ERA+ETERNIT vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (89:75)Laikinoji sostinė D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 birželio 06 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Jonavos sporto centro rūmų salė, Jonava, Vasario 16-osios g.1

Antroji "Era+ Eternit" pergalė

"ESS" komandai pritrūko taiklesnių Manto Griškėno metimų pasiekti pergalei
2007 birželio 06 d., Trečiadienis, 22:40 val., peržiūros: 5070
Vienintelėse trečiadienio rungtynėse "Laikinosios Sostinės Didžiosios Taurės" A pogrupyje "Era+ Eternit" savoje aikštėje priėmė "Energijos Sistemų Serviso" komandą. Dvikova vyko permainingai. Po pirmojo ketvirčio "ESS" dar buvo priekyje. Visgi, daugiau žaidėjų savo sudėtyje turėję šeimininkai nuo antrojo kėlinio ėmė kontroliuoti žaidimą. Trečiajame kėlinuke svečiai dar buvo išsiveržę į priekį, bet "Era+ Eternit" krepšininkai netruko vėl perimti iniciatyvos ir susigrąžinę persvarą ją išlaikė iki rungtynių pabaigos bei šventė pergalę rezultatu 89:75.

Susitikimo pradžioje vyravo nerezultatyvus žaidimas. Pirmąsias šešias minutes šeimininkams taškus rinko tik Justas Česnavičius. "ESS" pataikę pirmus tris mestus tritaškius pirmajame ketvirtyje įgijo šiokį tokį pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo rezultatu 19:24.

Antrajame kėlinuke vaizdas aikštėje nesikeitė – svečiai atakas grindė metimais iš tritaškio zonos tuo tarpu šeimininkai stengėsi atakuot iš artimų distancijų. Praėjus porai kėlinio minučių "Era+ Eternit" spurtavo 9:3 ir taip išlygino rezultatą. "ESS" suskubo prašyti minutės pertraukėlės. Po trumpo komandų pasitarimo užvirė lygi, atkakli kova. Iki pertraukos likus porai minučių šeimininkai pelnė 13 taškų be atsako ir taip išsiveržė į priekį. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 46:39.

Po pertraukos aikštėje vyravo gražus, rezultatyvus krepšinis. Kiek tisklesni buvo "ESS" krepšininkai, kurie pamažu tirpdė savo taškų deficitą, kol galiausiai taiklus Simo Skužinsko tritaškis vėl nusvėrė dvikovos svarstykles svečių naudai. "Era+ Eernit" žaidėjams tai suveikė, tarsi, šaltas dušas. Šeimininkai prabudę vėl pradėjo žaist taip gali ir astatė turėtą persvarą. Prieš lemiamą ketvirtį "Era+ Eternit" turėjo devynių taškų pranašumą – 70:61.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo devyniais šeimininkų taškais iš eilės. "ESS" krepšininkai po šio varžovų smūgio galutinai atsitiesti nebesugebėjo ir "Era+ Eternit" ekipa išlaikiusi saugią persvarą iki rungtynių pabaigos iškovojo pergalę rezultatu 89:75.

Po susitikimo nugalėtojų treneriai Ričardas Kudarauskas ir Dainius Palivonas kalbėjo: "Komanda padarė puikią dovaną trenerių gimtadienių proga".

"Era+ Eternit" gretose 20 taškų pelnė Justas Česnavičius (8 atk. k.), po 13 – Paulius Parachomikas (10 atk. k.), Audrius Vasiliauskas ir Teisutis Kuzminskas. 10 taškų surinko Donatas Paulauskas.

"ESS" ekipoje 18 taškų įmetė Mantas Griškėnas (9 atk. k.), 17 – Simas Skužinskas, 16 – Modestas Riauka (8 atk. k.), 15 – Karolis Meiliūnas.

Abi komandos susitikimo teisėjams skyrė po 9 balus.
Antroji galingosios "BMS & KK Policijos" pergalė (2007 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)"Topsport & Dextera" sugrįžo į pergalių kelią (2007 birželio 05 d., antradienis, 22:22 val.)Laikinosios Sostinės Didžiosios taurės turnyrą, ,,Era+Eternit" pradėjo pergalingai (2007 gegužės 30 d., trečiadienis, 21:55 val.)"Energijos Sistemų Servisas" baigdamas turnyrą triktelėjo durimis (2007 birželio 07 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"BMS & KK Policijai" "Laikinosios sostinės" didžiosios taurės trečioji vieta (2007 birželio 20 d., trečiadienis, 20:42 val.),,Kauno autobusai" iškopė į ,,Laikinosios Sostinės" Didžiosios taurės finalą (2007 birželio 18 d., pirmadienis, 23:08 val.)