JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA vs LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA (86:75)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2013 gegužės 09 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" - stipriausi "Įmonių" lygoje

2013 gegužės 10 d., Penktadienis, 08:19 val., peržiūros: 3612

Ketvirtadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybėse stipriausios sezono komandos "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir LSMU VA – Statybų Vizija" aiškinosi pirmosios vietos savininko klausimą. Didysis finalas kaip ir pridera buvo itin aukšto lygio, o komanda nugalėtoja paaiškėjo tik paskutinėmis minutėmis. Dar ketvirtojo kėlinio pabaigoje ekipas skyrė vos 3 taškai, tačiau lemiamu metu trys Mantvydo Stašelio ir penki Donato Gudeliausko taškai atsakė į visus klausimus. Įspūdingą sezoną sužaidę "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" vaikinai iškovojo aukso medalius (86:75).

Susitikimą itin sėkmingai pradėjo "LSMU VA - Statybų Vizija". Pastaroji ekipa jau pirmųjų minučių metu spurtavo 0:7 taip pasiųsdami aiškią žinutę "Jaunalietuvių Sporto Organizacijai". Vis tik, ilgainiui šeimininkų teisėmis žaidę "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" vaikinai pajuto rungtynių ritmą ir ėmė vytis varžovus (8:11), (10:15). Negana to, antroje kėlinio pusėje jau šeimininkai surengė pribloškiantį spurtą 12:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (22:15).

Negana puikios pirmojo kėlinio pabaigos "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" gerai pradėjo ir antrąjį ketvirtį. Šeimininkai pelnė 8-is taškus, o svečiai per tą laiką atsakė tik 4-iais (30:19). Čia pat "LSMU VA – Statybų Vizija" priminė, kodėl jie žaidžia finale. Nors ir trumpa, tačiau puiki atkarpa baigėsi trumpu spurtu 0:6, o rezultatas tapo (30:25). Ne mažiau puikiu žaidimu atskė ir šeimininkai (37:25). Paskutiniųjų minučių metu kiek tikslesni buvo svečiai, kurie savo atsilikimą prieš ilgąją pertrauką sugebėjo sumažinti iki 8-ių taškų (41:33).

Po ilgosios pertraukos "LSMU VA – Statybų Vizija" į aikštę sugrįžo dar labiau susitelkę ir kovingesni. Jų didelis noras nenusileisti varžovams leido laimėti puikią atkarpą 4:11, o skirtumas tarp komandų tapo vos 1-as taškas (45:44). Nors Mantvydas Stašelis sumetė dvi baudas, bet "LSMU VA – Statybų Vizija" atsakė galingu spurtu 0:8 ir svarstyklės pakrypo svečių naudai (47:52). Komandos ir toliau įrodinėjo, jog yra verta viena kitos. Po šalto dušo atsigavę "jaunalietuviai" sugebėjo kėlinuką užbaigti atkarpa 13:4 ir prieš lemiamas dešimt žaidimo minučių turėjo 4-ių taškų pranašumą (60:56).

Paskutinis kėlinys prasidėjo puikiu "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" žaidimu. Pastaroji ekipa pasiuntė savo varžovus į nokdauną, laimėdama atkarpą net 12:1 ir atrodė, kad intrigos finale gali nebelikti (72:57). Tačiau svečiai dar kartą visiems susirinkusiems ir sau patiems priminė, kad finale žaidžia geriausieji. Susitelkę "LSMU VA – Statybų Vizijos" žaidėjai atsakė spurtu 4:14 ir sugrąžino maksimalią intrigą (76:71). Neilgai trukus ekipas skyrė vos trys taškai (78:75). Vis tik, rungtynių pabaigoje Donatas Gudeliauskas priminė apie save bei savo meistriškumo lygį. Pastarasis žaidėjas lemiamu metu pelnė 5-is iš 8-ių komandos taškų ir nulėmė rungtynių baigtį (86:75).

Didžiojo finalo MVP apdovanojimą atsiėmė Mantvydas Stašelis.

Trenerių mintis po finalo galėsite rasti Video rubrikoje.

"Jaunalietuvių Sporto" organizaciją į pergalę vedė: Mantvydas Stašelis 28 taškai (5 atk. kam, 6 rez. perd), Donatas Gudeliauskas 20 taškų (4 perimti kam), Martynas Valaitis 16 taškų (10 atk. kam)

"LSMU VA - Statybų" vizijos gretose išsiskyrė: Dainius Bakanas 18 taškų (6 atk. kam), Tautvydas Švedas 16 taškų, Virgilijus Lapėnas 14 taškų (11 atk. kam)

"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir toliau neklumpa (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 08:48 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir toliau žygiuoja pergalių keliu (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pratęsė pergalių seriją iki 11-os (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 23:54 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pasismagino su "Lietuvos Dujomis" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" nepasigailėjo ir "Kauno Švaros" (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 23:23 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacijai" neprilygo ir "AGAVA & Automatinių Sistemų Servisas" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:21 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" neklupdami žygiuoja toliau (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:08 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Ryterna (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.) „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ šventė dar vieną pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 23:24 val.)