AUTOZOOM vs ROBOTUKŲ ARMIJA (59:65)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 11 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

"Robotukų armija" pergalingai pradėjo antrąjį sezono etapą

2009 sausio 11 d., Sekmadienis, 18:49 val., peržiūros: 4300

Šiandien (01. 11), Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko pirmosios šiais metais "Aukso" lygos "Iššūkio" taurės "F" pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Autozoom" (šeimininkai) ir "Robotukų armija" (svečiai) ekipos. Krepšininkai po švenčių buvo pastebimai atgavę jėgas ir dvikova tapo labai atkakli bei permaininga. Vis tik, rungtynių pabaigoje tiksliau sužaidė svečiai ir šventė pergalę rezultatu 59:65.

Rungtynės prasidėjo "Robotukų armijos" aukštaūgiams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį, tačiau pirmieji taškus suskubo pelnyti aikštelės šeimininkai, kurie surengė dvi tikslias atakas iš eilės ir išsiveržė į priekį (4:0). "Autozoom" ekipa puikiai startavusi, tęsė tikslų žaidimą ir toliau, o kėlinio viduryje turėjo jau ženklią persvarą (10:4). Situacija nepasikeitė ir per likusią ketvirčio dalį. Svečių žaidimas buksavo, o šeimininkai be didelių pastangų pirmvo 18:11.

Antrojo kėlinio metu situacija aikštėje pasikeitė. "Robotukų armija" "prabudo iš miegų" ir keletą kartų pamėgino persverti rezultatą savo naudai. Tiesa, tik antrasis bandymas buvo sėkmingas (18:15, 23:15, 23:24). Aikštelės šeimininkus iš vėžių išmušė staiga išsiderinęs komandinis žaidimas bei dėl to atsiradusios klaidos. Tačiau svečiai taip pat, toli gražu nespindėjo ir po pirmosios rungtynių pusės vis dar turėjo deficitą, nors ir minimalų (30:29).

Po ilgosios pertraukos užvirė dar atkaklesnė kova nei prieš tai. Aikštelėje netrūko kontaktų bei aštrių momentų, o skirtumas tarp ekipų išliko labai mažas. Vis tik, antroje kėlinio pusėje "Robotukų armija" perėmė iniciatyvą į savo rankas ir susikrovė net 9-ių taškų pranašumą (34:43). Bet vėl, aikštės šeimininkai nesnaudė ir surengę keletą sėkmingų reidų varžovų krepšio link pasivijo oponentus 45:47.

Rungtynių pabaigoje vis dar nebuvo galima tvirtai pasakyti, kuri komanda nugalės. Kėlinio pradžioje stipresni atrodė "Autozoom" krepšininkai (57:50), o vėliau jie perleido iniciatyvą oponentams (57:61) Dvikovos kulminacijoje, po penkias asmenines pražangas surinko keli pagrindiniai aikštės šeimininkų krepšininkai ir svečiams tik beliko išnaudoti šią palankią situaciją. Ramiau užbaigę susitikimą, pergalę šventė "Robotukų armija" 59:65.

"Autozoom" ekipoje daugiausia pasižymėjo ir nesulaikomas buvo Narūnas Čekaitis, jo sąskaitoje 23 taškai ir 14 atkovotų kamuolių. Komandai dvigubą dublį pelnė ir Gediminas Vasiliauskas – 15 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

"Robotukų armija" gretose išsiskyrė Karolis Meiliūnas. Jo sąskaitoje dvigubas dublis : 28 taškai ir 12 išprovokuotų varžovų pražangų (8 atk. kam. ir 6 rez. perd.).

„Robotukų armija“ laimėjo dar vieną mūšį (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 20:12 val.)Dar viena "Robotukų armijos" pergalė (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Robotukų armija" įveikė BC "Tas kiemas" (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)"Robotukų armija" įklimpo "Dumble" (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 16:38 val.)"Robotukų Armija" įtikinamai nugalėjo "Kėdainius" (2009 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"Robotukų armija" antrą kartą įrodė esą pranašesni už "KTK" ekipą (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Robotukų armija“ įveikė „Studentiją“ (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 00:05 val.)"Robotukų armijai" kelialapiui į pusfinalį gauti pakako vienų rungtynių (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"Kėdainiai" nepasigailėjo "Autozoom" ekipos (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 23:52 val.)Puiki antroji rungtynių pusė leido "Robotukų armijai" iškovoti kelialapį į finalą (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)