AKIS vs AMENTIA AD ASTRA (52:68)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 20 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

„Amentia Ad Astra“ svečiuose įveikė "Akis" komandą

2010 vasario 20 d., Šeštadienis, 20:05 val., peržiūros: 3021
Šiandien, Vasario 20 dieną, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos H grupės varžybos. Jose susitiko aikštės šeimininkai „Akis“ ir svečiai „Amentia Ad Astra“. „Akis“ iki šių varžybų buvo iškovoję dvi pergales ir patyrę penkias nesėkmes. „Amentia Ad Astra“ savo sąskaitoje turėjo penkias pergales ir du pralaimėjimus. Pirmas varžybų ketvirtis vyko lygiai. Kėlinio pabaigoje 10:16 pirmavo „Amentia Ad Astra“, bet „Akis“ rezultatą sumažino (16:18). Antras kėlinukas vyko nerezultatyviai, o „Amentia Ad Astra“ vienu metu pirmavo aštuoniais taškais (21:29). Visgi ketvirčio pabaigoje „Akis“ pasivijo varžovus ir baigė pirmą rungtynių pusę pralaiminėdami tik vienu taškais (30:31). Trečiame kėlinyje „Amentia Ad Astra“ pamažu didino persvarą, kuri pasibaigus ketvirčiui buvo aštuoni taškai (41:49). Ketvirtam kėlinyje „Amentia Ad Astra“ varžovam nebeleido atkurti intrigos varžybose ir laimėjo rezultatu 52:68. „Amentia Ad Astra“ iškovojo šeštą pergalę, o „Akis“ pralaimėjo šeštą kartą.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes komandos buvo pelniusios po du taškus. Netrukus išprovokavo varžovo pražangą M.Drėzas („Amentia Ad Astra“), bet iš dviejų baudų metimų pataikė tik vieną (2:3). Ketvirtą varžybų minutę „Akis“ pelnė du dvitaškius (6:3). Po poros nerezultatyvių atakų vėl taškus pavyko pelnyti svečiam. P.Lukošius („Amentia Ad Astra“) pataikė dvitaškį, o netrukus M. Drėzui („Amentia Ad Astra“) pavyko pelnyti du taškus su varžovo pražanga (6:8). Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos dviem taškais pirmavo „Akis“, bet svečiai spurtavo rezultatu 0:8 ir įgijo šešių taškų pranašumą (10:16). Ketvirčio pabaigą geriau sužaidė „Akis“, pataikę tris dvitaškius (du iš jų pataikė V.Sutkus). Pirmas kėlinys baigėsi „Amentia Ad Astra“ komandai pirmaujant dviem taškais (52:68).

Antro ketvirčio pradžioje A.Lembertas („Akis“) pelnė dvitaškį, bet netrukus „Amentia Ad Astra“ komandos žaidėjas K.Aliukevičius pataikė tritaškį (18:21). Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos, aštuonių taškų persvarą turėjo „Amentia Ad Astra“. Tada tris dvitaškius pataikė „Akis“ komandos žaidėjai, o likus minutei iki kėlinio pabaigos tritaškį pataikė D.Pauliukevičius („Akis“) (30:29). Visgi paskutinę sėkmingą ataką kėlinyje surengė „Amentia Ad Astra“. E.Zaurys („Amentia Ad Astra“) pataikė dvitaškį ir sužaidus pusę varžybų „Amentia Ad Astra“ turėjo vieno taško pranašumą.

Trečią kėlinį dvitaškiu pradėjo L.Sutkus („Akis“)(32:31). Po šio dvitaškio, šešis taškus be atsako pelnė „Amentia Ad Astra“ ir sužaidus tris su puse minutės pirmavo rezultatu 32:37. „Akis“ paprašė minutės pertraukėlės. Sugrįžę po pertraukėlės šemininkai pelnė du taškus su pražanga. L. Sutkui nepavyko maksimaliai to išnaudot, nes jo baudos metimas buvo netaiklus (34:37). Vėliau dar keturis taškus pelnė svečiai ir likus trim su pusem inutės iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo 34:41. Paskutines tris minutes ketvirtyje komandos žaidė lygiai. Paskutinę ataką rezultatyviai užbaigęs T.Laucevičius („Amentia Ad Astra“) padidino svečių pranašumą iki aštuonių taškų (41:49).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui dviem taškais svečių persvarą sumažino A.Lembertas („Akis“) (43:49). Vėliau trijų minučių atkarpą rezultatu 0:7 laimėjo „Amentia Ad Astra“ bei įgijo 13 taškų pranašumą (43:56). Kurį laiką „Akis“ krepšininkai neleido varžovam padidinti pranašumo, bet po svečių spurto 0:7 komandas skyrė 18 taškų. Iki kėlinio pabaigos buvo likę dar dvi minutės. Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Akis“ (42:65), bet „Amentia Ad Astra“ baigiantis varžybom spėjo pelnyti tris ir iškovojo pergalę 16 taškų skirtumu (52:68).

„Amentia Ad Astra“ treneris po varžybų sakė: „Norėjau daugiau užtikrintumo. Padėjom porai lyderių, kuriuos visą žaidimą varžovai baudavo, bet pabaigoje susitvarkėm reikalus. Tikrai labai sunki pergalė. Labai nesisekė ir man asmeniškai, neįkrito metimai kuriuos mečiau laisvas. Džiaugiuosi, kad laimėjome. Tikėkimės, kad ateityje geriau žaisim.“

„Amentia Ad Astra“: M.Drėzas 26 (13 atk. kam., 10 išpr. praž., 43 naudingumo balai), E.Zaurys 14 (11 atk. kam.), K.Aliukevičius ir T.Laucevičius po 12

„Akis“: L.Sutkus 15, V.Sutkus 8, D.Pauliukevičius 8

"Amentia Ad Astra" svečiuose pasiekė pergalę prieš "Iki dugno" ekipą (2010 sausio 19 d., antradienis, 21:28 val.)"Amentia Ad astra" nesuteikė vilčių "Prienų vėjas" komandai (2010 kovo 17 d., trečiadienis, 23:21 val.)"Amentia ad astra" permainingose rungtynėse palaužė "Robotukų armija" komandą (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 20:33 val.)"Amentia Ad Astra" turėjo pripažinti "Akies" pranašumą (2010 sausio 30 d., šeštadienis, 20:09 val.)"Amentia Ad Astra" po įtemptos kovos įveikė Prienų "Vėją" (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 23:49 val.)"Amentia ad Astra" ir toliau palieka "Iki dugno" komandą be pergalių (2010 vasario 16 d., antradienis, 20:40 val.)"Amentia AD Astra" tik ketvirtame kėlinuke palaužė "KMAIK" ekipą (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 21:18 val.)"Studentija" be didesnio vargo nugalėjo "Akies" komandą (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 21:38 val.)"Amentia Ad Astra" lieka be pergalių (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 22:04 val.)Sustiprėję "Amentia Ad Astra" nutraukė nesėkmių seriją (2009 gruodžio 02 d., trečiadienis, 20:26 val.)