Stakliškių vidurinė mokykla vs Birštono gimnazija (101:107)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 balandžio 08 d., Penktadienis, 15:00 val. @ Stakliškių vidurinės mokyklos sporto salė, Prienų g.14, Stakliškės LT-59052

Birštono gimnazija iškovojo pirmą pergalę, svečiuose nugalėję Stakliškių vidurinę mokyklą

2011 balandžio 08 d., Penktadienis, 18:37 val., peržiūros: 3821

Balandžio 8 dieną Stakliškių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Krepšinis.net" taurės 2011 10 – 12 klasių varžybos, kuriose aikštės šeimininkai Stakliškių vidurinė mokykla priemė svečius Birštono gimnaziją. Iki šių varžybų Stakliškių vidurinė mokykla buvo iškovojus dvi pergales, o Birštono gimnazija buvo pralaimėjus du karus. Pirmame kėlinyje Stakliškių vidurinė mokykla žaidė šiek tiek geriau nei Birštono gimnazija ir įgijo septynių taškų pranašumą (27:20). Antrame kėlinyje iniciatyvą perėmė Birštono gimnazija, pelniusi per 10 minučių 32 taškus ir įgijusi trijų taškų persvarą (49:52). Trečiame kėlinyje, kaip ir antrame, gero puolimo dėka padidino persvarą iki 12 taškų (73:85). Ketvirto kėlinio viduryje Birštono gimnazija buvo įgijusi 18 taškų persvarą, bet varžybų pabaigoje intrigą pavyko atkurti Stakliškių vidurinės mokyklos komandai. Visgi varžybose pergalę iškovojo Birštono gimnazija, nugalėję varžovus rezultatu 101:107. Tai buvo pirma Birštono gimnazijos pergalė. Stakliškių vidurinė mokykla pralaimėjo pirmą kartą.

Varžybų pradžioje D.Peldžius į priekį išvedė Birštono gimnaziją, bet netrukus tritaškį pataikęs T.Švedas į priekį išvedė Stakliškių vidurinę mokyklą (3:2). Sužaidus dvi su puse minutės vieno taško persvarą turėjo svečiai (3:4). Baigiantis penktai minutei du taiklūs baudos metimai į priekį išvedė Birštono gimnaziją (9:10). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė Stakliškių vidurinė mokykla (16:10). Prasidėjus šeštai minutei T.Miliūnas pelnė du taškus ir sumažino šeimininkų persvarą (16:12). Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos Stakliškėm buvo pavykę įgyti 11 taškų persvarą (23:12), bet baigiantis kėliniui Birštono gimnazijai pavyko keturiais taškais varžovų persvarą sumažinti. Sužaidus pirmas 10 minučių septynių taškų persvarą turėjo Stakliškių vidurinė mokykla.

Antro kėlinio pirmą minutę komandos pelnė po du taškus (29:22). Antrą minutę keturis taškus iš eilės pelnė svečiai (29:26). Baigiantis trečiai minutei šeimininkai turėjo septynių taškų pranašumą, o minutės pertraukėlės paprašė Birštono gimnazijos treneris (33:26). Sužaidus dar dvi minutes komandas skyrė šeši taškai (35:29), o minutės pertraukėlės prireikė Stakliškių vidurinei mokyklai (35:29). Po minutės pertraukėlės tritaškį pataikė E.Keblikas, o netrukus Ž.Garmus atsakė dviem taikliais dvitaškiais (38:33). Septintą minutę šešis taškus iš eilės pelnė Birštono gimnazija ir sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (45:43). Paskutines tris kėlinio minutes geriau sužaidė Birštono gimnazija, praleidusi į savo krepšį keturis taškus o pati pelniusi devynis (49:52).

Trečias kėlinys prasidėjo rezultatyviai. Prasidėjus antrai kėlinio minutei rezultatą išlygino taiklus tolimas E. Kebliko tritaškis (56:56). Vėliau minutės atkarpą rezultatu 0:6 laimėjo Birštono gimnazija (56:62). Iki kėlinio vidurio svečiam pavyko išlaikyti pranašumą (59:66). Prasidėjus antrai kėlinio pusei tritaškį pataikė E.Keblikas (62:66). Septintos minutės pradžioje, po taiklaus šeimininkų dvitaškio komandas skyrė trys taškai (67:70). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė svečiai ir įgijo 11 taškų pranašumą (67:78). Aštuntą minutę Birštono gimnazijos persvara buvo padidėjusi iki 14 taškų (69:83). Kėlinio pabaigoje Stakliškių vidurinei mokyklai pavyko sumažinti Birštono gimnazijos pranašumą dviem taškais (73:85).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes septynis taškus Birštono gimnazijai pelnė M.Knyšius (75:92). Ketvirtą minutę Stakliškių gimnazijai pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 12 taškų (80:92). Penktą minutę keturis taškus iš eilės pelnė O.Brazdžionis (84:100). Baigiantis šeštai minutei komandas skyrė 15 taškų (87:102), o minutės pertraukėlės paprašė Birštono gimnazija. Likus dviem su puse minutės Birštono gimnazijos persvara buvo 17 taškų (89:106). Vėliau Birštono gimnazijos puolimas užstrigo, svečiai pradėjo dažnai klysti. Tuo pasinaudoję Stakliškių vidurinės mokyklos žaidėjai ėmė sparčiai mažinti varžovų pranašumą. Likus dviem minutėm komandas skyrė 11 taškų, o Birštono gimnazija paprašė minutės pertraukėlės. Per likusias dvi minutes Stakliškių komanda nespėjo pasivyti varžovų. Varžybos baigėsi Birštono gimnazijos pergale rezultatu 101:107.

Po varžybų nugalėtojų treneris sakė: "Sunki varžybų pabaiga gavosi, kamuolio netausojo žaidėjai. Spaudimo psichologinio neatlaikėm." Paklaustas, kaip vertina varžybų sąlygas, treneris atsakė: "Sunkios sąlygos. Namuose pralošėm penkiais taškais, tai čia stengėmės stengėmės išlošt. Paskutinį kartą šioje salėje žaidėme prieš du metus. Nieko, gera pamoka."

Stakliškių vidurinė mokykla: E.Keblikas 45 (10 atk. kam.), M.Židanavičius 31 (17 atk. kam., 10 išpr. praž.), T.Švedas 19

Birštono gimnazija: M.Knyšius 35 (16 atk. kam.), O.Brazdžionis 32 (15 atk. kam.), D.Peldžius 22

"Birštono gimnazija" pasiekė nelengvą pergalę (2011 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)Stakliškių vidurinė mokykla iškovojo dar vieną pergalę (2011 kovo 29 d., antradienis, 22:11 val.)Stakliškių vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Birštono gimnaziją (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 18:10 val.)Puikus antrasis kėlinukas nulėmė "Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko" gimnazijos pergalę (2011 balandžio 12 d., antradienis, 17:42 val.)Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija įveikė Birštono gimnaziją (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 18:32 val.)"Kauno Julijanavos katalikiškoji vidurinė mokykla" įveikė "Birštono gimnaziją" (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 18:24 val.)Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija antrą karą įveikė Birštono gimnaziją (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 19:14 val.)