BC „Ambi“ vs Compensa (49:57)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Rungtynių pradžioje susikrautą persvarą „Compensa“ išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos

2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 00:34 val., peržiūros: 747

Lapkričio 18 dieną, Vytauto Didžiojo universiteto sporto centre įvyko C lygos "ALTreklama" rungtynės tarp šeimininkų "Ambi" ir svečių "Compensa". Rungtynės buvo atkaklios, bet ir labai banguotos. Jeigu po pirmo kėlinio atrodė, kad susitikimo baigtis aiški, tai visų nuostabai po dviejų kėlinių intriga vėl grįžo. Kaip jau minėjau, rungtynės buvo banguotos ir tai dar kartą pasimatė antroje rungtynių pusėje, kuomet "Compensa" po trijų žaistų ketvirčių buvo susikrovusi 13 taškų pranašumą. Bet visgi šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti taip lengvai ir patampė nervus rungtynių favoritams. Vis dėlto pergalę rezultatu 57:49 šventė svečiai.

Susitikimas prasidėjo apylygiai, apsikeitus keliais taikliais metimais ir sužaidus pusę kėlinio rezultatas tapo 6:8, svečių naudai. Visgi, paprašę minutės pertraukėlės svečiai išėjo gerai nusiteikę ir surengė gerą atkarpą 13-2 taip laimėdami ketvirtį 21:8.

Šeimininkai nebuvo linkę nusileisti ir geros gynybos dėka sparčiai vijosi varžovus. Puolime komandiškai žaidę "Ambi" krepšininkai kėlinio pabaigoje surengė 9-2 atkarpą ir taip prisivijo savo varžovus, palikdami tik 5 taškų deficitą po dviejų rungtynių ketvirčių, (23:28).

Vis dėlto po ilgosios pertraukos šeimininkai buvo susikoncentravę ir jų tikslas buvo vienas – pergalė. Trečiasis kėlinys prasidėjo ramiai, tačiau neilgai trukus, svečiai perėmė rungtynių kontrolę į savos rankas ir sparčiai didino pranašumą. Po trijų rungtynių ketvirčių rezultatas bylojo, jog "Compensa" laimi rezultatu 52:39.

"Ambi" nenorėjo pralaimėti, tad sukaupę jėgas, ketvirtajame kėlinyje pamažu tirpdė deficitą, daugiausiai Juliaus Povilaičio dėka. Svečiai šiek tiek atsipalaidavę leido varžovams priartėti iki 7 taškų, bet paprašę minutės pertraukėlės nusiramino ir sėkmingai užbaigė rungtynes. Rungtynės baigėsi "Compensa" naudai 57:49.

BC „Ambi“: Julius Povilaitis – 19 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vytautas Čypas – 10 tšk., Karolis Dulinskas – 6 tšk.

Compensa: Ugnius Buda – 25 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Sakalis – 22 tšk. (14 atk. kam.), Justas Medekšas – 4 tšk. (10 atk. kam.)

Visas rungtynes pirmavusi „Compensa“ įveikė „Košmarą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Rungtynių parodijoje “laimėjo“ „Kolpingo kolegija“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:10 val.)„Compensos“ šešetukas antroje rungtynių pusėje nebesuspėjo paskui „Akademiją“ (2014 spalio 31 d., penktadienis, 23:20 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)Labai prastas taiklumas nesutrugdė pergalę pasiekti „Baltic Transline“ ekipai (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Aleksotas“ neįveikė „Compensos“ gynybos (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:50 val.)BC „Liuksas“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Ambi“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 00:02 val.)„Compensa“ pirmoje atkrintamųjų akistatoje įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:18 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos palaužė „Compensa“ ekipą. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 21:40 val.)„Nepyk“ po įtemptos kovos palaužė „Compensa“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:54 val.)