Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla vs Birštono gimnazija (68:91)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 15:30 val. @ Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla, Gedimino g. 65, Kaišiadorys LT-56124

Birštono gimnazija užtikrintai įveikė Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinę mokyklą

2009 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 17:42 val., peržiūros: 5286
Šiandien, Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos sporto salėje aikštės šeimininkai priėmė svečius Birštono gimnazijos auklėtinius. Baigiantis pirmajam kėliniui svečiai įgijo 5 taškų persvarą, o antrajame kėlinyje sugebėjo ją padidinti iki 12 (45:33). Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinės mokyklos jaunieji krepšininkai po pertraukos pagerino savo žaidimą, tačiau prisivyti varžovų jiems nepavyko. Birštono gimnazijos žaidėjai prieš ketvirtąjį ketvirtį padidino savo pranašumą iki 61:48, o rungytnių pabaigoje spurtavo ir užtvirtino savo pergalę rezultatu 91:68. Birštono gimnazija po šios pergalės lieka vienvaldė "Pietryčių" pogrupio lyderė su 5 pergalėmis ir tik 1 pralaimėjimu. Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinė mokykla, patyrusi 5-ąją nesėkmę per 6 susitikimus, kol kas žengia ketvirta.

Rungtynių pradžioje sėkmingiau rungtyniavo šeimininkai, kurie atitrūko 9:4. Tačiau svečių priekinės linijos aukštaūgiai ėmėsi darbo ir jų vedina Birštono gimnazija šoktelėjo į priekį 18:13, o pirmąjį kėlinį laimėjo 22:17.

Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo pataikydami penkis pirmus savo dvitaškius bei tritaškį, taip įgydami 12 taškų persvarą 36:24. Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinės mokyklos krepšininkai rungtyniaudami individualiai strigo varžovų gynyboje ir baigiantis antrajam kėliniui aukštą pataikymo procentą visą ketvirtį demonstravę Birštono gimnazijos žaidėjai nutolo 45:29. Situaciją šiek tiek pagerino šeimininkų puolėjas E.Morkūnas, sušvelninęs svečių atotrūkį iki 12 taškų 33:45.

Po pertraukos Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinės mokyklos komandos žaidimas puolime pasitaisė, tačiau rasti būdų kaip sustabdyti Birštono gimnazijos aukštaūgius šeimininkams nepavyko. Birštono gimnazijos vidurio puolėjas M.Knyšius, pelnęs 5 taškus iš eilės sugrąžino savo komandai rekordinę 19 taškų persvarą 58:39. Šeimininkai paskutinę trečiojo ketvirčio minutę šiek tiek atsitiesė ir prieš ketvirtąjį kėlinį rezultatas tapo 48:61.

Rungtynių laikui artėjant prie pabaigos Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinės mokyklos auklėtiniai rodė didelį norą bei pastangas pakeisti rungtynių baigtį sau naudinga linkme, tačiau Birštono gimnazija ir toliau naudojo savo pagrindinį ginklą – priekinę liniją. Svečių puolėjai N.Verseckas ir M.Knyšius rinko taškus iš po krepšio ir didino Birštono gimnazijos pranašumą, kuris likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos pasiekė 22 taškus 78:56. Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinės mokyklos snaiperiai dar bandė taisyti situaciją ir patiakė du iš eilės tolimus metimus (62:81). Vis tik svečiai iki rungtynių pabaigos dar spėjo padidinti skirtumą ir laimėjo rungtynes 91:68.

Nugalėtojų treneris V.Kapačinskas po rungtynių kalbėjo, jog jo komandos pranašumas priekinėje linijoje lėmė šiandienos pergalę.

Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinės mokyklos treneriai rungtynes pakomentavo trumpai, teigdami, jog šiandien buvo tiesiog silpnesni už varžovus.

Birštono gimanziją į pergalę vedė M.Mitrulevičius – 20 taškų, 11 atkovotų kamuolių. N.Verseckas pridėjo trigubą dublį – 17 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir net 12 blokuotų metimų.

Pralaimėtojams T.Bumbulevičius surinko 16 taškų. E.Morkūno sąskaitoje 13 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.
Birštono gimnazija sutriuškino Stakliškių vidurinę mokyklą (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 22:08 val.)Kaišiadorių "A.Brazausko vidurinei mokyklai" savos sienos padėjo iškovoti pergalę (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 18:34 val.)Minimali Stakliškių vidurinės mokyklos pergalė (2009 balandžio 11 d., šeštadienis, 21:08 val.)"Birštono gimnazija" tik po pratęsimo palaužė "Prienų "Žiburio" gimnazija" (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)Prienų "Žiburio" gimnazija nepasigailėjo svečių iš Kaišiadorių (2009 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)"Birštono gimnazija" iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 31 d., antradienis, 20:36 val.)"Birštono gimnazija" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2009 kovo 24 d., antradienis, 18:26 val.)Lengva „Žiežmarių“ vidurinės mokyklos pergalė (2009 kovo 31 d., antradienis, 18:07 val.)Įtikinama Birštono gimnazijos pergalė (2009 balandžio 11 d., šeštadienis, 21:00 val.)"Žiežmarių vidurinė mokykla" antroje rungtynių pusėje palaužė kaišiadoriečius (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 21:01 val.)