KKL NGST vs RIO ‒ RTZ Motors (138:91)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 19 d., Trečiadienis, 21:20 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KKL NGST“ pasiekė šio sezono lygos rezultatyvumo rekordą ir nepaliko vilčių „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipai

2024 birželio 19 d., Trečiadienis, 22:31 val., peržiūros: 87

Birželio 19 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Vasaros lygos rungtynės tarp „KKL NGST“ (5-1) ir „RIO – RTZ Motors“ (1-5) ekipų.

„KKL NGST“ nuo pat pradžių ėmė jautį už ragų ir iškart tolo 8:0. Nors „RIO – RTZ Motors“ kelis kartus artėjo iki dviejų taškų, tačiau D.Grunkis pelnė per pirmą kėlinį 18 taškų, o tai leido šeimininkams įgyti dviženklį pranašumą 37:25.

Antrajame kėlinyje M.Ūsas dviem tritaškiais tolino „KKL NGST“ ekipą, kuri įpusėjus susitikimui jau pirmavo 64:43.

Trečiajame kėlinyje A.Babelis atliko du dėjimus iš viršaus, o jo atstovaujama komanda toliau lėkė į priekį. Po trijų kėlinių 96:67.

Ketvirtame kėlinyje ir toliau „KKL NGST“ tik didino savo persvarą, o rungtynes laimėjo rezultatu 138:91 (37:25, 27:18, 32:24, 42:24).

Aidas Lendziavičius

Vasaros lygos starte „Šauktinių“ pergalė prieš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipą (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 18:26 val.)„Potencialas“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipos (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ nepasigailėjo „RIO ‒ RTZ Motors“ krepšininkų. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 19:58 val.)Vasaros lygoje pergalę iškovojo „RIO ‒ RTZ Motors“. (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 19:53 val.)Po pratęsimo „RIO ‒ RTZ Motors“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)„Batniavos seniūnija“ itin rezultatyviu žaidimu pasiekė solidžią pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)„KKL NGST“ atlaikė „Plastenos“ pasipriešinimą ir keliauja į finalą (2024 liepos 03 d., trečiadienis, 23:10 val.)„KKL NGST“ įtikinamai įveikė „Šauktinius“ (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 23:57 val.)Vasaros lygoje „KKL NGST“ įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 21:43 val.)„KKL NGST“ lengvai nugalėjo „Batniavos seniūniją“ (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)