje kai viena ekipa surengdavo spurta ir išsiverždavo į priekį, tuo pačiu atsakydavo ir jų varžovai. Taigi šis kėlinys baigėsi tokiu pačiu rezultatu 17:16 ir prieš ilgąją pertrauka „Krepšinis.net“ ekipa buvo priekyje 34:32.

Trečiame kėlinyje komandos pradėjo daryti daugiau klaidų, bet atakos vis vien buvo labai pavojingos. Šiame kėlinyje kaip ir pirmuose kėliniuose nei vienai komandai nepavyko atitrūkti. Tačiau šeimininkų krepšininkai sugebėjo sumažinti rezultatą ir laimėjo šį kėlinį rezultatu 15:14. Po trijų kėlinių vėl minimali „Krepšinis.net“ persvara 48:47.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkam pritrūko jėgų ir šiose apylygėse varžybose svečiai sugebėjo susikrauti rekordine šiose rungtynėse persvara 65:56. Tačiau šeimininkai pakilo lemiamam šturmui ir sumažino šį pranašumą, likus žaisti šiek tiek daugiau nei minutė rezultatas jau buvo 66:62. Visgi per likusia minute geriau atrodė svečių ekipos krepšininkai, kurie ir šventė pergalę rezultatu 70:32.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Antanas Kilas pelnęs 18 taškų.

Pralaimėjusios komandos gretose geriausiai atrodė Darius Neverauskas pelnęs 16 taškų.

Po varžybų pakalbintas „Krepšinis.net“ treneris sakė jog negausiai susirinko ir žaidė lėta krepšinį, bet šventėme pergalę, todėl stengsis visada negausiai susirinkti.

Šeimininkų „Vaišvydavos“ ekipos treneris teigė, jog rungtynių pradžia buvo visai nieko, o gale prastai gynėsi ir pasireiškė nuovargis.

Permainingose rungtynėse "Krepsinis.net" iškovojo pergalę (2009 sausio 23 d., penktadienis, 20:59 val.)Permainingose rungtynėse "ISM" iškovojo pergalę (2009 sausio 27 d., antradienis, 22:57 val.)"Vaišvydava" namuose nugalėjo "Krepsinis.net" ekipą (2009 sausio 20 d., antradienis, 23:10 val.)Pogrupio autsaiderių dvikovoje - "Krepsinis.net" ekipos pergalė (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 18:34 val.)BC ,,Spurtas" nušlavė nuo kelio ,,Krepšinis.net" komandą (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 20:54 val.)"Autofanai" nepatyrė didesnio vargo nugalėdami "Krepšinis. Net" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Atletas" sutriuškino "Krepšinis.net" komandą (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 23:18 val.)"Vaišvydava" tik po dramatiškos kovos nugalėjo "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" ekipą (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 00:03 val.)"ISM" antroje rungtynių pusėje palaužė "Vaišvydavą" (2009 vasario 27 d., penktadienis, 21:19 val.)Po varginančios kovos, sunki "Kentus" pergalė (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 18:56 val.)