KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs KK "DUOBĖS" (93:68)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 22 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Kauno technikos kolegija" atsibudo iš miego ir įveikė KK "Duobes"

2013 balandžio 22 d., Pirmadienis, 19:18 val., peržiūros: 1698

Pirmadienį, balandžio 22 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos pavasario "Sportturo" 2013 taurės rungtynės tarp vietos "Kauno technikos kolegijos" ir svečių KK "Duobių" ekipų. Rungtynių pradžioje kiek geriau atrodė šeimininkai, tačiau svečių krepšininkai nenorėjo nusileisti ir sekė varžovams įkandin. Po ilgosios pertraukos žaidimas tarp komandų ir toliau klostėsi apylygiai, tačiau paskutinėj rungtynių dalyje šeimininkai atsibudo ir pradėjo žaisti savo žaidimą, kurio dėka buvo pasiekta solidi pergalė rezultatu 93:68 (18:12, 18:19, 23:22, 34:15).

Rungtynės prasidėjo šešiais iš eilės šeimininkų taškais, tačiau ilgai netrukus svečių krepšininkai atsakė į tai dviem taikliais dvitaškiais ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Kiek vėliau sekė dar keturi iš eilės "Kauno technikos kolegijos" taškai, suteikę jiems šešių taškų persvarą. Į tai KK "Duobės" atsakė vos dviem taškais, po kurių šeimininkai pelnė dar šešis taškus be varžovų atsako ir įgijo jau dešimties taškų persvarą. Iki kėlinuko pabaigos šiek tiek geriau žaidė svečiai ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų. 18:12.

Antrojo ketvirčio pradžioje KK "Duobių" žaidėjai surengė spurtą 2:7 ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Toliau, kokias tris antrojo kėlinuko minutes, abi komandos viena po kitos keitėsi rezulttayviais išpuoliais, po kurių dviejų taškų pranašumą turėjo šeimininkai ir netrukus jį dar padidino iki šešių taškų. Einant kėlinuko laikui į pabaigą svečių krepšininkai dar šiek tiek sumažino atsilikimą ir prieš ilgąją pertrauką dar turėjo realius šansus kovoti dėl pergalės. 36:31.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai surengė spurtą 7:3 ir įgijo vienuolikos taškų persvarą, tačiau KK "Duobių" krepšininkai nepasimetė ir atsakė į tai šešiais taškais iš eilės, kurių dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkių taškų. Toliau abi komandas ištiko šioks toks taškų badas, tačiau jį nutraukė svečiai, sumažindami atsilikimą iki trijų taškų. Iki trečiojo ketvirčio pabaigos truputį rezultatyviau sužaidė šeimininkai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų išaugo iki šešių taškų. 59:53.

Lemiamo kėlinuko pradžioje abi komandos dar keitėsi rezultatyviomis atakomis, po kurių devynių taškų pranašumą turėjo šeimininkai. Kiek vėliau svečių krepšininkai dar sumažino atsilikimą, tačiau netrukus, po kurioziško J.Vaitkaus metimo į savo krepšį, "Kauno technikos kolegija" surengė spurtą 7:0 ir jau atsiplėšė nuo varžovų. Kuo toliau, tuo svečių puolimas labiau strigo varžovų gniaužtuose, ko pasekoje šeimininkai surengė dar kelis spurtus, su pavieniais varžovų atsakymais, kurių dėka buvo pasiekta solidi pergalė rezultatu 93:68.

Po rungtynių nugalėtojų trenerė kalbėti nepanoro.

"Kauno technikos kolegija" : N.Aleknavičius 19, G.Anuškevičius 17 (7 per.kam.), D.Podžiūnas 16, S.Vaitkus 13, L.Staniulis ir V.Černiauskas – po 11 taškų.

KK "Duobės" : S.Šileika 31 (10 atk.kam.), D.Kondrotas 11, J.Vaitkus 9 taškai.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2013 balandžio 22 d., 19:10 val.

L.Staniulio statistika suvesta K.Piluckio vardu. Statistas

"Kauno technikos kolegija" kolegija palaužė "Best 4 You" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:40 val.)"Kauno Technikos Kolegija" peržengė "Fenixo" barjerą (2013 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Elektromontuotojas" nepasigailėjo KK "Duobės" (2013 balandžio 16 d., antradienis, 20:37 val.)"Elektromontuotojas" išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis (2013 balandžio 23 d., antradienis, 22:24 val.)"Best 4 You" ekipa sutriuškino savo varžovus (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:07 val.)BC "Straight" pasiekė pavasario "Sportturas" Mažosios taurės pusfinalį (2013 gegužės 14 d., antradienis, 22:56 val.)