YIT KAUSTA vs S-EXPERTAI (70:59)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 07 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

„YIT Kausta“ sugebėjo iškovoti pergalę

2009 gegužės 07 d., Ketvirtadienis, 23:15 val., peržiūros: 3870

Šiandiena Kaustos sporto salėje „Respublikos taurės“ turnyre susitiko šeimininkų „YIT Kausta“ ir svečių „S-Expertai“ ekipa. Po apylygės ir gražios kovos pirmąją pergalę iškovojo šeimininkai, kurie laimėjo 70:59.

Pirmasis kėlinukas geriau prasidėjo šeimininkams, kurie sužaidė apie į minutes buvo priekyje 12:6, tačiau jaunieji „S-Expertai“ sugebėjo prisivyti. Tačiau šeimininkai kėlinio pabaigoje parodė kas yra šeimininkai ir daugiausia Tomo Klimavičiaus pastangomis buvo priekyje 25:14.

Antrame kėlinuke šeimininkai žaidė taip pat kaip ir pirmajame, o svečiai sugebėjo apibėgti savo varžovus. Jie greitomis atakomis ir kibe gynyba privertė varžovus paprakaituoti. Svečiai sugebėjo sumažinti rezultatą 29:35, bet šeimininkai geriau sužaidė pabaigą ir prieš ilgąją pertrauka buvo priekyje 40:31.

Po ilgosios pertraukos svečiai vėl sugebėjo sumažinti skirtumą iki 6 taškų, bet šeimininkai vėl sugebėjo neprisileisti varžovų. Nors abiem komandos sunkiai sekėsi rinktis taškus, tačiau „YIT Kausta“ vis gi sugebėjo įmesti kėliais taškais daugiau nei „S-Expertai“ ir po trijų kėlinuku buvo vis dar priekyje 54:43.

Paskutiniame kėlinyje viską vyko kaip ir visose varžybose, nors „S-Expertai“ krepšininkai sekėsi prisivyti varžovus, tačiau šeimininkai nepaleido pergalės iš rankų ir iškovojo pergalę rezultatu 70:59.

„YIT Kausta“ ekipoje geriausiai atrodė Tomas Klimavičius įmetęs 19 taškų.

„S-Expertai“ ekipoje lyderis buvo Simonas Pupkevičius surinkęs 21 tašką.

Nugalėtojų treneris po varžybų sakė, jog šiandiena kamuoly sprūdo iš rankų, neapsigynėm po krepšiu, bet džiaugiuosi jog iškovojome pirmąją pergalį ir po truputi įgauname formą.

Pralaimėjusios ekipos treneris po varžybų sakė, kad varžybos buvo sunkios, kadangi pirmąjį kėlinį paleidome varžovus į priekį todėl buvo sunku prisivyti, o ketvirtajame kėlinuke surengėme spurta, bet keli tolimi jų metimai išmušė mus iš ritmo. Sveikiname varžovus su pergalę.

Nesunki "Kauno Energijos" pergalė (2009 gegužės 15 d., penktadienis, 22:36 val.)Andriaus Knezio vedami "Makroflex", sugebėjo palaužti "YIT Kaustą" (2009 gegužės 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)Nerezultatyviose runtynėse pergalę iškovojo "Kauno" ekipa (2009 gegužės 25 d., pirmadienis, 21:51 val.)"Ekodora"po sunkios kovos palaužė "S-Expertus" (2009 gegužės 01 d., penktadienis, 21:20 val.)"Ekodora" nesunkiai nugalėjo "YIT Kaustą" (2009 gegužės 12 d., antradienis, 22:50 val.)"Makroflex" namuose įveikė "S-expertai" (2009 balandžio 26 d., sekmadienis, 19:01 val.)Lengva "Kauno energijos" pergalė prieš "YIT Kaustą" (2009 balandžio 29 d., trečiadienis, 20:54 val.)