KMAIK vs COLTS (94:60)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 10 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos sporto salė, Girionys, Kauno raj.

"KMAIK" sutriuškino "Colts" komandą

2010 vasario 10 d., Trečiadienis, 19:56 val., peržiūros: 3760
Trečiadienį, Vasario 10 dieną, KMAIK sporto salėje vyko „C“ lygos I grupės varžybos. Namuose žaidę „KMAIK“ priemė svečius „Colts“. Iki šių varžybų „Colts“ savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę ir keturis pralaimėjimus. „KMAIK“ buvo iškovoję dvi pergales ir patyrę tris nesėkmes. Varžybas geriau pradėjo „KMAIK“ (9:2), bet „Colts“ sugebėjo greit pasivyti varžvus o vėliau išsiveržti į priekį (11:13). Iki ketvirčio pabaigos vyko lygi kova. Antro ketvirčio antroje pusėje ėmė ryškėti „KMAIK“ pranašumas. Gerai gindamiesi, jie įgijo devynių taškų pranašumą (40:31). Trečio kėlinio pradžioje „Colts“ pavyko priartėti (42:41), bet vėliau įsižaidę šeimininkai nepaliko vilčių svečiam (66:45). Ketvirto kėlinio pradžioje pamažu persvarą didino „KMAIK“. Svečiam buvo pavykę sumažinti persvarą iki 26 taškų, bet gale vėl spurtavo šeimininkai ir nugalėjo rezultatu 94:60. Tai buvo trečioji „KMAIK“ pergalė I grupėje, o „Colts“ pralaimėjo penktą kartą.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „Colts“ komanda (0:2). Po šio dvitaškio, puikiai trijų su puse minučių atkarpą sužaidė „KMAIK“, pelnę devynis taškus be atsako (9:2). G.Zareckas („Colts“) dviem taikliais dvitaškiais sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (9:6). Komandos jau buvo sužaidusios pusę kėlinio. Šeštą varžybų minutę A.Snudaitis („KMAIK“) taikliu dvitaškiu padidino šeimininkų persvarą (11:6). „Colts“ žaidėjas E.Grėbliūnas pelnė 7 taškus iš eilės, o tai padėjo į priekį išsiveržti svečiam (12:13). Ketvirčio pabaiga vyko lygiai. Po rezultatyvai sužaisto kėlinio, 19:20 pirmavo „Colts“. Pirmame ketvirtyje šeimininkai labai netaikliai metė dvitaškius.

Antrą ketvirtį geriau pradėjo „KMAIK“. Sužaidus dvi su puse minutės, po 6:2 laimėtos atkarpos pirmavo „KMAIK“. Penki iš eilės V. Gailiūno („Colts“) taškai leido persvarą susigrąžinti svečiam (25:27). Trijų minučių atkarpą puikiai sužaidė šeimininkai, pelnę aštuonis taškus be atsako (33:27). Netrukus taikliu dvitaškiu „KMAIK“ pranašumą sumažino E.Grėbliūnas (33:29). Iki ketvirčio pabaigos dar buvo likę trys minutės. Per paskutines tris minutes šeimininkai pelnė septynis taškus, o „Colts“ du. Sužaidus pirmus du ketvirčius rezultatu 40:31 pirmavo „KMAIK“. „Colts“ per pirmą varžybų dalį suklydo net 13 kartų, o „KMAIK“ 6 kartus. V.Apanavičius („KMAIK“) šiame kėlinyje pelnė 16 taškų.

Trečią kėlinį tritaškiu pradėjo „Colts“ komandos gynėjas V.Gailiūnas (40:34). Trečią varžybų minutę komandos pataikė po dvitaškį (42:36). Dar penkis taškus pelnė „Colts“ žaidėjas V.Gailiūnas ir sužaidus keturias minutes 42:41 vis dar pirmavo šeimininkai. Vėliau „KMAIK“ pelnė net 14 taškų be atsako ir nutolo nuo varžovų (56:41). Nors likus trim minutėm „Colts“ žaidėjas E.Grėbliūnas pelnė dvitaškį, po jo metimo 12:0 atkarpą laimėjo „KMAIK“. Jie taškus rinko daugiausia greitų atakų pagalba. Paskutinius taškus ketvirtyje taikliu dvitaškiu pelnė T.Vaitkevičius („Colts“), šiek tiek sumažindamas varžovų persvarą (66:45).

Sužaidus dvi minutes ketvirtame kėlinyje, rezultatu 68:47 pirmavo „KMAIK“. Netrukus atkarpą rezultatu 8:2 laimėjo „KMAIK“ ir persvara siekė 27 taškus (76:49). Sužaidus pusę kėlinio, du taškus pelnė „Colts“ žaidėjas (76:51). Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos vaizas aikštėje pasikeitęs nebuvo – komandas ir toliau skyrė didelė persvara (86:60). Likusį laiką geriau sužaidė šeimininkai, laimėję minutės su puse atkarpą rezultatu 8:0. Varžybos baigėsi rezultatu 94:60. A.Snudaitis šiame kėlinyje pelnė 14 taškų. „KMAIK“ varžovus lenkė pagal visus statistinius rodiklius.

„KMAIK“ treneris po varžybų sakė: „Ką čia bepridursi, kai toks rezultatas. Viskas atrodo gerai – pavyko greitai užpult, gerai apsigint. Gera gynyba ir greitas puolimas, toks ir rezultatas.“

„KMAIK“: V.Apanavičius 35 (36 naudingumo balai), A.Snudaitis 29 (12 atk. kam., 36 naudingumo balai), G.Bakšys 19 (18 atk. kam., 33 naudingumo balai)
„Colts“: E.Grėbliūnas 21, V.Gailiūnas 15
"Vaišvydava" lengvai nugalėjo "Colts" komandą (2009 gruodžio 22 d., antradienis, 22:46 val.)"SK Dainava" su kaupu atsirevanšavo "Colts" ekipai (2010 vasario 02 d., antradienis, 22:55 val.)Triuškinanti "Baltvesos" pergalė (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 17:38 val.)"KMAIK" iškovojo pirmąją pergalę (2009 spalio 27 d., antradienis, 19:57 val.)"KMAIK" prieš "Korys-2" ekipą atsilaikė tik kėlinį (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 20:51 val.)"Krepsinis.net" nesunkiai sutriuškino varžovus (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 19:07 val.)"KMAIK" pasiekė nesunkią pergalę (2010 vasario 23 d., antradienis, 20:24 val.)"KMAIK" po atkaklios kovos palaužė "Krepšinis.net" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 20:27 val.)"Colts" nesunkiai nugalėjo "SK Dainava" komandą (2010 sausio 05 d., antradienis, 21:19 val.)"KMAIK" apgynė namų sienas (2010 vasario 02 d., antradienis, 21:06 val.)