CELSIS vs BUSINESS PARTNERS GROUP (52:47)"Diremta" taurė » Atkrintamosios rungtynės
2008 gegužės 08 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Vaižganto vidurinė mokykla, Skuodo g. 27, Kaunas LT-45131

"Celsis" iškopė į "Diremtos" taurės finalą

2008 gegužės 08 d., Ketvirtadienis, 22:27 val., peržiūros: 6066
Šiandien (05-08) "Vaižganto" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Celsis" (šeimininkai) ir "Business partners group" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje svečiai valdė varžybų ritmą. Tačiau po ilgosios pertraukos "Celsis" persilaužė, persvėrė rezultatą savo naudai ir išplėšė vietą finale.

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu 0:4. Varžovai nieko nelaukę atsakė dviem taškais su pražanga. Sėkmingiau atakavę
"Business partners group" įgijo 6 taškų persvarą 7:13.

Antro kėlinuko pradžioje šeimininkai išlygino rezultatą. Svečiai nenorėjo kelti baltos vėliavos ir suaktyvinę gynybą sustabdė pradedančius įsibėgėti priešininkus, o ir patys vėl pradėjo atrasti kelius prie varžovų krepšio. Po pirmųjų dviejų kėlinių rezultatas buvo 18:23 (11:10).

Po ilgiosios pertraukos į aikštę įbėgo lyg naujos, labai skirtingo pajėgumo komandos. "Celsis" ekipa žaidė nuostabiai taip išmušdama svečių komandą iš vėžių. Visą kėlinį dominavę šeimininkai po šio ketvirčio įgijo vieno taško pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai ir toliau žaidė ant bangos. Kėlinuko viduryje
"Business partners group" sugrąžino intrigą į varžybas persverdami rezultatą į savo pusę. Tačiau praleidę tritaškį vėl palūžo ir lyg pasidavė. Pasipylė klaidos ir netaiklus mėtimai. Tai ir nulėmė galutinį varžybų rezultatą , kuris buvo 52:47 (19:15).

Nugalėtojų treneris apie varžybas teigė , kad jos buvo labai emocingos. Pats žaidžiantysis treneris neslėpė ir savo emocingų reakcijų , kurių jo manymu buvo pernelyg daug. Jis džiaugėsi, kad buvo nugalėtas lygiavertis varžovas. Pergalę komanda pasiekė tik gero nusiteikimo ir varžovų pasimetimo varžybų gale dėka. Teisėjų darbą įvertino 9 balais.

Pralaimėjusiųjų atstovai buvo kitokių nuotaikų ir nuo komentarų apie varžybas susilaikė. Teisėjams skyrė po 5 balus.
"Celsis" iškovojo "Diremtos" taurę! (2008 gegužės 13 d., antradienis, 22:33 val.)"Celsis" išplėšė pergalę iš "Santeros" rankų (2008 balandžio 15 d., antradienis, 20:28 val.)"Celsis" įveikė "Santerą" (2008 balandžio 29 d., antradienis, 19:54 val.)"Business Partners Group" - "Diremtos" taurės turnyro mažojo finalo nugalėtojai! (2008 gegužės 13 d., antradienis, 22:20 val.)"Celsis" įveikė Business partners group" (2008 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)Paskutinėse "Diremtos" taurės grupės varžybose kova vyko iki paskutinės sekundės (2008 balandžio 25 d., penktadienis, 21:03 val.)"Celsis" tik po pratęsimo įveikė "Baltic Pack" (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)"Business partners group" įveikė "Santerą" (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)"ESS" įveikė "Business partners group" (2008 balandžio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.)"Business Partner Group" toliau žygiuoja pergalingai (2008 balandžio 02 d., trečiadienis, 20:56 val.)