BEST 4 YOU NN & KMU IT vs MIKROVISATA (50:94)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 spalio 29 d., Penktadienis, 20:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

„Mikrovisata“ iškovojo užtikrintą pergalę

2010 spalio 29 d., Penktadienis, 22:44 val., peržiūros: 6419

Penktadienio vakarą Santaros gimnazijos sporto salėje susitiko šeimininkų „BEST 4 YOU NN & KMU IT“ ir svečių „Mikrovisata“ krepšininkai. Nuo pat rungtynių pradžios matėsi, kad svečiai šiandieną galva geresni už šeimininkų krepšininkus ir tai įrodė šį vakarą švęsdami nesunkią pergalę rezultatu 94:50.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apsikeitimu taikliomis atakomis, o sužaidus apie pusę kėlinio rezultatas 7:8 svečių naudai. Tačiau per likusias kėlinio minutes svečiai pradėjo geriau gintis, ko pasekoje pradėjo greitai pelnyti taškus ir kėlinio pabaigoje susikrovė nemenką pranašumą, bei laimėjo šį kėlinį rezultatu 26:15.

Antrasis kėlinys šeimininkų ekipai ir vėl nesusiklostė taip kaip jie norėtu, o svečiai tik didino savo pranašumą. Nors pirmąsias antrojo kėlinio minutes šeimininkai dar priešinosi, bet visgi antroje kėlinio pusėje „Mikrovisata“ ekipa padidino pranašumą ir prieš ilgąją pertrauką buvo priekyje 46:25.

Po ilgosios pertraukos svečių komanda griebė jautį už ragų ir tiesiog pasiuntė „BEST 4 YOU NN & KMU IT“ ekipą į nokdauną. Svečiai ne tik labai lengvai rinko taškus, tačiau ir puikiai gynėsi, šeimininkai niekaip nesugebėjo pralaužti gynybos gniaužtų ir per šį kėlinį įmetė tik 4 taškus ir tai reiškė, kad prieš paskutinį kėlinį jie pralaimi rezultatu 29:70.

Ketvirtasis kėlinys nieko nelėmė svečių ekipai, todėl jie šiek tiek atsipalaidavo, bet vis vien sugebėjo laimėti šį kėlinį. Taigi šeimininkai šiandieną neatsilaikė prieš varžovus „Mikrovisata“ krepšininkus, kurie šventė pergalę rezultatu 94:50.

„BEST 4 YOU NN & KMU IT“ ekipoje geriausiai pasirodė Evaldas Gelažauskas pelnęs 14 taškų ir Nerijus Zinkevičius pridėjęs 11 taškų.

„Mikrovisata“ ekipoje išsiskyrė Julius Rajackas įsūdęs 22 taškus, Tomas Grigalevičius pridėjęs 22 taškus ir Mantas Vilimas įmetęs 20 taškų.

Nugalėtojų ekipos treneris po varžybų teigė, kad: „Lengva pergalė sezono starte, o toliau galbūt tikėsimės įdomesnių kovų sulaukti, tai tiek.“

Pralaimėjusios ekipos treneris sakė, jog: „Ką čia pakomentuoti pralošėm ir tiek, sužaidėm pagal savo galimybes, komanda nauja, dar nesitreniravus, toliau gal bus geriau.“

"Mikrovisata" pasiekė nesunkią pergalę (2010 lapkričio 14 d., sekmadienis, 22:02 val.)"Kauno Švara" prieš "Mikrovisatą" priešinosi tik vieną kėlinį (2010 lapkričio 02 d., antradienis, 23:30 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Mikrovisata" iškovojo sunkią pergalę prieš "Banga Energetika - Diremta & STP" ekipą (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 21:45 val.)"Mikrovisata" išbarstė 18 taškų pranašumą ir patyrė pralaimėjimą (2010 gruodžio 10 d., penktadienis, 01:11 val.)"Mikrovisata" be vargo sutriuškino "Olympic Casino" ekipą (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:03 val.)"Mikrovisata" patyrė eilinę savo nesėkmę (2011 vasario 17 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Užtikrinta "Club 9 & Pizza club" pergalė (2011 kovo 06 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Kauno Energija" pasiekė nelengvą pergalę (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 22:33 val.)"AGAVA & ASS" įveikė "Mikrovisatą" ir eliminavo ją iš tolimesnių atkrintamųjų kovų (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)"Kamesta - KK/PDDF" palaužė "Mikrovisatos" pasipriešinimą (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 22:50 val.)